pzj kalendarz zawodow


 • czeniem imprezy będzie tradycyjnie bardzo lubiany i doceniany niedzielny (29 maja) Piknik Rodzinny „Skarby Kaszub”. To tego dnia rozegrany zostanie finał Jeździeckich Mistrzostw. A to wszystko we wspaniałej atmosferze powodowanej bogactwem tego, co wokół. W strefach kultury, smakoszy, edukacji i wystawców, we wiosce fantazji i sportu, a także na artystycznej scenie pikniku zobaczymy cały przekrój tego, z czego dumne są Kaszuby.foto i info źródło: mistrzostwa.runowo.pl

  czytaj więcej »


 • A%2F%2Fmistrzostwa.runowo.pl%2F">www.mistrzostwa.runowo.pl.Propozycje zawodów AMK 2015Autorzy:Joanna TodorowskaMarta Rutkiewicz

  czytaj więcej »


 • ewno nie poprzestaniemy . Kalendarz imprez trecowych organizowanych przez Zagrodę Jeździecka Mustang w 2015 r 1) .03.05.2015 –zawody z elementami trec 2) 16-17.05.2015 -Szkolenie dla przyszłych zawodników TREC PTTK 3) 23-24.05.2015 – zawody Trec PTTK 4) 02.08.2015 – zawody z elementami Trec (Kolbuszowa –Skansen) 5) 12-13.09.2015 – Mistrzostwa Podkarpacia TREC PTTK 6) 17.10.2015 – Hubertus , zawody z elementami TREC Do zobaczenia na zawodach !!!!

  czytaj więcej »


 • mierasz i czekasz na słowa „Nic się nie stało…”. Podniecają Cię takie określenia jak zebranie, samoniesienie, balans. Zawsze marzyłaś o księciu na białym ogierze. Dziś Twoje marzenia się zaktualizowały, wystarczy ogier.  Jeśli zidentyfikowałaś u siebie podobne objawy, nie martw się, oznaczają one, że konie zmieniły Twoje życie na zawsze. Czas przywyknąć. Jesteś „nasza”. Konie to nie moje hobby, konie to moje życie...

  czytaj więcej »


 • >Nagrody:Za trzy pierwsze miejsca w konkursach finałowych w każdej z rund przewidziane sąnagrody rzeczowe i flots dla wszystkich, którzy ukończyli konkurs finałowy.W klasyfikacji końcowej Pucharu za trzy pierwsze miejsca w każdej z rund przewidzianesą puchary i nagrody rzeczowe o wartości:Za I miejsce - 1500 złZa II miejsce - 1000 złZa III miejsce - 500 złKoń zwycięzcy każdej z rund otrzyma derkę.Dla wszystkich sklasyfikowanych – flots i dyplomy.

  czytaj więcej »


 • Kalahari Dream.Wydarzenie roku: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice za Partynicki Przełom – w roku 2013 stał się profesjonalnym torem wyścigowym, przyciągając elitę czeskich trenerów, hodowcówi jeźdźców wyścigowych. Lotto Wielka Wrocławska zgromadziła 12 tysięcy widzów i stała się najważniejszą gonitwą przeszkodową w kraju.Wyróżnienie specjalne: Oddanie hipodromu w Sopocie - za rewitalizację toru wyścigowego i budowę nowoczesnego centrum jeździeckiego.

  czytaj więcej »


 • egzaminem. Wpłata pozostałej części gotówką w dniu egzaminu. Egzamin obejmuje część praktyczną i teoretyczną szczegóły na stronie PZJ. www.pzj.pl wraz z pytaniami do części teoretycznej. Przy zapisie należy podać wszystkie dane uczestnika egzaminu tj. imię nazwisko, pesel, miejsce urodzenia, adres zamieszkania wraz z kodem oraz telefon kontaktowy. Zapisy telefoniczne lub e-mailem. W przypadku zdających na srebrną odznakę należy przywieź legitymację potwierdzającą posiadanie brązowej odznaki.

  czytaj więcej »


 • egzaminem. Wpłata pozostałej części gotówką w dniu egzaminu. Egzamin obejmuje część praktyczną i teoretyczną szczegóły na stronie PZJ. www.pzj.pl wraz z pytaniami do części teoretycznej. Przy zapisie należy podać wszystkie dane uczestnika egzaminu tj. imię nazwisko, pesel, miejsce urodzenia, adres zamieszkania wraz z kodem oraz telefon kontaktowy. Zapisy telefoniczne lub e-mailem. W przypadku zdających na srebrną odznakę należy przywieź legitymację potwierdzającą posiadanie brązowej odznaki.

  czytaj więcej »


 • y.TREC PTTK rozgrywany jest w trakcie dwóch dni i składa się z trzech faz: 1 dzień: Bieg na orientację (240 pkt) 2 dzień: Kontrola tempa (60 pkt) oraz Próba terenowa (160 pkt) Maksymalna ilość możliwych do zdobycia punktów: 460 pkt. Zawody TREC PTTK składają się z trzech faz: - faza POR (Bieg na orientację) - faza MA (Kontrola tempa) - faza PTV (Próba terenowa)W załączeniu przedstawiamy regulamin oraz przeszkody TREC

  czytaj więcej »


 • ę główną w postaci samochodu osobowego Volkswagen UP. Nie zabraknie również nagród dla najlepszych polskich zawodników, którzy w kategorii seniorów oraz młodzieży podzielą między sobą nagrody o łącznej wartości 65 tys. zł.Szczegółowy program Cavaliada Lublin 2013 już niebawem. Już teraz jednak wiadomo, że warto pojawić się w pierwszy weekend marca w Lublinie. Pamiętajcie, że oprócz zawodów imprezie tradycyjnie towarzyszyć będą targi jeździeckie oraz show.

  czytaj więcej »


 • PSI Equestrian Consulting posiadającą najlepszy sprzęt jeździecki Hurtownię akcesoriów jeździeckich FENIXFirmę DAW-MAG specjalizującą się w produkcji sprzętu jeździeckiegoFirmę TORPOL specjalizującej się w produkcji najlepszej jakości wyrobów tekstylnych (odzieży, jak również derek, czpraków, owijek itp. dla koni)Serdecznie zapraszamy do rywalizacji sportowejAdam Piwosz

  czytaj więcej »


 • rzepisy i regulaminy pzj określą takie kwestie jak: zasady udziału w WKKW, regulamin zmian barw klubowych, kodeks postępowania z koniem, po tak czysto pragmatyczne kwestie jak zasady badania lekarskiego zawodników. Prawo określa nam także zasady certyfikacji ośrodków jeździeckich, a także normuje kwestie związane ze zdobywaniem uprawnień instruktorskich i trenerskich w jeździectwie, a w tym regulamin odznak pzj Zainteresowani odnajdą także w przepisach kalendarz egzaminów na odznaki jeździeckie.

  czytaj więcej »


 • zaledwie kilku, o tyle w ostatnich zmaganiach wzięły udział już 43 pary. Mamy nadzieję, że w miarę popularyzacji imprezy, będzie się ona cieszyła jeszcze większym zainteresowaniem w środowisku jeździeckim i na stałe wpisze się w kalendarz jeździeckich wydarzeń w Warszawie.Podczas niedzielnych zmagań odbyło się w sumie 6 konkursów. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe (w tym koszulki galopuje.pl).Szczegółowe wyniki znajdą Państwo w załączonym dokumencie.

  czytaj więcej »


 • ów hodowli i jeździectwa. Jednak bez życzliwej pomocy partnerów i wsparcia materialnego sponsorów całe przedsięwzięcie nie doszłoby do skutku. Dlatego miło poinformować, iż w gronie tegorcznych sponsorów znaleźli się m.in. Bentley Farm, Blattin, Horse Sport, Master Film Ltd., Wadim Plast, za co serdeczne słowa podziękowania.Honorowy patronat nad Mistrzostwami Polski Młodych Koni 2012 objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Ws.Wyniki konkursów kwalifikacyjnych do MPMK patrz www.pzhk.pl

  czytaj więcej »


 • koni, a atrakcyjna okolica i dostępne wyposażenie sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym oraz marszom NordicWalking czy spływom kajakowym. Ponadto goście mogą skorzystać z kortów tenisowych, torów bowlingowych i stołów bilardowych.Dla klientów korporacyjnych przygotowanych zostało 5 wielofunkcyjnych sal, mogących pomieścić w sumie do 230 osób oraz nowoczesne zaplecze audiowizualne. Specjalna oferta dla grup pozwala na organizację atrakcyjnych imprez integracyjnych, szkoleń i konferencji.

  czytaj więcej »


 • a Ostholta, a także Elmara Lescha oraz Johana Lundina. Nie zabraknie też polskiej czołówki. Wystartuje m.in. Paweł Spisak, najbardziej utytułowany polski wkkwista, a także Łukasz Kaźmierczak oraz Paweł Warszawski.Obok emocji sportowych, imprezie towarzyszyć będą pokazy z udziałem gwiazd i atrakcje dla dzieci. Do Morawy przyjedzie m.in. Marek Siudym. Kolejne zawody z cyklu odbędą się od 13 do 17 czerwca w Mińsku.Biuro Prasowe Strzegom Horse TrialsAgnieszka Chmielińska

  czytaj więcej »


 • h krajów będą walczyć o Puchar Narodów; - w sobotę, 7 lipca, zawodników czeka zmierzenie się z konkursem Sześć Barier;- w niedzielę, 8 lipca, Grand Prix, które wyłoni najlepszego z najlepszych!Organizatorzy zaplanowali liczne imprezy towarzyszące, szczególnie z myślą o najmłodszych, m.in. festyn rodzinny, przejażdżki konne. W przestrzeni targowej ustawione zostaną stoiska ze sprzętem jeździeckim oraz zdrową żywnością. Zapraszamy na zawody CSIO Sopot 2012!

  czytaj więcej »


 • okazję podziwiać rywalizację w ujeżdżeniu, crossie i skokach. Odbywają się także konkursy krajowe klasy L i P. W trakcie tegorocznej edycji nie zabraknie oczywiście atrakcji dla najmłodszych. Przypominamy, iż wstęp na festiwal jest bezpłatny. Baborówko jazda konna.W tym roku rozgrywki przedstawiają się następująco:13 lipca 2012 - piątek - UJEŻDŻENIE14 lipca 2012 - sobota - CROSS15 lipca 2012 - niedziela - SKOKIW imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

  czytaj więcej »


 • z przeszkody: W konkursie 60cm - kuce i male konie miejsce 2 zajela Wiktoria Jastrzebska na Epiku , a miejsce 3 Natalia Wlodarczyk na Rodzynce. W konkursach dla duzych koni 60cm i 80 cm. dwukrotnie 4 miejsce nalezlo do Dominiki Turowskiej i Hadziego. Gratulujemy dziewczynom i koniom coraz lepszych przejazdow:) W pogoni za lisem dla najmlodszych uczestnikow dzielnie walczyly Wiktoria Jastrzebska z Epikiem oraz Natalka Wlodarczyk z Rodzynka. Gratulacje dla Natalii za zlapanie lisa.

  czytaj więcej »


 • wie zaprasza na sezon rajdów konnych. Inauguracyjna impreza, pierwsza z dziewięciu zaplanowanych w tym roku konnych przejażdżek po okolicy, odbyła się w niedzielę, 25 marca. Kalendarz rajdów w 2012 roku:· 22.04· 20.05· 24.06· 15.07· 15.08· 16.09· 21.10· 11.11 Czas trwania każdego rajdu to około 5 godzin: wyjazd 9.00-10.00, powrót 14.00-15.00.

  czytaj więcej »


 • 12-13 MajStrzegom (POL), 1-3 CzerwiecMińsk (BLR), 13-17 CzerwiecMalmö (SWE), 10-12 SierpieńLe Pin au Haras, (FRA), 22-26 Sierpień Kalendarz serii Pucharu Narodów w 2012 roku:Fontainebleau (FRA), 22-25 marcaHoughton Hall (GBR), 24-27 majaStrzegomiu (POL), 1-3 czerwcaAachen (Niemcy), 3-8 lipcaMontelibretti (ITA), 21-23 wrześniaBoekelo (NED), 11-14 października Więcej szczegółów na temat wydarzenia, w tym program imprezy, już wkrótce!

  czytaj więcej »


 • wpisać w kalendarz organizowanych u nas Hubertusów i choć do Huberta jeszcze daleko, będziemy mieli okazje poodwiedzać inne stajnie. Pracowity letni sezon zamknęliśmy hucznie. Mam nadzieję, że wśród wielu obozowiczów z pobytu u nas pozostały miłe wspomnienia i cieszę się, że niezależnie na jakim etapie się spotkaliśmy; czy zdając jeździeckie odznaki, czy zaliczając swój pierwszy raz w siodle, mogłem wspólnie z Wami uczestniczyć w tej pięknej przygodzie, przygodzie z końmi.

  czytaj więcej »


 • 6-17.04. - Jaroszówka30.04-1.05. - Sopot27-29.05. - Biały Bór3-5.06. - Drzonków23.06-26.06. - Strzegom16-17.07. - Baborówko22-24.07. - Finał OOM - kwalifikacja tylko dla Juniorów Mł.5-7.08. - Sopot3-4.09. - Racot23-25.09. - Strzegom-Finał Program zawodów23.09.2011 - Ujeżdżenie wszystkie kategorie24.09.2011 - Cross wszystkie kategorieskoki konie 4 letnie25.09.2011 - Skoki przez przeszkody25.09.2011 - godz. 15.00 - ceremonia dekoracji

  czytaj więcej »


 • innych zawodów tej rangi. Skacze się tak samo wysoko, przeszkody wyglądają tak samo, bo wymogi trzeba spełniać. Mówię to, bo po ostatniej wiadomości o moim sukcesie w Baku kilka osób przekonywało o niskim poziomie tamtejszych zawodów. To kłamstwo. Od występu w Baku zależeć będzie dalszy kalendarz moich startów. Trzymajcie kciuki!Więcej o zawodach:Propozycje

  czytaj więcej »


 • portu jeździeckiego, ale także promocja całego regionu jako gminy o ogromnym potencjale i duzych aspiracjach. W programie zawodów przewidujemy zarówno konkursy klasy L dla jeźdżców poczatkujących, jak równiez konkursy wyższych klas dla jeźdżców posiadających licencję sportową.Będziemy wdzięczni za okazane zainteresowanie naszą inicjatywą oraz dołączenie w charakterze Partnera Regionalnych zawodów w Ujeżdżaniu - Chynowie 2011. Więcej informacji pod numerem tel. 693 433 962

  czytaj więcej »