Szkockie Ranczo Wellness & Spa (Skarboszewo 30)

udostępnij: 
Szkockie Ranczo Wellness & Spa (Skarboszewo 30) , Szkockie Ranczo Wellness & Spa ceny, opinie - galopuje.pl Strona internetowa Szkockie Ranczo Wellness & Spa (Skarboszewo 30) - została wygenerowana przez portal galopuje.pl. Szkockie Ranczo Wellness & Spa ceny zobacz cennik oraz zapoznaj się z ofertą tego ośrodka . Szkockie Ranczo Wellness & Spa (Skarboszewo 30) opinie o nim , przeczytaj recenzje ludzi którzy mieli okazję skorzystać z jego usług bądź do niego należą. Przyłącz się do społeczności swojego ośrodka jeździeckiego i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach jeździeckich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą jeździecką z członkami swojego ośrodka jeździeckiego/stadniny na forum.

powiadom znajomego o ośrodku uzupełnij dane ośrodka

Dane Teleadresowe koła

Typ ośrodka: jazda konna szkółka, pensjonat hotel dla koni , hodowla, agroturystyka
Województwo: Mazowieckie Powiat: Płoński
Miasto: Skarboszewo 30 Kod pocztowy: 09-152
Ulica:
Telefon: (+48) 608 135 489 Faks:
Adres e-mail: szkockieranczo@szkockieranczo.pl Adres www:
Sport: Powożenie Rekreacja konna Western
Otoczenie: Czworobok ujeżdżeniowy, Las lub tereny zielone w pobliżu, Oświetlenie zewnętrzne, Padok
Wyposażenie: Boksy dla koni, Kryta ujeżdżalnia, Parking dla gości, Sala spotkań, Stanowiska dla koni, Stanowisko do mycia konia
Usługi: Nauka z instruktorem rekreacji, Pensjonat dla koni
Stawka za naukę jazdy konnej: 60 zł/h
Stawka za pensjonat dla konia: 800 zł/miesiąc
Uwagi: Stajnia Reiningowa na Szkockim Ranczo to konie rasy American Quarter Horse i American Paint Horse do sportu i jazdy konnej w stylu western. Nasz Western Reining Team to profesjonalni trenerzy, jak i pasjonaci jazdy i sportu westowego - z Mistrzem Polski w Reiningu 2011 i członkiem kadry narodowej na czele.
Specjalizujemy się w treningach Western Reining.

Zapraszamy z własnym koniem lub na jazdy na specjalnie przygotowanych do Reiningu koniach ze stajni Rancza. Przygotowujemy konia i jeźdźca do zawodów reiningowych Treining & Showing.
Profesjonalny trening konia obejmuje również ujeżdżenie i układanie młodych koni metodami naturalnymi. Zajęcia odbywają się przez cały rok w nowoczesnej przestronnej hali (25x55) lub na oświetlonej ujeżdżalni zewnętrznej (30x60).

Oferta dodatkowa:

Hotel dla koni
Stanówka
Rajdy terenowe
Weekendowa przygoda z westernem
Warsztaty i szkolenia z końmi, Outdoor - zabawy ranczerskie


Szkockie Ranczo Wellness & Spa to także idealne miejsce na zorganizowanie spotkania z klientami, szkolenia, imprezy integracyjnej czy też odpoczynku w gronie najbliższych. Posiadamy 33 jedno- i dwuosobowe przytulne pokoje, urządzone w stylu country. Niepowtarzalny klimat, elegancki i przytulny wystrój restauracji, profesjonalna obsługa.

Autorska kuchnia i wyśmienite potrawy, stworzone z myślą o wymagających smakoszach i znawcach dobrej kuchni. Menu oparte na wołowinie Highland Cattle z własnej hodowli ekologicznej.
Strefa Wellness & Spa oferuje chwile relaksu i wyciszenia, gdzie poddają się Państwo odprężającym zabiegom i rytuałom Spa. Sauna, jacuzzi, kryty basen, ruska bania.
Ponadto aqua aerobik, ćwiczenia fitness, Nordic Walking, zabawy integracyjne, gry zespołowe, rowery, bilard, tenis stołowy.

W ramach spotkań integracyjnych organizujemy warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni, degustacje Single - Malt whisky, cygar, degustacje win, imprezy z DJ-em i muzyką na żywo, pokazy barmańskie i wiele innych.
Noclegi w okolicy: Obiekty w Skarboszewie
Dane wprowadził: Szkockie Ranczo

Aktualności z naszego ośrodka:

Dodaj wpis

Konie z naszego ośrodka/stadniny: