eskadron


 • kości produktów oraz sprawnej usługi jest blisko 20 letnie doświadczenie. Warto zaznaczyć, że ekipa Konika to miłośnicy koni i jeździectwa, aktywni zawodnicy dyscyplin jeździeckich, dzięki czemu służą profesjonalnym doradztwem klientowi.    Sklepy Jeździeckie Konik posiadają sklepy stacjonarne w Toruniu, Gdańsku, Milanówku oraz internetowy sklep, który znajduje się pod adresem www.konik.com.pl . Przedstawicieli sklepu spotkać można także na wszystkich edycjach Cavaliady.  "

  czytaj więcej »


 • żdej szufladzie znajdą się umowy, dokumenty, rachunki czy choćby ulotki, które będzie można w niej przechowywać a w razie potrzeby wygodnie transportować. Cena ok. 45 zł.Eskadron nie zawsze jest drogi! Mamy nadzieję, że naszymi pomysłami choć części z was umilimy przedświąteczny czas poszukiwania i wybierania prezentów dla najbliższych. A tym, którzy nie chcą zbyt mocno nadszarpnąć mikołajowego budżetu, polecamy podsunąć powyższą listę pod jego czerwony nos. Wesołych Świąt!

  czytaj więcej »


 • Skacz, filmuj, daj ocenić się fachowcowi i wygrywaj atrakcyjne nagrody! Na zwycięzców czekają:1. komplet ochraniaczy Flexi Soft Eskadrona,2. paka z kosmetykami Eskadron3. czapka zimowa Pikeura.Dołącz do PikeurCup klikając tutaj PIKEUR ESKADRON zaprasza do udziału. 

  czytaj więcej »


 • h wieloletnia działalność na tym polu została doceniona przez Prezydenta Niemiec Joachima Gaucka, który niedawno przekazał na ręce braci Brinkmann Ordery Zasługi RFN.  Pikeur to więc nie tylko wieloletnie doświadczenie w produkcji tekstyliów ale przede wszystkim lata spędzone w siodle. Większość z pracowników firmy jest mniej lub bardziej czynnym jeźdźcem i zna wszystkie produkty nie tylko z półki wystawowej ale z własnego doświaczenia, co pozwala wspólnie je ulepszać.

  czytaj więcej »


 • nie ma funduszy i nie ma możliwości zainwestować w czaprak lepszej firmy to warto poszukać np. na allegro, ja samo kupuje tam czapraki gdyż nie chcę wydawać 150 zł, gdy mogę sobie obejrzeć oferty na portalach i znaleźć ładny, i godny polecenia czaprak firmy 'no name' (nieznanej ) ;) Swojemu koniu pierwszy czaprak kupiłam za 30 zł. w sumie to myślałam, że potrzyma on kilka miesięcy, a okazało się, że do teraz (2 lata) nic się nie przetarło, tylko kolor po kilkunastu praniach się trochę sprał :)

  czytaj więcej »


 • ausen, gpa, mattes, rsl, dobert, nathe, swing i wiele innych sklep equishop zawiera towar z najwyższej półki każdy fan jazdy konnej znajdzie tam coś dla siebie EQUISHOP znajduje się w okolicach Katowickiego spodka przy al. Korfantego 105 (wejście od ul. Jesionowej - obok słonecznej pętli)sklep EQUISHOP posiada też wypożyczalnie siodeł która pomoże w wyborze siodła do jazdy konnej godziny otwarcia :od pon. do ptk. od 11:00 - 20:00 w sobotę od 12:00 - 16:00

  czytaj więcej »