siodlarnia


 • " new="\\\"\\\"" roman\\\";="\\\"\\\"" mso-bidi-font-family:arial;color:#463627;border:none="\\\"\\\"" windowtext="\\\"\\\"" 1.0pt;="\\\"\\\"" mso-border-alt:none="\\\"\\\"" 0cm;padding:0cm;mso-fareast-language:pl\\\"="\\\"\\\"">kierownik\r\nstajni Marta Adamkiewicz, instruktor@stajniaiskra.pl,\r\ntel. 504 311 006

  czytaj więcej »


 • obecność właściciela - wyprowadzanie codzienne na karuzele i/lub padok - przeszkody treningowe dla skoczka (m.in mur, basen itd) - współpracujący na miejscu trenerzy ujeżdżenie, skoki, wkkw - możliwość pracy oczywiście z własnym trenerem - grill / ognisko stajenne - możliwość przystąpienia do klubu - miejscowość Laszczki - cena od 1100 zł - 1300 zł/m-c * - informacje pod nr tel 600747544 - zapraszam na spotkanie Monika Becker - właściciel *-szczegółowe informacje na miejscu

  czytaj więcej »


 • owej stajni nawet nie próbuję się dorównywać do reszty świata. To mój zakątek. Mimo nie posiadania kosztownej stajni mają mały, aczkolwiek swój własny raj, w którym czują się bezpiecznie. To ich azyl. Lecz marzenia nadal pozostają. Jednak ważne jest, by czuć się dobrze w jakiejkolwiek stajni, i aby za każdym razem wychodząc z niej czuć, że chce się ponownie wrócić. Zawrócić do naszych czterokopytnych przyjaciół, bo właśnie one nadają każdej stajni swoją wyjątkowość. Daria W. Hejnowska

  czytaj więcej »


 • kadrę pedagogiczną, kadrę instruktorską, grupowe ubezpieczenie NNW zgłoszenie obozu w Kuratorium Oświaty.Wiek uczestników:10-18 lat, zapraszamy również osoby dorosłeZapisy:Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne do Pani Moniki Płuciennik tel. 501 362 408 oraz przesłanie skanu karty zgłoszeniowej (dotyczy osób do 18 roku życia) biuro@kjlansk.pl oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 800 zł.Zapraszamy!

  czytaj więcej »


 • tyczne poidła całodzienny wypas koni(wyjątek mogą stanowić niesprzyjające warunki pogodowe) zewnętrzny lonżownik zewnętrzna myjka kryta ujeżdżalnia dwa duże pastwiska ze stawamiW pobliżu znajduje się kompleks leśny, pola , łąki wspaniałe miejsca na niezapomniane tereny ! Ponad to mamy wydzielone bezpieczne miejsce do pławienia koni w jeziorze.Nasza stajnia znajduje się 10 km od Szczytna.Jest to jedyna stajnia o tak wysokim standardzie w okolicy !!

  czytaj więcej »


 • http://www.facebook.com/events/254115878055378/www.Ikarion.plWitam zapraszam do tej stajni! gdzie mogę ją z godnością polecićjest tu wiele imprez kursów szkolenie koni i jeźdźców!Zapewniamy fachową opiekęA także można coś zjeść oraz się napić czegoś ciepłego w stajni jest zaplecze jest siodlarnia jest sala do masażu można skorzystać z noclegów:) to i wile innych atrakcji zapraszam także na pw!

  czytaj więcej »


 • ących normy unijne, 1-no hektarowy ogrodzony padok, dodatkowy hektar na mini cross oraz 3 ha pastwisk. Na naszych Klientów czeka też luksusowe zaplecze socjalne oraz łazienka z prysznicem i siodlarnia. Wokół stajni są piękne, brzozowo-sosnowe lasy i duże jezioro, gdzie można spokojnie pojeżdzić, jeśli komuś znuży się jazda w zamknięciu.Ceny boksów od 670zł do 1000zł/miesiąc.Przyjmujemy ogiery! PROMOCJA! Przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy - raz w roku usługa kowalska GRATIS!

  czytaj więcej »


 • oczuć swobodnie i rodzinnie. Do dyspozycji Państwa i Państwa koni mamy 12 dużych boksów,spełniających normy unijne, 1-no hektarowy ogrodzony padok, dodatkowy hektar na mini cross oraz 3ha pastwisk. Na naszych Klientów czeka wygodny salonik oraz łazienka z prysznicem i siodlarnia. Wokół stajni są piękne, brzozowo-sosnowe lasy i duże jezioro, gdzie można spokojnie pojeżdzić, jeśli komuś znuży się jazda "w zamknięciu". Adres naszej niezależnej strony http://stajniaexcalibur.manifo.com/

  czytaj więcej »


 • h, mięśni i chorób zakaźnych, ale także działa profilaktycznie, rozprężająco, wzmacnia odporność oraz zwiększa liczbę erytrocytów we krwi.A w zimę można ogrzać się razem z koniem ;)Bardzo ważna w stajni jest myjka. Ważne aby była ona oświetlona i żeby można było używać na niej ciepłej oraz zimnej wody. Jej długość powinna wynosić 1,5 długości konia. Szerokość musi być taka aby móc bez problemu na niej obrócić konia. Życzę udanych wyborów i najlepszych stajni,Anna.

  czytaj więcej »


 • wzdłuż długich ścian stajni. W biegalniach utrzymuje sie konie młode: odsadki, roczniaki i dwulatki (osobno klaczki i ogierki) oraz klacze z sysakami. W każdej stajni powinny znajdować się także pomieszczenia dodatkowe, np. do czyszczenia koni, paszarnia, ambulatorium z apteczką. Jeżeli konie stojące w stajni używane są do pracy, to wymagane jest pomieszczenie do przechowywania uprzęży (szorowania) lub rzędów jeździeckich (siodlarnia).To by było na tyle :)Pozdrawiam, Magda :)

  czytaj więcej »


 • dziny, bo początkujący jeździec może mieć bolesne "zakwasy", gdyż zaczął używać nigdy wcześniej nie używanych mięśni.Po jeździe idziecie do boksu lub miejsca obrządku i znów zaczyna się nauka - instruktor pokazuje ci jak rozsiodłać konia, jak poskładać rząd koński, a w szczególności ogłowie (a to jest rzecz bardzo skomplikowana dla początkujących) i ewentualnie pomaga wypuścić konia na padok. Na tym kończy się twoja przygoda z pierwszą jazdą - chociaż druga zazwyczaj wygląda bardzo podobnie.

  czytaj więcej »


 • ru mnie zaczepiać, to nie miał, więc poszłam i do niego na chwile, gdzie już była masakra, co chwile mnie za łydę smyrał i podnosił mi nogę haha :D Koło niego stoi Max więc jeszcze go trochę poklepałam i poszłam do siodlarni, przeczyściłam podłogę, potem pożegnałam się z końmi, a w połowie drogi do domu, zorientowałam się że zostawiłam w siodlarni identyfikator ;/ Ale teraz weekend więc nie będzie mi potrzebny, więc pójdę po niego jutro, chociaż będzie kolejny powód żeby zobaczyć się z końmi :))

  czytaj więcej »


 • kę w której znajdował się fioletowe nauszniki, fioletowe ochraniacze i białe kalosze. Po chwili weszły do konia stojącego obok tego którego czyściłam, później okazało się, że to jej koń, który został niedawno kupiony! Na jeździe okazało się, że dziewczyna boi się tego konia, i nie chce przejeżdżać przez drągi! Byłam lekko zdziwiona, że ta dziewczynka nie umie nawet galopować i ma własnego konia! O sobiście uważam, że był to kiepski pomysł ale czekam tez na wasze opinie!Odznaka

  czytaj więcej »


 • tam obozy:), jest świetnie urządzony. Przy każdym pokoju jest łazienka. Wszędzie dominuje drewno, a w jadalni oprócz kominka, na ścianach wiszą obrazy z końmi z Qń'a. Dla wielu ważne jest... jedzenie:) Zapewniam więc was że to także jest... hmm poprostu idealne:)Nie wspomniałam o ważnej rzeczy: tereny!Cudowne tereny po tucholskich lasach! Mnóstwo ścieżek jeździeckich, a konie nie boją się niczego!Myślę że opisałam ten ośrodek dość skrótowo, więc może więcej powiedzom wam zdjęcia:)))

  czytaj więcej »


 • .in. jak prawidłowo dobrać dla siebie siodłoSiodła - jak dobrać siodłoKupujemy własne siodłooraz jak urządzić siodlarnię:Siodlarnia, miejsce gdzie musi panować porządek

  czytaj więcej »


 • HEUS Sp. Z o.o7.EQUISHOP8.EQUILAND9.F.H. HORSE – TRADE10.FENIX11.FUNDACJA PEGASUS12.GALOP13.HORSETEAM14.HORSEWAY15.IHAHA.PL16.JAROCKI KRZYSZTOF (wystawa obrazów)17.KENIG + WRÓBEL18.MAŁEK MARCIN19.MARKPOL20.POLAND PARK21.POLSKI ZWIĄZEK HODOWCÓW KONI22.PRESTIGE ITALIA23.PPHU BAGO24.PPHU KARO25.P.W. PRZEMYSŁAW (www.konik.com.pl)26.PARADA27.SILEX CONSULTING 28.SIODLARNIA29.TD LANCELOTZapraszamy!

  czytaj więcej »


 • p. Nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć takie szafki – wystarczy przerobić szafki z zakładów pracy, gdzie znajdzie się miejsce i na wieszaki na siodło, szczotki, owijki i ochraniacze. W taką szafkę można też zmieścić ubrania, oficerki, sztylpy, sztylbety na dół, a na górę rękawiczki jeździeckie oraz i toczek. Tym sposobem mamy profesjonalni urządzoną siodlarnię. Ostatnia, czwarta ściana powinna być raczej pusta, tam ewentualnie warto umiesić gaśnicę - siodlarnia.

  czytaj więcej »