autumn show


 • miejsce Western Horsemanship Amator 3 miejsce Superhorse Open 3 miejsce Western Riding 3 miejsce Ranch Riding Open 4 miejsce Western Riding 4 miejsce Reining Amator Agnieszka Kubiak 3 miejsce Reining Amator 4 miejsce Reining Open 4 miejsce Ranch Riding 7 miejsce Reining Jackpot Gabriela Zając 4 miejsce Western Horsemanship

  czytaj więcej »


 • t;text-align:\r\njustify;line-height:normal\\\"">Mamy nadzieję, że powyższy program zachęci Was do odwiedzenia Poznania i kibicowania naszym zawodnikom. Dla tych z Was, którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się na terenie MPT w najbliższy weekend zapraszamy do śledzenia wyników konkursów na naszej stronie internetowej.  

  czytaj więcej »


 • t.currentScript||function(){for(t=document.getElementsByTagName('script'),e=t.length;e--;)if(t[e].getAttribute('data-cfhash'))return t[e]}();if(t&&(c=t.previousSibling)){p=t.parentNode;if(a=c.getAttribute('data-cfemail')){for(e='',r='0x'+a.substr(0,2)|0,n=2;a.length-n;n+=2)e+='%'+('0'+('0x'+a.substr(n,2)^r).toString(16)).slice(-2);p.replaceChild(document.createTextNode(decodeURIComponent(e)),c)}p.removeChild(t)}}catch(u){}}()/* ]]> *//tekst sponsorowany/

  czytaj więcej »


 • jako temat prosimy o wpisanie „Jesienna Aukcja”). Autumn Horse Sale 2016 Jesienna Aukcja Koni 2016 Janów Podlaski 11 listopada 2016 Program 9.00 – 12.00 – otwarte stajnie, rejestracja klientów 12.00 – 13.00 – obiad 13.00 – licytacja Regulamin aukcji i wstępna lista koni na sprzedaż – w załączeniu.

  czytaj więcej »


 • miejscu hodowcy mogli zaprezentować, a kupując porównać wierzchowce. Dodatkowo uczestnicy aukcji otrzymują szereg dodatkowych świadczeń, jak pomoc w przygotowaniu konia do prezentacji, organizacja badań weterynaryjnych, dopilnowanie transakcji czy kwestii ubezpieczeniowych. Sporych emocji dostarczy też zapewne rozwijający się bardzo skutecznie, rozegrany w pięciu konkurencjach Puchar Polski WKKW 2016. Zapraszamy do Baborówka w weekend 30 września – 2 października.

  czytaj więcej »


 • , cyklu, który z roku na rok się rozwija i propaguje konkurencję WKKW w całym kraju. W ramach Pucharu Polski WKKW zawodnicy w 5 kategoriach (amatorzy, młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy i seniorzy) zdobywają punkty rankingowe podczas eliminacji w trakcie całego sezonu, ale zasady rozgrywek powodują, że rywalizacja o zwycięstwo w końcowej klasyfikacji trwa do ostatniego przejazdu finału. Zapraszamy do Baborówka!

  czytaj więcej »


 • ort 2*, CI-long 2* oraz krajowy konkurs CNC 3*Otwarte Mistrzostwa Polski Młodych Koni dla Koni 4, 5 i 6-letnich. Mistrzostwa Polski Młodych Koni to prawdziwe święto hodowlane, w których aktywnie uczestniczą hodowcy, właściciele, zawodnicy oraz przyszli potencjalni właściciele. Są jedną z najważniejszych prób hodowlano-selekcyjnych dla koni w Polsce, dzięki której, obok prób dzielności, wyników sportowych i wyścigów konnych, konie mogą uzyskać wpis do Księgi Stadnej.

  czytaj więcej »


 • niż wynikałoby to z podstawowego profilu organizacji. Oferta ta, podobnie jak w przypadku podstawowych klas AQHA, zawiera możliwość rywalizacji na poszczególnych imprezach w sezonie 2015, ale i daje szansę na zdobycie nagrody sezonu – klamry Mistrza All Around. Start rozgrywek sportowych w piątek, w godzinach porannych. Program imprezy oraz dodatkowe informacje dostępne pod adresem wwr.com.pl – zakładka GoWest oraz stronie plqha.com. Dojazd do ośrodka: www.janiowewzgorze.pl

  czytaj więcej »


 • rodzin. Jednym z jej ulubionych koni była klacz Burmese, prezent od Royal Canadian Mounted Police. Królowa dosiadała jej przez 18 lat. W świecie wyścigów konnych królowa również miała zasługi. Wyhodowane przez nią konie wygrały łącznie ponad 1600 gonitw. Raz w roku Królowa „matkuje” dużej międzynarodowej jeździeckiej imprezie: Royal Windsor Horse Show. Można się jedynie zastanowić kto jeszcze - w podobnym stopniu jak brytyjska władczyni, zasługuje na FEI Life Achievement.

  czytaj więcej »


 • z Paulina i Łukasz Koza. W Białym Borze podczas Finału Pucharu Polski we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego wystąpią między innymi Kamil Rajnert, Paweł Warszawski, Łukasz Kaźmierczak oraz aktualny Mistrz Polski Jerzy Krukowski, którzy będą walczyć o zwycięstwo w kategorii seniorów. Kolejną bardzo ciekawą imprezą będą Mistrzostwa w Sportowych Rajdach Konnych CEI3*, które odbędą się w Zakrzowie. W tym roku pętle rajdu przebiegać będą przez urodziwe tereny Małopolski.

  czytaj więcej »


 • nymi. W tym roku zawody odbywają się na terenie Ośrodka Sportów Konnych Kwieki k. Czerska. Na liście startowej widnieją nazwiska czołowych zawodników tej dyscypliny w naszym kraju. Ważną imprezą o której nie należy zapominać, są Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu.Zawody będą miały miejsce we wrocławskim Amatorskim Klubie Jeździeckim Thomson. Podczas weekendu wyłonione zostaną najlepsze 4-ro i 5-cio letnie konie hodowli zagranicznej najlepszy czterolatek hodowli polskiej.

  czytaj więcej »


 • szenia po terminie mogą zostać W tytule przelewu należy wpisać nazwę konia którego ceptacji będą obciążone dodatkowo kwotą 100 PLN od nie przyjęte. Zgłoszenia po terminie w przypadku ak konia. Oferta pobytu 3. : Zawodnicy i Luzacy 3.1 Lista hoteli : Hotele: Stragona – Tel.748551437; Lista hoteli : Hotel Granit – Tel.748550344; Hotel Hotel Syrena – tel. 748555529 Na koszt zawodników Wyżywienie: 3.2 Konie : Stajnie zostaną udostępnione dla koni od dnia 26.09

  czytaj więcej »


 • Turner, który większość przeszkód był w stanie pokonać z siodła. Myśląc o Koniu to przede wszystkim impreza edukacyjna na której każda z osób zainteresowanych „naturalem” odnajdzie coś dla siebie. Co ważnę, zarówno trenerzy, jak i organizatorzy, podkreślali bardzo przyjazną atmosferę imprezy. Wynik konkursu trenerów nie ma większego znaczenia, najważniejsze, że po raz kolejny wszyscy uczestnicy mogli się przekonać jak wiele można osiągnąć współpracując z koniem.

  czytaj więcej »


 • stajnie w Louisville, Kentucky, która nazywa się Obóz Hiho: "Konie są bardzo ważnym aspektem Camp Hi Ho. Odkąd przenieśliśmy się na farmę do światowej stolicy koni te piękne zwierzęta stały się naturalną częścią naszego ośrodka. Nasi obozowicze mogą nauczyć się podstawowych zasad jeździectwa, a oprócz tego mycia, kąpieli, pielęgnacji i oczywiście jazdy konnej. Mamy dużo miejsc jazdy na naszym terenie, a dzieci mogą jeździć konno we wszystkich godzinach trwania obozu. "- strona Camp Hi Ho

  czytaj więcej »


 • Wasze pokazy? ST: Brakuje nam trochę gry aktorskiej. Musimy pamiętać, że trzeba przede wszystkim zaciekawić publiczność. Show musi być energiczne, ciekawe i mieć „to coś”. Będziemy pracować także nad tremą, aby nie przeszkadzała nam podczas pokazów, aby uśmiechnąć się do siebie, do konia i bawić się przede wszystkim.JNBT Łódzki Show Team:Aleksandra Najman Marlena RosiakKarina DrobnikEmilia Kembłowska

  czytaj więcej »


 • wie zapowiada się także piątkowy mecz horseball Polska - Austria. Teatr Konny Cabriola zaprezentuje swoje show przygotowane z końmi Andaluzyjskimi. Miłośnicy skoków z pewnością fascynować się będą nie tylko zawodami Małej, Średniej i Dużej rundy, ale także tradycyjnie już rozgrywaną podczas Cavaliady Potęgą Skoku. Te i inne atrakcje już w ten weekend! Ponadto, za kulisami będzie można odwiedzić wyjątkowo dużo stoisk ze sprzętem jeździeckim, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.Zapraszamy!

  czytaj więcej »


 • ę główną w postaci samochodu osobowego Volkswagen UP. Nie zabraknie również nagród dla najlepszych polskich zawodników, którzy w kategorii seniorów oraz młodzieży podzielą między sobą nagrody o łącznej wartości 65 tys. zł.Szczegółowy program Cavaliada Lublin 2013 już niebawem. Już teraz jednak wiadomo, że warto pojawić się w pierwszy weekend marca w Lublinie. Pamiętajcie, że oprócz zawodów imprezie tradycyjnie towarzyszyć będą targi jeździeckie oraz show.

  czytaj więcej »


 • yrt nawiązał do słów pana Antoniego Chłapowskiego „Każdy polak jeździ konno”. Ja powiem: oby chociaż co tysięczny. Aby nie było to tak jak w Korei Południowej o której śpiewa raper PSY w piosence Gangam Style. Nie przeczytacie tego w tekście tej piosenki, ale co w tym teledysku robią konie? A te ruchy rapera i towarzyszących mu osób to coś mi przypominają. Piosenka jest o najdroższej ulicy w Seulu której mieszkańcy zajmują się... jazdą konną. Innych tam na to nie stać.Pozdrawiam.

  czytaj więcej »


 • sobota rano - 20 zł, sobota wieczór, 30 zł, sobota cały dzień i niedziela - 40 zł. Karnet na całe wydarzenie -90 zł. W dniu imprezy ceny będą wyższe i wyniosą: czwartek - bezpłatnie, piątek, sobota rano - 25 zł, sobota wieczór - 40 zł, sobota cały dzień, niedziela - 50 zł. Karnet - 100 zł.Przypominamy, że dzieci do lat 3 wchodzą na teren Cavaliady za darmo. Więcej szczegółów już niebawem.W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Cavaliada Poznań 2012.

  czytaj więcej »


 • o tym, że jest przeznaczony do ślubu. Musi mówić o tym również wygląd koni – wyczyszczonych i pięknie wyposażonych. Kosz udania się koniem do ślubu nie jest wielki – porównywalny z ceną wypożyczenia dobrego samochodu. Cena znacznie idzie w górę w przypadku, gdy decydujemy się na wypożyczenie czterech koni, które - co tu dużo ukrywać, wyglądają o wiele efektowniej. Tu już musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 3-4 tysięcy, ale czego nie robi się w ten jeden, jedyny dzień :)

  czytaj więcej »


 • dowych zawodów skokowych CSI 2*. Jak w przypadku każdej, większej imprezy jeździeckiej nie zabraknie oczywiście licznych pokazów dla publiczności. Jedną z gwiazd łódzkich wieczorów będzie znany już z poprzedniej edycji Francuz Frédéric Pignon. W Łodzi pojawi się także święcący triumfy na Ukrainie - Ukrainian Cossacks Horse Show. Zachęcamy do wizyty w Łodzi i udziału w tej wyjątkowej imprezie Parada Jeździecka 2012 Łódź.Szczegółowy program już niebawem.

  czytaj więcej »


 • ; zręczność powożenia15.00- Koncert Kapeli Góralskiej „ CIUPAGA”15:30 – IV Konkurs w przeciąganiu liny o beczkę piwa16.30- Uroczyste zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, rozdanie dyplomów oraz nagródSpośród wszystkich koni obecnych przy dekoracji zostanie wybrany koń publiczności – ATRAKCYJNA NAGRODA.17:00 – Finał konkursu „Kupowanie konia w ciemno”.W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na XVIII Dni Huculskie 2012.

  czytaj więcej »


 • łają Twoje ręce – prezentacja wędzideł i ogłowi Jakuba Gołębia- Klinika Richarda Wintersa- Praca z trudnymi końmi, przypadek Sang Yanga – referat kilkumiesięcznej pracy Jerzego Sawki- Show kowboi i rewolwerowców Western City- Agility - pokaz agility z przeszkodami i inne psie atrakcje- Finał Konkursu Trenerów Młodych Koni- Oficjalne podsumowanie i zamknięcie imprezyWięcej na www.myslacokoniu.pl.W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

  czytaj więcej »


 • ping Show II OTWARTE ZAWODY JEŹDZIECKIE AMATORÓW W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY HERA JUMPING SHOW 2012 Na pewno będą takie konkurencje jak: LL mini LL L P Nagrody będą dla pierwszych trzech najlepszych uczestników oraz floots. Zgłoszenia będą przyjmowane na mail do dnia poprzedzającego zawody. Będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, pokazy oraz, możliwość przekąszenia różnych pyszności u jednej z lepszych restauracji.

  czytaj więcej »


 • tającym stopniu trudności z jokerem, o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy NeklaBędą liczne atrakcje również dla oglądających i dzieci.Dodatkowe atrakcje:- ,,KIDS ACADEMY' gry i zabawy dla dzieci m. in.: rzuty podkowami, wyścigi na nartach indiańskich, trampolina, dmuchany zamek i wiele innych atrakcji dla Najmłodszych- Wystawa psów rasowych - Hodowla Wilczarzy Irlandzkich 'EPIDEMIA'- Spotkanie z Miłośnikami 'Syrenek'W ZAŁĄCZNIKU PRZESYŁAM PROPOZYCJĘ ORAZ PLAKAT.

  czytaj więcej »