liga jezdziecka


 • który będzie oferował wszystko czego szukamy? Jedną z przydatnych witryn może być https://pinbook.pl/wyniki. Znajdziemy tam przede wszystkim wyniki gier liczbowych. Miłośników takiego rozwiązania ucieszyć też może fakt, że serwis umożliwia sprawdzenie wyników z poprzednich dni. Jest to wyjątkowo wygodne, zwłaszcza dla graczy, którzy nie mają czasu na codzienne śledzenie rezultatów i szczegółowe analizy.

  czytaj więcej » • ncja westernowa Cowboy Race pokazująca wartość konia i jeźdźca w pokonaniu schematu składającego się z rozmaitych zadań sprawnościowych (slalomy, skoki, przenoszenie przedmiotów, rzuty lassem itp.) Serdecznie zapraszamy Więcej na: https://www.facebook.com/pages/FOPiT-GOBI/259786664101047 http://pslk.org/ http://www.plwir.pl/

  czytaj więcej »


 • koni. Mimo faktu, iż stawiamy głównie na dobrą zabawę, to planujemy także zorganizowanie w 2014 roku mistrzostw Polski w extreme trailu. Przed sezonem planowane jest szkolenie sędziowskie, które uzupełni wiedzę sędziów PLWiR na temat extreme traila”Serdecznie zapraszamy osoby, które są zainteresowane współpracą w propagowaniu konkurencji oraz organizacją zawodów w extreme trailu w Polsce do kontaktu z Polską Ligą Western i Rodeo.Załączamy przepisy i Regulamin Extreme Trail.

  czytaj więcej »


 • >Nagrody:Za trzy pierwsze miejsca w konkursach finałowych w każdej z rund przewidziane sąnagrody rzeczowe i flots dla wszystkich, którzy ukończyli konkurs finałowy.W klasyfikacji końcowej Pucharu za trzy pierwsze miejsca w każdej z rund przewidzianesą puchary i nagrody rzeczowe o wartości:Za I miejsce - 1500 złZa II miejsce - 1000 złZa III miejsce - 500 złKoń zwycięzcy każdej z rund otrzyma derkę.Dla wszystkich sklasyfikowanych – flots i dyplomy.

  czytaj więcej »


 • żną rolę odgrywa także infrastruktura ośrodka oraz podłoże, które musi być bezpieczne dla uczestników. Co roku modyfikowany jest także regulamin, którego założeniem jest wyrównywanie szans dla wszystkich zawodników – także tych, którzy nie posiadają kilku koni. W tym roku Liga wystartowała z lekkim poślizgiem związanym z przedłużającą się zimą. Liga 2013 składa się z 15 eliminacji i dwu-dniowego finału w ośrodku moderatora Ligi – Klubu Jeździeckiego Hippica Polonia.

  czytaj więcej »


 • zawodach ogólnopolskich w tym Mistrzostwach Polski. SKJ Poland Park to również miejsce wielokulturowe. Jeżdżą u nas dzieci różnych narodowości.Konkursy, szkolenia, zawody, imprezy wewnętrzne i bardzo bogata oferta treningowa, przywiązywanie ogromnej wagi do bezpieczeństwa i całego procesu wychowawczego, kadra instruktorska o najwyższych kwalifikacjach, letnie obozy, zimowe kursy intensywne to wszystko zdecydowanie wyróżnia nas spośród wielu miejsc, w których można uprawiać jeździectwo.

  czytaj więcej »


 • źdźców. Impreza rozpoczyna się ok. 09.00 w krytej hali Szkolnego Klubu Jeździeckiego Poland Park przy ul. Nowoursynowskiej 100. Program zawodów przewiduje 4 konkurencje: pony games – zadania do wykonania na kucach dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę jeździecką, skoki na wysokościach 20-30cm, 40-50cm oraz 60-70cm. Liga potrwa do ok. 13.00 i zakończy się rozdaniem nagród. Zaproszeni zostali ważni przedstawiciele Polskiego Związku Jeździeckiego oraz Dzielnicy Ursynów.

  czytaj więcej »


 • ierwsza jazda konnaGratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!UWAGA! Wszystkich laureatów uprzejmie prosimy o przesłanie danych adresowych oraz numerów telefonów w celu otrzymania nagrody. Aby wysłać wiadomość do redakcji wystarczy wejść na bloga: redakcja.galopuje.pl, a następnie kliknąć na guzik 'napisz'./ Sponsorem konkursu było wydawnictwo Prószyński Media /

  czytaj więcej »


 • target='_blank' href=http://www.galopuje.pl/konie,tam-gdzie-znalazlam-pelnie-szczescia,18644.html>Tam, gdzie znalazłam pełnię szczęściaDzień jak co dzień, czyli moja codziennośćMoja hippiczna strona życia/ Sponsorem konkursu jest wydawnictwo Prószyński Media /

  czytaj więcej »


 • r>Koniec ok. godziny 20.30Parada jeździecka łódź bilety:Bilety do nabycia w Centrum Biletów Atlas Areny: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00Bilety dostępne także w sprzedaży internetowej: http://www.ticketpro.pl/jnp/sport/679302-parada-jezdziecka-2011.html oraz w punktach bezpośredniej sprzedaży sieci Ticketpro na terenie całego kraju.Ceny biletów: 40 zł, 80 zł i 120 zł.Parada jeździecka łódź 2011 bilety.

  czytaj więcej »


 • na pokonywaniu coraz wyższych przeszkód, sięgających nawet ponad dwa metry (minimum 140 cm). Rekord należy do Chilijczyka Alberta Larraguibela na koniu Huaso w 1949 roku i wynosi 247cm.W sztafetach współzawodniczą zespoły złożone z 2 albo 3 zawodników, którzy razem wjeżdżają na parkur. Zawodnicy kolejno rozpoczynają przejazdy, a czas przejazdu wszystkich jest liczony wspólnie. Eliminacja jednego członka powoduje eliminację całego zespołu. Istnieje kilka wersji tego konkursu.

  czytaj więcej »


 • odatek. 15. Na terenie zawodów zapewniony będzie catering, WC, ujęcie wody, parking dla samochodów osobowych, osobny parking dla koniowozów. 16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, wypadki i inne szkody mogące powstać w trakcie zawodów oraz w czasie transportu na i po zawodach. 17. Organizator zastrzega sobie prawo do korekt w programie zawodów. 18. Propozycje zatwierdzone przez Zarząd Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego.

  czytaj więcej »


 • ewniony będzie catering, WC, ujęcie wody, parking dlasamochodów osobowych, osobny parking dla koniowozów.16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, wypadki i inne szkody mogącepowstać w trakcie zawodów oraz w czasie transportu na i po zawodach. Zaleca sięubezpieczenie NWW.17. Organizator zastrzega sobie prawo do korekt w programie zawodów.18. Propozycje zatwierdzone przez Zarząd Warszawsko-Mazowieckiego ZwiązkuJeździeckiego.źródło: swiatkoni.pl

  czytaj więcej »


 • ator nie ponosi odpowiedzialności za powstałe podczas trwania zawodów urazy koni lub zawodników oraz za utratę mienia.Zalecenia weterynaryjne dla MEC 2011Konie muszą posiadać ważne szczepienia przeciw Influenza equorum (grypa) oraz ważne badania pod kątem Anemia infectiosa quorum (niedokrwistość). Testy na niedokrwistość nie mogą być starsze niż 24 miesiące. Zaświadczenie o szczepieniu oraz testach musi być wpisane w dokumentacji i podpisane przez lekarza weterynarii.

  czytaj więcej »


 • a odjęty będzie podatek.15. Na terenie zawodów zapewniony będzie catering, WC, ujęcie wody, parking dla samochodów osobowych, osobny parking dla koniowozów.16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, wypadki i inne szkody mogące powstać w trakcie zawodów oraz w czasie transportu na i po zawodach.17. Organizator zastrzega sobie prawo do korekt w programie zawodów.18. Propozycje zatwierdzone przez Zarząd Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego.

  czytaj więcej »


 • a odjęty będzie podatek.15. Na terenie zawodów zapewniony będzie catering, WC, ujęcie wody, parking dla samochodów osobowych, osobny parking dla koniowozów.16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże, wypadki i inne szkody mogące powstać w trakcie zawodów oraz w czasie transportu na i po zawodach.17. Organizator zastrzega sobie prawo do korekt w programie zawodów.18. Propozycje zatwierdzone przez Zarząd Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego.

  czytaj więcej »


 • opuje.pl>lesny-dwor.galopuje.plbabskie-ranczo.galopuje.plSkorzystajcie i Wy, by jeszcze skuteczniej zaistnieć wśród internetowej społeczności jeźdźców z całej Polski!Jak i dlaczego warto założyć stronę stadniny na galopuje.pl?:Oferta dla stadnin

  czytaj więcej »


 • żdże konno od 6 lat moja szkółka jezdziecka znajduje się w sopocie na hipodromie pod nazwą "małe rancho"Chciałabym równiez polecic obóz na który jezdze od 2 lat. Jezeli chcecie przezyc niezapomniane przygody na grzebiecie konia zapraszam własnie tam. Np. Jezdzenie dzikim galopem po łąkach bez trzymania wodzy tylko unosząc wyskoko rece i zamykajac oczy mozna poczuc sie jakby sie latało w niebie lub jezdze bryczkami i duzo wiecej. tu macie linka http://www.podkowka.info/ polecam ;)

  czytaj więcej »


 • rywane są od 1989 roku. W tych pierwszych, czyli w sezonie 1989/1990 zwyciężył Polak Rudolf Mrugała na koniu Ignam. Zwycięzcy ostatnich trzech sezonów to: 2000/2001 - Grzegorz Kubiak na koniu Orkisz 2001/2002 - Amerykanin Robert Chelberg 2002/2003 - Czech Peter DolezalNajlepsi jeźdźcy wyłonieni w ponad 100 zawodach Pucharu Świata, w tym w tegorocznym warszawskim Finale Ligi Europy Centralnej, spotkają się 21-25 kwietnia w Mediolanie na 26. Finale Pucharu Świata.

  czytaj więcej »


 • odróżypowrotnej z zawodów.IV. Należy dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić koniom staranną opiekę po zakończeniu zawodów, a takżehumanitarne traktowanie po zakończeniu kariery sportowej. Dotyczy to właściwej opieki weterynaryjnej,obrażeń odniesionych na zawodach, spokojnej starości, ewentualnie eutanazji.V. PZJ zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszenia swojej wiedzy orazumiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem.

  czytaj więcej »


 • walifikacjach, zrobiłam punkty w dwóch, skoczyłam na trzecie miejsce i szkoda teraz rezygnować z finału. Niestety, tak nie powinno to wyglądać. Brakuje porozumienia pomiędzy organizatorami imprez, bo trener powinien być zaproszony do organizacji kalendarza imprez. Najgorsze jest to, że taka sytuacja powtarza się już drugi czy trzeci rok. Mam nadzieję, że wreszcie zaczniemy wyciągać wnioski, bo dzieje się to ze szkodą dla nas wszystkich.wysłuchała i spisała Martyna Mikulska

  czytaj więcej »


 • Słupno- 11.06 S JKS Sokóle- (18-) 19.06 KJ Kuźnia Nowowiejska- 03.07 N SJ Bierzewice- 09.07 S KJ Hippica Polonia Słupno – Serock- 30.07 S SKJ Poczernin- 06.08 S SKJ Legia – Kozielska Warszawa- 27-28.08 KJ Kuźnia Nowowiejska- 10-11.09 KJ Aromer Józefin- (01-) 02.10 KJ Farma Sielanka Warka- 08-09.10 Finał – KJ Kuźnia NowowiejskaZapraszamy!

  czytaj więcej »


 • myślanych celów i marzeń. Realizowana nie tylko na poziomie formalno- dokumentacyjnym , lecz fizycznym. Członkowie organizacji rozwijają swoją pasję miedzy innymi przez tworzenie ośrodków jeździeckich , udostępniających swe podwoje szerokiej rzeszy interesów , organizację szkoleń , pikników i zawodów.Dzięki temu przysłowiowe atrybuty jak : kapelusz , kowbojki , ostrogi stały się znakiem rozpoznawalnym polskiego westu od półwyspu Helskiego ,aż po karpackie szczyty.

  czytaj więcej »


 • , że termin zgłoszeń ilości koni i rezerwacji boksów został przesunity na dzień 13 listopada, a termin zgłoszeń ostatecnznych do konkursu przesunięty na termin 18 listopada.Za zmianę przepraszamy.Wszelkie informacje na temat zawodów oraz sczegółowy program znajdą Państwo w poniższym newsie:Halowe Regionalne Zawody Konne Liga Śląśka finał Zbrosławice

  czytaj więcej »