Stajnia JACKOWO (Warszawa Miedzeszyn)

udostępnij: 
Stajnia JACKOWO (Warszawa Miedzeszyn) , Stajnia JACKOWO ceny, opinie - galopuje.pl Strona internetowa Stajnia JACKOWO (Warszawa Miedzeszyn) - została wygenerowana przez portal galopuje.pl. Stajnia JACKOWO ceny zobacz cennik oraz zapoznaj się z ofertą tego ośrodka . Stajnia JACKOWO (Warszawa Miedzeszyn) opinie o nim , przeczytaj recenzje ludzi którzy mieli okazję skorzystać z jego usług bądź do niego należą. Przyłącz się do społeczności swojego ośrodka jeździeckiego i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach jeździeckich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą jeździecką z członkami swojego ośrodka jeździeckiego/stadniny na forum.

powiadom znajomego o ośrodku uzupełnij dane ośrodka

Dane Teleadresowe koła

Typ ośrodka: jazda konna szkółka, pensjonat hotel dla koni
Województwo: Mazowieckie Powiat:
Miasto: Warszawa Miedzeszyn Kod pocztowy: 04-900
Ulica: Mozaikowa 53
Telefon: 0-668-301-333 Faks:
Adres e-mail: stajnia-jackowo@wp.pl Adres www:
Sport: Rajdy konne Ujeżdżenie Rekreacja konna
Otoczenie:
Wyposażenie:
Usługi:
Stawka za naukę jazdy konnej: zł/h
Stawka za pensjonat dla konia: zł/miesiąc
Uwagi: Super opieka i obsługa. Wprowadzenie w sport jeździecki od samych podstaw :)))
Noclegi w okolicy: Obiekty w Otwocku
Dane wprowadził: Beata69

Lokalizacja na mapie:

Aktualności z naszego ośrodka:

Zyczenia świąteczne

Zyczenia świąteczne

Za oknem śnieg śnieży - spójrz zajączek bierzy!Komuś święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy...Zmartchwywstały z grobu wstanie, a tu śnieg na przywitanie. Wiosna drzewa przystroiła, białym puchem wykleiła...Cóż, tak Święta te spędzimy - Alleluja w czasie zimy.....Wszystkiego dobrego !

czytaj więcej »

Życzenia świąteczno-noworoczne

Życzenia świąteczno-noworoczne

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia Pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące święta będą dla Państwa Niezapomnianym czasem spędzonym Bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby upłynęły w spokoju i radości, Wśród rodziny, przyjaciół Oraz wszystkich blis…

czytaj więcej »

Nowe koniki

Nowe koniki

Jakiś czas temu przybył do naszej stajni koń Tordis Roki. Jest to koń westernowy właścicielką jest Pani Gosia. Następne dwa nowe koniki to Filipek i Myszka. Dwa kochane szetlandy. Filipek jest ogierkiem, a Myszka niedługo urodzi źerbaczka :) Właścicielami są Marta i Gabriel.

czytaj więcej »

Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia.Niech nadchodzące święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby upłynęły w spokoju, radości, wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich bliskich dla P…

czytaj więcej »

Dodaj wpis zobacz wszystkie wpisy

Konie z naszego ośrodka/stadniny:

zobacz wszystkie konie