Stajnia Polna 11 (Bierdzany)

udostępnij: 
Stajnia Polna 11 (Bierdzany) , Stajnia Polna 11 ceny, opinie - galopuje.pl Strona internetowa Stajnia Polna 11 (Bierdzany) - została wygenerowana przez portal galopuje.pl. Stajnia Polna 11 ceny zobacz cennik oraz zapoznaj się z ofertą tego ośrodka . Stajnia Polna 11 (Bierdzany) opinie o nim , przeczytaj recenzje ludzi którzy mieli okazję skorzystać z jego usług bądź do niego należą. Przyłącz się do społeczności swojego ośrodka jeździeckiego i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach jeździeckich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą jeździecką z członkami swojego ośrodka jeździeckiego/stadniny na forum.

powiadom znajomego o ośrodku uzupełnij dane ośrodka

Dane Teleadresowe koła

Typ ośrodka: jazda konna szkółka, pensjonat hotel dla koni
Województwo: Opolskie Powiat: Opolski
Miasto: Bierdzany Kod pocztowy: 46-046
Ulica: Polna 11
Telefon: +48504159841, 663 898 860 Faks:
Adres e-mail: Adres www:
Sport:
Otoczenie:
Wyposażenie:
Usługi:
Stawka za naukę jazdy konnej: 40 zł/h
Stawka za pensjonat dla konia: 750 zł/miesiąc
Uwagi: Ośrodek mieści się 20 km od Opola w miejscowości Bierdzany (dogodny dojazd drogą główną- ok. 20 min ) w przepięknej okolicy otoczonej lasami.
Na terenie stajni znajdują się: karuzela, kryta hala (32x32m), maneż zewnętrzny, myjka dla koni, siodlarnia, przestronne boksy, liczne padoki. Teren monitorowany.
Do dyspozycji gości udostępniamy dwa zadaszone miejsca do grillowania i odpoczynku, trampolinę dla dzieci, duży parking, szatnia/świetlica.
Oferujemy możliwość podnoszenia swoich umiejętności jeździeckich, naukę jazdy konnej o każdej porze roku. Zapewniamy doskonałą opiekę, dogodne warunki i dużo pozytywnej energii.
Noclegi w okolicy: Obiekty w Turawie
Dane wprowadził:

Lokalizacja na mapie:

Aktualności z naszego ośrodka:

Dodaj wpis