przejazdzki bryczka


 • ONT color=#008000>Konkurs nr 7 - Pony Game"sImpreza oczywiście w formie pikniku rodzinnego :) Przejażdżki na kucykach i bryczka GRATIS Wieczorem ognisko integracyjne SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

  czytaj więcej »


 • >- jazdę konną na koniach i kucach- zajęcia praktyczne z zakresu obsługi koni tj. czyszczenie , siodłanie- kulig lub przejażdżki bryczka- dla osób zaawansowanych wyjazdy w teren- II śniadanie i obiad- gry i zabawy- nadzór instruktoraZajęcia będą trwać w godzinach od 9.00 do 15.00 w dniach 27, 28, 29 ,30 grudzień 2012.Każdy uczestnik półkolonii na czas jej trwania będzie mieć pod opieką swojego konia.Na zakończenie najlepszy opiekun otrzyma nagrodę.

  czytaj więcej »


 • bezzwrotny.ZGŁOSZENIA- telefonicznie, pisemnie, lub pocztą elektroniczną na martastolowska@poczta.onet.plCENA 1300zł :- przyjazd z własnym koniem z dopłatą 200zł- trening indywidualny z dopłatą 45zł/h- przy 2 turnusach rabat w wysokości 200zł - przy drugim turnusie - rabat dla rodzeństwa - 200złWIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE : http://podkowagruszczyn.pl/?obozy-konne-2012,39LUB POD NUMEREM TELEFONU : 607096556Zapraszam :)

  czytaj więcej »


 • w sędziował lek. wet. Andrzej Dymek, gospodarzem toru była Dominika Turowska. Nagrody ufundowali: Radny Powiatu Arkadiusz Maksymiuk, Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Litwiniuk, Gabinet weterynaryjny „Hau-Miau” z Radzynia Podlaskiego, Stadnina Koni w Janowie Podlaskim oraz nasza stajnia. Dziękujemy serdecznie za pomoc naszym sympatykom, przyjaciołom, wszystkim życzliwym nam osobom oraz sponsorom. Dziękujemy gościom za przybycie i zapraszamy ponownie.

  czytaj więcej »


 • iczką 'Piątkowego wieczoru na Dzikim Zachodzie' pokazując jak dzielnie dzieci mogą radzić sobie z kucykami oraz stresem przed tak dużą publicznością. Dziękujemy wszystkim trzymającym kciuki za Olę i Bryczka!Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z 'Piątkowego Wieczoru na Dzikim Zachodzie' autorstwa Olgii Lewińskiej oraz tych zrobionych przez organizatorów Cavalaidy na ich stronie:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=346147958769764&set=a.346143465436880.93946.108484052536157&type=3&theater

  czytaj więcej »


 • awiac ale nie martwcie sie jakny cos sie działo zawsze służymy pomocą i mam nadzieje ze ktoś wyrazi chęc pojechania z nami serdecznie zapraszam w imieniu włascicielki koni jak i samych konijeszcze jedno dajcie mi znac przed weekedem to wytłumacze wam jak dojechac bo to jest troszke skomplikowane sama miałam problem z dojazdem za pierwszym razem:-)ale ja pomoge wam trafic. jest naprawde super naprawde polecam cipło sie ubjezcie bo na bryczce nie jest jak na koniu!!!!!!!!!!!!

  czytaj więcej »


 • ewnętrznej tylniej nogi, backup - szybkie cofanie po prostej, roll back - galop, zatrzymanie, zwrot o 180 stopni i znowu galop, circles - koła w galopie, lead changes - zmiany nogi w galopie.To tak krótko, ale o najważniejszych rzeczach :)Pozdrawiam, Magda :)

  czytaj więcej »


 • ałych wioskach bryczka wzbudzała sensację, dzięki czemu pan Jan i jego konie zawsze byli chętnie goszczeni przez lokalnych mieszkańców. Przejechanie Polski bryczką było marzeniem tego nietypowego woźnicy od 20 lat, czyli od momentu, kiedy zapisał się do Towarzystwa Rekreacji Konnej „Hubert”. Na realizację swojego planu pan Jan przeznaczył wszystkie swoje oszczędności, a ostatnie tygodnie poświęcił na przygotowanie koni. Powrót bryczki do Katowic przewidywany jest w połowie sierpnia.

  czytaj więcej »


 • 96556 lub na email martastolowska@poczta.onet.plUwaga:Niezbędne dla wszystkich uczestników jest Karta zgłoszenia uczestnika oraz Karta kwalifikacyjna uczestnika do pobrania za pomocą Internetu lub osobiście. Karty uczestników będziemy zbierać w dniu przyjazdu na miejscu. Bez wypełnionej karty uczestnika nie możemy przyjąć dziecka na wypoczynek.W karcie kwalifikacyjnej uczestnika obowiązkowy jest wpis lekarza!Karty dostępne na stronie: www.podkowagruszczyn.republika.pl

  czytaj więcej »


 • znania ul. Zielińska 42 62-006 Kobylnica Dojazd i odbiór uczestników w własnym zakresie. Cennik: CENA: 1300zł (obóz 10 dniowy) 910zł (obóz 7 dniowy) - przyjazd z własnym koniem za dopłatą 300zł - trening indywidualny za dopłatą 45zł /h - kurs woltyżerki (4.08-13.08) 250zł - kurs powożenia (3.07-8.07) 350zł - Przy 2 turnusach - rabat w wysokości 100,00 zł (przy drugim turnusie) - rabat dla rodzeństwa 100zł

  czytaj więcej »


 • .?'- panikowała do czasu aż lodowato nie powiedziałam - Dziadek na mnie czeka. Do widzenia.- porwałam kurtkę i prawie wybiegłam ze szkoły. Dziewczyny pełne radosnego przekonania spytały - I co? Jedziemy?- Nie jedziemy! Nic nie załatwiłam!- i streściłam im rozmowę z panią. Wściekła wskoczyłam do auta dziadka. I nie mamy żadnej wycieczki w tym roku. To jest właśnie nastawienie ludzi do jeździectwa. Mówisz koń rozumieją niebezpieczeństwo! I chyba nikt już tego nie zmieni. A szkoda. Mogło być fajnie

  czytaj więcej »


 • W czwartek przyjechała nowo zakupiona bryczka. Jest na jednego bądż dwa konie, 4- osobowa, przedwojenna. Ładnie sie prezentuje i jak na razie czekamy aż śniegi stopnieją żeby zaprząc konia i jechać.

  czytaj więcej »


 • ropy . Wkraczajac do lasu musisz podporzadkowac sie zasadom swoistego lesnego savoir vivre"u - pamietaj ze jestes tu gosciem Zdradliwe podloza Lesne sciezkimoga byc rozne . Najlepsze do konnej przejazdzki - o kazdej porze roku - sa sciezki piaszczyste.Mozna sobie na nich pozwolic nawet na galop.Twardszepodloza moga kryc rozne pulapki zwlaszcza podczas jesiennej słoty lub zimą.Troche deszczu i taka sciezka zamienia sie w blotnista i wyboista droge przez meke konia i jezdzca .

  czytaj więcej »


 • bryczki pod dom.Wsiadamy i ruszamy.Jedziemy już po raz kolejny przez te same ścieżki,które z każdym razem wydają się być coraz to nowsze,nieznane. "Wszystko poświęcam myśli,że byłaś kiedyś blisko.Kiedy czułam Ciebie obok,wtedy czułam ze mam wszystko..."Dwudziesty siódmy lipiec 2009 : Zachodzące oświetliło trawy,drzewa oraz końskie grzywy.Mimo,że nikt się nie odzywał,pastwisko było miejscem szczególnym.Tego dnia zostało wyjęte siodło.Ciąg dalszy nastąpi.

  czytaj więcej »


 • sród widzów:)Agnieszka Kubiak na Lancer Fire Jack (AQH) kategoria dzieci:I m-ce western horsemanshipI m-ce western pleasureI- m-ce reiningSylwia Kubiak na Szamance Zacnej Białogłowie (haflinger):III m-ce trailna Markizie (sp):II m-ce superhorseIII m-ce western ridingIII m-ce western pleasureVII m-ce western horsemanshipZapraszamy do obejrzenia galerii pani Iwony Dalekiej: http://picasaweb.google.pl/iwona.daleka/WestPointCup2010#

  czytaj więcej »


 • II m-ce western riding - II m-ce western pleasure - V m-ce western horsemanship dziękujemy za doping i organizatorom za super atmosferę! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów autorstwa Karolinki SZLAGI: http://img541.imageshack.us/gal.php?g=56276557.jpg http://img16.imageshack.us/gal.php?g=po1he.jpg http://img18.imageshack.us/gal.php?g=28743284.jpg Zapraszamy na następne zawody, które odbędą się 10-11 lipca w Długosiodle k. Wyszkowa

  czytaj więcej »


 • W ubiegłym tygodniu Rancho Rumak odwiedzili nietypowi goście - właściciele Majki, córki naszego ogierka Bryczka. Klacz ma obecnie 3 lata, jest maści srokatej, budową przypomina swojego tatusia:) Na szczęście Majka ma bardzo sympatycznych, dbajacych o nią właścicieli. Na zdjęciu Majka z właścicielką Martą.

  czytaj więcej »


 • e przyjechali. Tym jeźdźcom co już byli nie uśmiechała się pogoń na trzy konie i postanowili z niej zrezygnować;((. Bardzo byłam tym rozczarowana. Wsiadałam jeszcze na jednego konia by trochę postępować. Właściciel stajni trzymał kitę i krzyknął do mnie ,,no to łap lisa"!!! I złapałam bez najmniejszego wysiłku, bo przecież cóż to za sztuka jest podjechać do kogoś kto stoi i wyrwać mu z ręki kitę. No ale zostałam lisem i za rok ja uciekam;))) (ciekawe tylko czy to będzie na rowerze czy na nogach)

  czytaj więcej »


 • rofesjonalne usługi fotograficzne, aby upamiętnić miłe chwile podczas przyjęcia urodzinowego z kucykami. Fotograf wykonuje portrety maluchom w trakcie trwania całej imprezy.Fotoreportaż około 200 zdjęć na płycie DVD –5 szt. do dowolnego użycia w cenie 300 zł brutto.Z naszej strony zapewniamy: * miłą atmosferę * piękne kucyki * wyspecjalizowana kadrę instruktorską * wysokiej jakości obsługę * zadowolenie i uśmiech na twarzach dzieci

  czytaj więcej »