programy ujezdzeniowe


 • kulbaka lub siodła do sportowych rajdów długodystansowych. Tego typu siodła przeznaczone są do długotrwałej jazdy z zachowaniem komfortu dla konia i jeźdźca. Na rajdzie dobrze sprawdzą się czapraki z kieszeniami, do których można schować najpotrzebniejsze rzeczy. Możliwości i miejsc do wypoczynku z końmi jest bardzo wiele. Ważne, aby dopasować wczasy do poziomu umiejętności jeździeckich oraz do swoich oczekiwań.

  czytaj więcej »


 • e (35zł), indywidualna (60zł); karnet 11 jazd w grupie (350zł) NOWOŚĆ: egzamin na odznaję PZJ: Jeżdżę konno kurs przygotowujący i egzamin na Odznaki jeździeckie PZJ - Brązową, Srebrną i Złotą kurs \"Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic\" - (Andrzej Makacewicz) - I i II turnus innowacyjne warsztaty rozwoju osobistego metodą KONIE UCZĄ LUDZI (koncept HAE) Zapraszamy serdecznie, zostały już ostatnie wolne miejsca!!! Szczegóły na stronie: www.kierzbun.pl w zakładce: obozy jeździeckie

  czytaj więcej »


 • rzchowcem, rozluźnieniem, równowagą, przepuszczalnością czy np. prawidłową pracą grzbietu konia to sięgnijcie po „Treningi z mistrzami”. Jeśli czasami brakuje wam odwagi, chcecie poznać tajniki półparady czy też dowiedzieć się jak pobudzić do pracy leniwego wierzchowca to sięgnijcie po „Treningi z mistrzami”. Jeśli macie… jakikolwiek problem podczas treningów z Waszym czterokopytnym przyjacielem to po prostu sięgnijcie po tę książkę. Na pewno się nie zawiedziecie!

  czytaj więcej »


 • dczas konferencji prasowej, Polski Związek Jeździecki, jako jedna z pierwszych organizacji sportowych w Polsce, inaugurując program „RIO Plus”, rozpoczął oficjalne przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r. Podstawowym celem programu jest stworzenie warunków umożliwiających zawodnikom odpowiednie przygotowanie i zdobycie kwalifikacji niezbędnych do startu w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro oraz w kolejnych Igrzyskach w latach 2020 i 2024.

  czytaj więcej »


 • przyszłości uczestniczyć w rywalizacji w zawodach regionalnych. Sprawdźcie się, przyzwyczajcie konie do występów przy publiczności i muzyce. Równie serdecznie zapraszamy wszystkich widzów i rodziców z dziećmi. Z okazji obchodów święta św. Jerzego przygotowaliśmy dla maluchów większych i mniejszych WIELKIE POSZUKIWANIA SMOKA! Emocje gwarantowane!Zgłoszenia przyjmujemy do 17 kwietnia 2013 roku (środa). Wysyłajcie je na adres: zawody.szarza@gmail.com Czekamy na zgłoszenia!

  czytaj więcej »


 • r>Wycieczka konna do Barda, spływ pontonem Nysą Kłodzką, lunch, powrót.Śladami Tajemnicy III Rzeszy Wycieczka konna na Ptasznik (719 m n.p.m.). Na szczycie należy odnaleźć mapę, która poprowadzi do ruin tajemniczej wioski. Po odnalezieniu wioski, kolejne zadania.Możliwość organizowania ognisk, wspinaczki skałkowej, podziemnych wypraw oraz zdobywanie odznak jeździeckich.Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty - początkujących i zaawansowanych.

  czytaj więcej »


 • ycznie otrzymywać kupony rabatowe na zakup odzieży najbardziej znanych marek. Glamity.pl, to jednak nie tylko wspaniała okazja na zdobycie zniżek na modowe zakupy. Logując się w serwisie każda z Was zyskuje szansę na zdobycie wymarzonej sukni o wartości 10 tys. zł autorstwa samego Łukasza Jemioła – jednego z najbardziej obiecujących, polskich projektantów, a także na udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zapraszamy!/ Tekst sponsorowany przez serwis glamity.pl /

  czytaj więcej »


 • 1; to przeciwieństwo trawersu.5. Pasaż: Jest formą utrzymanego w tzw. kadencji, wyniosłego kłusa, skierowanego bardziej ku górze, niż do przodu, przy mocnym zaangażowaniu zadu, pełen elastyczności i gracji.6. Piaff:Figura ta przypomina pasaż wykonywany w miejscu, wymaga idealnego zgrania pomocy napędzających i zatrzymujących, element niezwykle trudny i efektowny.7. Piruet:Jest to zwrot na zadzie wykonany bez zmiany chodu konia, wokół wewnętrznej tylnej nogi.

  czytaj więcej »


 • ego młodego adepta ujeżdżenia.Podczas konkursu z programem dowolnym (program taki można pojechać w każdej klasie - nawet L), wykonuje się figury sklasyfikowane pod względem stopnia trudności. Połączenie ich, liczba powtórzeń i zgranie z muzyką to już zadanie dla jeźdźca (im lepszy jeździec i lepiej wyszkolony koń, tym bardziej skomplikowany i - potencjalnie - wyżej punktowany program). Ponadto ocenia się wykorzystanie placu, stopień trudności i podjęte ryzyko oraz dobór muzyki i choreografię

  czytaj więcej »


 • tnej, widać wyraźne krzyżowanie się nóg konia. Pasaż jest formą utrzymanego w tzw. kadencji, wyniosłego kłusa, skierowanego bardziej ku górze, niż do przodu, przy mocnym zaangażowaniu zadu, pełen elastyczności i wdzięku. Piaff przypomina pasaż wykonywany w miejscu, wymaga idealnego zgrania pomocy napędzających i zatrzymujących, element niezwykle trudny i efektowny. Piruet jest zwrotem na zadzie wykonanym bez zmiany chodu konia, wokół wewnętrznej tylnej nogi.

  czytaj więcej »


 • 4 - Class horse tv. Na kanale tym mamy 24 godziny na dobę programy tylko i wyłącznie zwiazane z końmi, sa to relacje z zawodów, imprez jeździeckich, nauka jazdy konnej, rajdy, filmy o koniach, zagadnienia z hodowli itp. Naprawdę gorąco polecam, kanał jest w języku włoskim, ale relacje z zawodów międzynarodowych lub wywiady z zagranicznymi jeźdźcami są w języku angielskim z włoskimi napisami. Dzisiaj (10.10.2011) o godz. 21.00 zapraszam do obejzenia filmu Champion, historia dżokeja Boba Champion.

  czytaj więcej »


 • br>17-19 klasyfikacja zawodnikówPiątek: 09.00 przegląd weterynaryjny10.00 odprawa techniczna 12.00 programy indywidualne grupa B15.00 uroczyste otwarcie zawodów16.30 programy indywidualne grupa A Sobota: 9.30 Programy indywidualne grupa B12.00 programy dowolne 15.00 Ceremonia dekoracji i uroczyste zakończenie zawodówOdwiedź nas na stronie www.hippoland.plSerdecznie zapraszamy do kibicowania!

  czytaj więcej »


 • K dla czterolatków wydanie aktualne– konkurs eliminacji MPMK dla pięciolatków– program półfinałowy 5-latków wydanie aktualne– konkurs eliminacji MPMK dla sześciolatków– program półfinałowy dla 6-latków wydanie aktualneWięcej szczegółów znajdą Państwo pod poniższym linkiem:PropozycjeW imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

  czytaj więcej »


 • (kuce) 1m - 5p, 2m - 4p, 3m - 3p * konkurs skoków 70cm (kuce) 1m - 10p, 2m - 9p, 3m - 8p * konkurs skoków 80cm 1m - 5p, 2m - 4p, 3m - 3p, 4m - 2p, 5m - 1p * konkurs skoków 100cm 1m - 10p, 2m - 9p, 3m - 8p, 4m - 7p, 5m - 6p NAGRODY 1. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymują pamiątkowe flots. 2. Zwycięzcy konkursów otrzymują nagrody rzeczowe lub puchary. 3. Zwycięskie drużyny otrzymują pamiątkowy puchar.

  czytaj więcej »


 • podróży powrotnej z zawodów.IV. Należy dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić koniom staranną opiekę po zakończeniuzawodów, a także humanitarne traktowanie po zakończeniu kariery sportowej. Dotyczy towłaściwej opieki weterynaryjnej obrażeń odniesionych na zawodach, spokojnej starości,ewentualnie eutanazji.V. PZJ zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszeniaswojej wiedzy oraz umiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem.

  czytaj więcej »


 • urs eliminacji MPMK dla pięciolatków– program półfinałowy 5-latków wydanie aktualne– konkurs eliminacji MPMK dla sześciolatków– program półfinałowy dla 6-latków wydanie aktualneUWAGA:-kolejność rozgrywania konkursów może być różna -wszystkie konkursy według edycji PZJ 200916. Warunki techniczne- czworobok- podłoże piaszczyste- rozprężalnia- podłoże piaszczysteOficjalny trening na czworoboku konkursowym : czwartek 28.07.2011 w godz.16.00-20.00

  czytaj więcej »


 • kże podczas podróży powrotnej z zawodów.IV. Należy dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić koniom staranną opiekę po zakończeniu zawodów, a także humanitarne traktowanie po zakończeniu kariery sportowej. Dotyczy to właściwej opieki weterynaryjnej obrażeń odniesionych na zawodach, spokojnej starości, ewentualnie eutanazji.V. PZJ zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszenia swojej wiedzy oraz umiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem.

  czytaj więcej »


 • elkich starań, aby zapewnić koniom staranną opiekę po zakończeniuzawodów, a także humanitarne traktowanie po zakończeniu kariery sportowej. Dotyczy towłaściwej opieki weterynaryjnej obrażeń odniesionych na zawodach, spokojnej starości,ewentualnie eutanazji.V. PZJ zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszeniaswojej wiedzy oraz umiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem.Skopiowane z http://zawodyjezdzieckie.com/

  czytaj więcej »


 • 344 51 42, 344 51 43fax. (83) 344 51 43e-mail: hoteldelfin@hoteldelfin.plHotel ok. 25 km od stadninyOrganizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, wypadki i inne szkody mogące powstaćw trakcie transportu, na i po zawodach oraz w trakcie uczestnictwa w nich. Zaleca się ubezpieczeniesię od następstw nieszczęśliwych wypadków.Podpisali:Prezes PZHKA, Jerzy BiałobokDyrektor SK Janów Podlaski, lek. wet. Marek TrelaPrezes KJ Janów Podlaski, Anna Stefaniuk

  czytaj więcej »


 • zez Przeszkody.17-24 lipiec - Festiwal Filmowy FART6-7 sierpień - Festiwal Kaszy " GRYCZAKI".Terminy i cenyGrupa Data Cena TransportLPM J01 23.06.2011 - 30.06.2011 690 zł LAST MINUTE! LPM J02 01.07.2011 - 12.07.2011 1399 zł LPM J03 13.07.2011 - 24.07.2011 1399 zł LPM J04 25.07.2011 - 05.08.2011 1399 zł LPM J05 06.08.2011 - 17.08.2011 1399 zł LPM J06 18.08.2011 - 29.08.2011 1299 złobozy-tur.pl

  czytaj więcej »


 • szelkich starań, aby zapewnić koniom staranna opiekę po zakończeniu zawodów, a także humanitarne traktowanie po zakończeniu kariery sportowej. Dotyczy to właściwej opieki weterynaryjnej, obrażeń odniesionych na zawodach, spokojnej starości, ewentualnie eutanazji.5. PZJ zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszenia swojej wiedzy oraz umiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem. Prezes KJ SzarżaMikołaj Rey

  czytaj więcej »


 • renie Janowa Podlaskiego i najbliższych okolic. Hotel ,,Delfin""Al. Jana Pawła II nr 11, 21-500 Biała Podlaskatel. (83) 344 51 41, 344 51 42, 344 51 43fax. (83) 344 51 43e-mail: hoteldelfin@hoteldelfin.plHotel ok. 25 km od stadninyOrganizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, wypadki i inne szkody mogące powstaćw trakcie transportu, na i po zawodach oraz w trakcie uczestnictwa w nich. Zaleca się ubezpieczeniesię od następstw nieszczęśliwych wypadków.

  czytaj więcej »


 • IV. Należy dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić koniom staranną opiekę po zakończeniuzawodów, a także humanitarne traktowanie po zakończeniu kariery sportowej. Dotyczy towłaściwej opieki weterynaryjnej obrażeń odniesionych na zawodach, spokojnej starości,ewentualnie eutanazji.V. PZJ zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszeniaswojej wiedzy oraz umiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem.źródło: swiatkoni.pl

  czytaj więcej »


 • podróży powrotnej z zawodów.IV. Należy dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić koniom staranną opiekę po zakończeniuzawodów, a także humanitarne traktowanie po zakończeniu kariery sportowej. Dotyczy towłaściwej opieki weterynaryjnej obrażeń odniesionych na zawodach, spokojnej starości,ewentualnie eutanazji.V. PZJ zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszeniaswojej wiedzy oraz umiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem

  czytaj więcej »


 • Niniejszym ogłaszam oficjalne rozpoczęcie sezonu jeździeckiego 2011 r !!!!Serdecznie zapraszam na jazdy.Posiadamy 4 konie, specjalnie dobrane i odpowiednio szkolone.Oferta szczególnie skierowana do osób wymagających.Uczymy od podstaw, podnosimy umiejętności, przekazujemy wiedzę teoretyczną.Przewidujemy programy szkoleniowe dla systematycznych uczestników. Jazdy głównie indywidualne.Kontakt: 696-36-36-06Zapraszamy!

  czytaj więcej »