amator jezdziectwa


 • miejsce Western Horsemanship Amator 3 miejsce Superhorse Open 3 miejsce Western Riding 3 miejsce Ranch Riding Open 4 miejsce Western Riding 4 miejsce Reining Amator Agnieszka Kubiak 3 miejsce Reining Amator 4 miejsce Reining Open 4 miejsce Ranch Riding 7 miejsce Reining Jackpot Gabriela Zając 4 miejsce Western Horsemanship

  czytaj więcej »


 • z nie powie ;). Jednak jezeli Panie kochaja swoja Pasje to nie ryzgnujcie z niej przez te 9 miesiecy tylko dalej kontynuujcie tylko z glowka, ostroznie bez zadnych upadkow bo wiadomo ze sa mozliwe.Pamietajcie ze ciaza to nie choroba. Dlatego glowa do gory, bo gdy przekazecie swojemu dziecku swoja Pasje to bedzie to Najszczesliwsze dziecko na swiecie.;) Staralam sie krotko to ujac. Bo ciaza u mlodych matek z Pasja jest troszke trudniejsza do zrozumienia. Pozdrawiam ;)

  czytaj więcej »


 • ugie miejsce zajęła Aleksandra Toczyska ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, która na koniu Kacper uzyskała 127,741%. Najniższy stopień podium należał do Adeli Lenart z Politechniki Warszawskiej dosiadającej konia Wigor (120,069%).W kategorii Profi Mistrzostwo zdobyła Maria Pietrusińska dosiadająca konia Wezyr uzyskała 125,993%.Organizatorzy przypominają zawodnikom, którzy nie odebrali nagród, że nadal istnieje możliwość zgłoszenia się po nagrody pod adresem: bazamg@wp.pl 

  czytaj więcej »


 • ktora obecnie jedzi na tym koniu?*czy bierze na nim udzial w zawodach?*czy uzywa bata?*kto jest instruktorem jezdziectwa?*czy jest jakis kontakt z instruktorem?5.Pytania o stajnie i pielegnacje *czy kon przebywa na dworzu czy w stajni?*czym kon jest karmiony?*jaki rodziłą trresciwej paszy otzrymuje?*czy ma swój boks?*czy zachowuje sie spokojnie podczas zabiegow pielegnacyjnych ?Przez te pytania mozemy sporo dowiedziec sie o koniu ;) dziekuje :D

  czytaj więcej »


 • Widać, że we wszystkich warunkiem startu w zawodach rangi regionalnej jest posiadanie Brązowej Odznaki jeździeckiej. BOJ uprawnia do startów w ujeżdżeniu i w WKKW w konkursach do klasy P, a w skokach tylko do klasy L (z wyłączeniem dzieci startujących w Pucharze Polski Dzieci na dużych koniach – one mogą jechać klasę P). Kto chce startować wyżej musi się postarać o zdobycie III licencji jeździeckiej w każdej z dyscyplin oddzielnie. Ale to już oddzielny temat.Pozdrawiam!

  czytaj więcej »


 • konkurencję szybkościową - Barrel Racing Junior czyli wyścig między trzema beczkami ustawionymi na planie trójkąta równoramiennego. Startowało 6 zawodników, a wygrała Wanessa Lis na koniu Magma. Na koniec zawodów rozegrano konkurencję Reining Senior Open konie starsze - było 11 zawodników, a wygrał ubiegłoroczny mistrz Tomasz Turkowski na koniu Honky Tonk Plaver. Skończyło się późno, ale wrażeń było co niemiara, no cóż mam nadzieję, że spotkam Was tam w przyszłym roku - bo naprawdę warto!!!

  czytaj więcej »


 • 15:30 Western Riding Open16:30 Western Pleasure Junior17:00 Western Horsemanship Open18:30 Central European Reining Breeders Cupniedziela - 02.10.201109:00 Reining Dzieci09:30 Reining Senior Amator10:30 Pole Bending Junior11:00 Western Pleasure Senior Open12:00 Tail Junior13:30 Reinig Młode Konie14:30 Western Freestyle - King Horse Cup15:30 Barrel Racing Junior16:00 Reining Senior Open - Konie starsze

  czytaj więcej »


 • orsemanship, western pleasure, reining green go i barrel racing oraz open: trail, western horsemanship i western pleasure .Schematy trail i western horsemanship wkrótce.Reining Green Go - # 12Program zawodów :Start 13.001. Trail Open2. Trail Amator3. Horsemanship Open4. Horsemanship Amator5. Western Pleasure Open6. Western Pleasure Amator7. Reining Green Go8. Barrel Rancing – kłusemWażne: Nie ma możliwości rezerwacji boksów na zawody.

  czytaj więcej »


 • renalina mixprzerwa konkursy dla dzieci, ride a Reiner 31330 barrel race1600 pole bendig Podane godziny są orientacyjne – istotne są godziny rozpoczęcia imprezy. Zawodnicy zobowiązani są do kontrolowania harmonogramu startów. Z uwagi na specyfikę miasteczka Western City przewiduje się przerwy w godzinach: 15,10 i 18,30. Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do uczestnictwa w ceremonii otwarcia imprezy. Brak uczestnictwa obciążany jest karą pieniężną w wysokości 50 PLN.

  czytaj więcej »


 • uroczystym otwarciu imprezy. w przypadkach uzasadnionych organizator zastrzega sobie prawo do zmian miejsca rozgrywania konkurencji. organizator nie odpowiada za wypadki i kradzieże w czasie zawodów i transportu. organizator podkreśla, że za przypadki niehumanitarnego traktowania konia zawodnik będzie zdyskwalifikowany. zgłoszenie się do zawodów jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.Wrocław serdecznie zaprasza!

  czytaj więcej »


 • twarciu imprezy. w przypadkach uzasadnionych organizator zastrzega sobie prawo do zmian miejsca rozgrywania konkurencji. organizator nie odpowiada za wypadki i kradzieże w czasie zawodów i transportu. organizator podkreśla, że za przypadki niehumanitarnego traktowania konia zawodnik będzie zdyskwalifikowany. zgłoszenie się do zawodów jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach ! ! !

  czytaj więcej »


 • iczących w zawodach do uczestnictwa w uroczystym otwarciu imprezy. w przypadkach uzasadnionych organizator zastrzega sobie prawo do zmian miejsca rozgrywania konkurencji.organizator nie odpowiada za wypadki i kradzieże w czasie zawodów i transportu.organizator podkreśla, że za przypadki niehumanitarnego traktowania konia zawodnik będzie zdyskwalifikowany. zgłoszenie się do zawodów jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.źródło: www.konski-targ.pl

  czytaj więcej »


 • podróży powrotnej z zawodów.V. Należy dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić koniom staranną opiekę po zakończeniu zawodów, a także humanitarne traktowanie po zakończeniu kariery sportowej. Dotyczy to właściwej opieki weterynaryjnej obrażeń odniesionych na zawodach, spokojnej starości, ewentualnie eutanazji.PZJ zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszenia swojej wiedzy oraz umiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem.

  czytaj więcej »


 • rsy dla dzieci>17:00 western pleasure (dzieci, junior, amator, open)17:30 prezentacja zawodników18:30 barrel racing (Adrenalina Cup)impreza niedziela9:30 pole bending (Adrenalina Cup)12:00 barrel racing (Adrenalina Cup)14:30 Western Riders Freestyle15:30-17:00 przerwa 17:00 - adrenalina mix (Adrenalina Cup)18.30 zakończenie zawodów kolejne terminy to: 18/19 czerwca 2011 r. w Karpaczu16/17 lipca w Gliwicach

  czytaj więcej »


 • przednią stronę stawu barkowego;- tylną stronę stawu barkowego;- górna stronę barków aż do szyi. Maksymalna osłonaPodane powyżej maksymalne powierzchnie ochrony ustalono w sposób doświadczalny, przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowej ergonomii.Jeśli wymiary są za bardzo przekroczone możliwe jest, że niektóre wyroby mogą być niewygodne w stosowaniu lub nawet niebezpieczne. Na przykład zbyt długi sztywny wkład na piersi w razie wypadku może uszkodzić krtań.

  czytaj więcej »


 • e ze sprzętem jeździeckim z chęcią pokaże, w jaki sposób powinno się wyczyścić i chronić popręgi. W naszym sklepie jeździeckim można również nabyć liczne akcesoria do ”wielkiego” wyposażenia dla jeźdźców. takimi drobiazgami są np. czapraki i podkładki. Przedmioty te są wykonane z przeróżnych tkanin, istotne jest, by wyrób był miły w dotyku i by idealnie zobojętniał siłę ucisku siedzenia na kręgosłup zwierzęcia, w odmiennym przypadku można przyczynić się do obtarć.

  czytaj więcej »


 • enia przyjmowane są do piątku, 28 maja. Stajnia Chojnów przygotowała dla uczestników szereg ciekawych konkursów. W programie m.in.: konkursy z ustalonym czasem, z wyboru trasy, bądź sześciu przeszkód, a także sztafeta Amator - Profi. Ci, którzy wystartują w klasie N zmierzą się natomiast w konkursie szeregów. Szykuje się zatem wspaniała zabawa, co ważne - z dużą pulą nagród. Początek zawodów w niedzielę o godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, do godz. 15.00.

  czytaj więcej »


 • grano na wrocławskim Torze Wyścigów Konnych „Partynice” w ostatni weekend 2 – 4 października. Po raz pierwszy organizatorzy zapewnili fanom westernu możliwość oglądania zawodów zdalnie – online. Konkurowano m. in. w kategoriach: Western Riding Open, Reining Senior Amator, Reining Dzieci, Reining Junior, Superhorse Open, Reining Senior Open, Reining Młode Konie, WH Junior, WH Dzieci, Trail Dzieci, Trail Junior, Trail Amator, Trail Open.Wyniki w załączniku.

  czytaj więcej »