wieszak do siodel


 • u za, to że dał jej życie. W moim życiu tak wiele się zmieniło i chociaż dziś nie jestem już dziewczyną z pieskiem i kotkiem mieszkającą w uroczej okolicy na wsi, a podróż do koni zajmuje mi od 3 do 6 godzin, to wiem, że nic mnie nie zmieni, zawsze w sercu będę tą samą dziewczyną… Choćby podróż miała trwać 10, a nawet i więcej godzin, to wiem, że jest to niczym w porównaniu do czasu, jaki mogę spędzić z końmi, bo one są bezcenne, a domu dla mojego serca nikt nie jest w stanie zmienić.

  czytaj więcej »


 • tu w dobrym stanie. Ponadto czaprak wilgotny id potu, deszczu lub śniegu z pewnością nie wyschnie w ciągu doby w takich warunkach. W lecie trudno dokonać rzetelnej oceny tych cech pomieszczenia, ale okno, które można otworzyć, sprawna wentylacja i grzejnik pozwalają mieć nadzieję, ze podczas chłodów będzie tam sucho i ciepło. W każdej standardowej siodlarni każdy właściciel konia powinien mieć przydzielone miejsce na postawieni własnej skrzyni i ewentualnie udostępniony osobny wieszak na siodło.

  czytaj więcej »


 • Najtańsze paki jeździeckie wykonane są z blachy lub stali.Taka pakę należy kupić przed podróżą.kto by widział jeźdźca wiozącego siodła w bagażniku?! No właśnie,jest jeden problem.A otóż to : paki są drogie.Niektóre kosztują od 650 zł a inne np 10 000 (za taką kwotę możemy kupić rekreacyjnego konia). Wybór dobrej paki zależy od jeźdźca.UWAGA!Im droższa paka jeździecka tym lepsza jakość wykonania,więcej miejsce a paka starczy nam na długo.

  czytaj więcej »


 • wydawała mi się na sympatyczną, z całym szacunkiem, ale pani lekcja była poprostu nudna...Ogólnie to ośrodek fajny, konie też w porządku, tylko instruktor taka trochę "niezbyt"... Kłus, zatrzymanie, kłus, zatrzymanie, stęp, półsiad itd. Nuda, nic nowego się nie nauczyłam, ciężko mi to mówić, gdyż sama kiedyś mówiłam że żadna godzina spędzona w siodle się nie marnuje, ale w tym przypadku było inaczej... Na pewno nie wrócę już do tej stadniny, zostanę w moich starych, dobrych Rzeszotarach.

  czytaj więcej »


 • połowy szyi do samego kopyta. Gdy wasz rumak podniesie kopytko to możecie je wyczyścić . Róbcie to ostrożnie aby nie uszkodzić strzałki. Gdy czyścicie kopyta to cały czas mówcie do konia by wiedział że nic złego mu nie grozi. Po zakończonym czyszczeniu konika odnosimy szczotki do siodlarni i odkładamy na odpowiednie miejsce. Pamiętajcie aby dobrze zamknąć drzwi od boksu konia!.Dziękuje za przeczytanie artykułu !.Pozdrawiam :)'Materiał zgłoszony na konkurs galopuje.pl'

  czytaj więcej »