hubertus


 • /o:p>Więcej szczegółów na temat Jarmarku już niebawem na nowej stronie internetowej  skaryszew.pl. 

  czytaj więcej »


 • >www.stajniaiskra.pl/art/1072/szkolenie-z-wojciechem-mickunasem-8-9102016.html

  czytaj więcej »


 • tusy można też uatrakcyjniać, np. jeźdźcy zamiast ubierać się w tradycyjne jeździeckie stroje (białe bryczesy, czarne oficerki, biała koszula i marynarka), przebierają się za różne postacie, jak na bal przebierańców. Dzień Świętego Huberta to doskonała okazja do spotkania się w gronie znajomych z jeździeckiego świata. Nawet jeśli ktoś nie może lub nie chce uczestniczyć w wydarzeniu na końskim grzbiecie, zawsze warto przyjść i pełnić rolę kibica, zagrzewającego uczestników do rywalizacji.

  czytaj więcej » • ewno nie poprzestaniemy . Kalendarz imprez trecowych organizowanych przez Zagrodę Jeździecka Mustang w 2015 r 1) .03.05.2015 –zawody z elementami trec 2) 16-17.05.2015 -Szkolenie dla przyszłych zawodników TREC PTTK 3) 23-24.05.2015 – zawody Trec PTTK 4) 02.08.2015 – zawody z elementami Trec (Kolbuszowa –Skansen) 5) 12-13.09.2015 – Mistrzostwa Podkarpacia TREC PTTK 6) 17.10.2015 – Hubertus , zawody z elementami TREC Do zobaczenia na zawodach !!!!

  czytaj więcej »


 • Dodatkowo program wydarzenia wzbogacony będzie o wspólne obchody Hubertusa - święta Myśliwych, Leśników i Jeźdźców. Doświadczeni myśliwi mawiają, że \"jaki \"Hubert\", taki sezon\". W trakcie targów przewidziane są liczne atrakcje, takie jak pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa, pokazy wabienia i sygnałów łowieckich, biesiada myśliwska z koncertem czy prezentacje broni i mody myśliwskiej. Wstęp na targi będzie bezpłatny. Więcej szczegółów pod adresem www.hubertusarena.pl

  czytaj więcej »


 • hej ! chciałąbym usłyszeć wasze opinie o stajnii ; PODKOWA GRUSZCZYN HUBERTUS LUSOWO i może jak znacie : STAJNIA W GOLECINIE

  czytaj więcej »


 • ŁATKA, Norbert Kajmowicz – ARMAN, Magdalena Szułakiewicz – WENTA. Po wyczerpującej walce lisią kitę udało się zdobyć Norbertowi Kajmowiczowi. Całą pogoń za lisią kitą gorąco oklaskiwali licznie zgromadzeni goście, gonitwę komentował z wału radny gminny Zbigniew Suda a pamiątkowe kotyliony (floo) wręczyli sołtys wsi Komorów Józef Kwapniewski i jego asystentka Agnieszka Wiklańska. Od godziny 18:00 rozpoczęła się w Domu Kultury w Komorowie  zabawa przy grillu i piwie

  czytaj więcej »


 • W dniu 5.10.2013r. odbył się Hubertus Szukany. Zabawa polegała na znalezieniu ukrytego lisa. Było dużo ślepych zaułków, zawodnicy na koniach kierowali się zaznaczonymi przez wstążki punktami. Każdy uważnie wypatrywał lisią kitę, ale ostatecznie znalazła ją Aleksandra Trytek na koniu Arman. :)

  czytaj więcej »


 • skiwali licznie zgromadzeni goście, a całą gonitwę komentował na żywo radny gminny Zbigniew Suda z pomocą Aleksandry Trytek, dzięki czemu wszyscy dobrze znali przebieg gonitwy. Pamiątkowe kotyliony (floo) wręczyli Sołtys wsi Komorów Józef Kwapniewski i jego asystentka Agnieszka Wiklańska. Od godziny 18:00 rozpoczęła się w Domu Kultury w Komorowie tradycyjna Hubertusowa  zabawa przy grillu (catering zapewniła firma ZBYSZKO z Poręby Radlnej), do której przygrywał na żywo zespół muzyczny Frugo.

  czytaj więcej »


 • . Pierwszy dzień należał do pasjonatów myślistwa (odbyło się polowanie, parada św. Huberta oraz pokot), natomiast drugiego dnia mogliśmy podziwiać jeźdźców (w tym roku przybyła grupa licząca 89 koni), sokolników oraz posłuchać muzyki w wykonaniu zespołu Don Vasyl Roma. Odbyły się także różne pokazy, między innymi kadryla ze stajni Wiki Łódź oraz Poczty Węgierskiej. Przedstawiam zdjęcia z drugiego dnia imprezy. Już wkrótce więcej zdjęć będzie można zobaczyć na stronie www.hubertusspalski.pl

  czytaj więcej »


 • 19.10.2013 Hubertus Park Miejski W Świerklańcu, Pałac Kawalera. Wszystkich serdecznie zapraszamy!!! WSTĘP WOLNY

  czytaj więcej »


 • Gospodarz toru, spiker - Michał Kratke Lekarz weterynarii - Anna Chmielewska Uczestnicy: kluby i sekcje zrzeszone w W/OZJ, PZJ, w konkursach towarzyskich zawodnicy niezrzeszeni. Zgłoszenia prosimy przesyłać na obowiązujących drukach PZJ do dn. 16.05.2013 mailem na adres: zgloszenia.hubertus@op.pl Informacje: kierownik ośrodka S e b a s t i a n G r z e s z c z y k, tel. 6 9 1 - 0 4 0 - 4 4 0 INFO: http://www.stadninahubertus.pl/aktualnosci/128-zapraszamy-na-zawody.html

  czytaj więcej »


 • początkowo z poszukiwaniem ( młodsza grupa) a następnie pogonią ("Starszaki" ;) ) za lisem. Królów ( a raczej królowe) Polowania mieliśmy 2 - Oliwię Szlenzak w grupie maluchów i Olgę Żukowską w starszej grupie. Serdecznie gratulujemy nie tylko zwycięzcom ale i wszystkim uczestnikom- trud włożony w polowanie było widać na każdym kroku :)Dziękujemy bardzo rodzicom i wszystkim osobom, które pomogły w organizacji Hubertusa, a przede wszystkim w przygotowaniu pysznych posiłków!Do zobaczenia za rok !

  czytaj więcej »


 • r>W wigilię albo Boże Narodzenie nie zapomnijcie pojeździć na koniach bo jeślizrobicie to tego dnia..będziecie to robić przez cały rok!!]Ja już mam jazdę zamówioną więc liczę tylko że nie będzie śnieżycy heh;)Ale czasami dla niektórych koniarzy liczą się bardziej dorośli jeźdźcy niż dzieciwięc uważajcie i się nie dajcie!Może się wam tak zdarzyć że na przykład na hubertus czy na inne ważne rzeczy tylko dorośli jeżdżąa was nawet na konia nikt nie puści to nie fair co nie??

  czytaj więcej »


 • Nasza stajenka uczestniczyła w Hubertusie w Posadowie :)Był to nasz pierwszy tak duży hubertus. Pogoda w miarę dopisała, nie było ani za zimno ani za ciepło;pGłównym organizatorem było Posadowskie Towarztstwo Jeżdzieckie.Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

  czytaj więcej »


 • . Po 20 minutach gdy pewna para znalazła go - zaczęła się prawdziwa ucieczka. Krzysztof - bo tak panu który uciekał na imię, przez bardzo długi czas udawało się skutecznie uciekać przed końmi. W końcu po 15 minutach prawdziwej pogoni Basia na koniu Lord złapała lisa. Po imprezie Master zameldował, że impreza bezpiecznie się zakończyła i nikomu nic się nie stało. Po imprezie można bylo zostać na ognisko. http://www22.speedyshare.com/G6RcU/download/94401533.jpgfotografowała N. Bąk.

  czytaj więcej »


 • ie. Do Spały zjechało w tym roku wiele widzów, można było także skosztować dziczyzny. Jeźdźców mieliśmy w tym roku czterdziestu pięciu, jednak w głównej gonitwie wzięła udział tylko ich część, gdyż trzeba było przejść kwalifikację w postaci przeskoczenia dwóch przeszkód.Emocji nie zabrakło, pogoda dopisała. Czekamy na XIV-ego Hubertusa Spalskiego! Już teraz gorąco wszystkich na niego zapraszam. :)Źródło zdjęć: autorem zdjęć jest Katarzyna Lewańska- Tukaj (zdj. podpisane) oraz ja.

  czytaj więcej »


 • on co roku zdobywał przynajmiej jednego lisa. Na ujeżdżalni ustawione były przeszkody, za krórymi pani instruktorka robiła zwroty i zakręcała żeby przed nami uciec. W końcu pani Kasia została przyblokowana, ale nikt nie sięgał do lisa. Ruszyłam Megi stępem i wepchnęłam się między Laskara a Grosika. I złapałam lisa, to był czysty przypadek. Megi jest świetna, miałam na niej pierwszą lonżę. Po mnie były jeszcze cztery gonitwy, a później było ognisko. Tego Hubertusa nigdy nie zapomnę:)

  czytaj więcej »


 • 6. Uczestników konkursów obowiązuje strój odświętny oraz zapasowy (dresy lub strój swobodny do zabaw). 7. Chętni do brania udziału w konkursie fryzur końskich przynoszą za sobą potrzebne do tego akcesoria.Chęć udziału w Hubertusie należy zgłosić najpóźniej do 19 października 2012. Prosimy zabrać ze sobą słoneczną pogodę i humor. Serdecznie zapraszamy.

  czytaj więcej »


 • Dziś teren, spokojne pola kukurydzy :) Potem galop po polu z zakrętasami ;D I pan "wielkie oczy" .

  czytaj więcej »


 • : STAJNIA GRONÓWKA2. TERMIN: 13. 10. 2012R.3. MIEJSCE: BARCZYZNA K/NEKLI, POWIAT WRZESIŃSKIProgram imprezy:14.00 -zbiórka i wyjazd w teren zastępu konnego i bryczek16.00 -rozpoczęcie pościgu 'za lisem'16.30- 'gdzie jest nora lisa ?'tropienie lisa i jego nory;zabawa dla początkujących miłośników jazdy konnej17.00 -ognisko-wspólne biesiadowanie/grochówka z kotła,bigos myśliwski,kiełbasa pieczona przy ogniskuPOZDRAWIAMKASIA

  czytaj więcej »


 • HUBERTUS 2012SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW JEŹDŹIECTWA NA I HUBERTUS !!1. ORGANIZATORZY: STAJNIA GRONÓWKA2. TERMIN: 13. 10. 2012R.3. MIEJSCE: BARCZYZNA K/NEKLI, POWIAT WRZESIŃSKIPLAN:GODZ. 13.30 ZBIÓRKAGODZ. 14.00 WYJAZD W TERENGODZ. 16.00 POGOŃ ZA LISEMWSZYSTKICH CHĘTNYCH PROSZĘ O KONTAKT.POZDRAWIAMKASIA

  czytaj więcej »


 • ików będzie mieć miejsce po każdym z konkursów, a na zwycięzców czekają nagrody. Ilość uczestników ograniczona, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci wzięcia udziału w konkursach.Koszt uczestnictwa w konkursach jeździeckich- 30 PLN/1 konkurs. W trakcie imprezy w barze będzie możliwość zakupu bigosu, pyszności z grilla, kiełbasek do pieczenia na ognisku oraz ciepłych i zimnych napojów. Najmłodsze dzieci zapraszamy na przejażdżki konne – spacer w siodle – 10 PLN/3 minuty.

  czytaj więcej »


 • W naszej stajni 30 września odbył się Hubertus dla grupy pół zaawansowanej. Były wyjazdy w teren oraz goniony lis po padoku. Lisa złapała Julia, która jechała na Dyplomacji. Po złapaniu lisa było ognisko oraz poczęstunek.Wszyscy dostali floot i dyplomy.Zapraszamy to naszej galerii z imprezy :)http://stajnia-dab.blogspot.com/p/hubertus-2012.htmli na facebooka http://www.facebook.com/pages/Stajnia-D%C4%85b/350682175009257?ref=hl

  czytaj więcej »