Stadnina Koni Stajnia Iskra (Sztum)

udostępnij: 
Stadnina Koni Stajnia Iskra (Sztum) , Stadnina Koni Stajnia Iskra ceny, opinie - galopuje.pl Strona internetowa Stadnina Koni Stajnia Iskra (Sztum) - została wygenerowana przez portal galopuje.pl. Stadnina Koni Stajnia Iskra ceny zobacz cennik oraz zapoznaj się z ofertą tego ośrodka . Stadnina Koni Stajnia Iskra (Sztum) opinie o nim , przeczytaj recenzje ludzi którzy mieli okazję skorzystać z jego usług bądź do niego należą. Przyłącz się do społeczności swojego ośrodka jeździeckiego i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach jeździeckich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą jeździecką z członkami swojego ośrodka jeździeckiego/stadniny na forum.

powiadom znajomego o ośrodku uzupełnij dane ośrodka

Dane Teleadresowe koła

Typ ośrodka: jazda konna szkółka, pensjonat hotel dla koni , hodowla, agroturystyka
Województwo: Pomorskie Powiat: Sztumski
Miasto: Sztum Kod pocztowy: 82-400
Ulica: Łąkowa 19
Telefon: 504025326 Faks:
Adres e-mail: kontakt@stajniaiskra.com.pl Adres www:
Sport: Powożenie Rajdy konne Rekreacja konna Skoki przez przeszkody Woltyżerka
Otoczenie:
Wyposażenie:
Usługi:
Stawka za naukę jazdy konnej: zł/h
Stawka za pensjonat dla konia: zł/miesiąc
Uwagi: Stadnina Koni Stajnia Iskra położona w przepięknym miejscu w środku lasu zaprasza na niezapomniane wczasy w siodle, weekendy rodzinne, obozy, imprezy firmowe i nie tylko.Prowadzimy jazdę konną na wszystkich poziomach a do wyboru jest 30 koników. Na miejscu hotel, wiele atrakcji a przede wszystkim swojska atmosfera, wiejskie jedzenie i bardzo przyjazne ceny. Serdecznie zapraszamy przez cały rok!!!
Noclegi w okolicy: Obiekty w Malborku
Dane wprowadził: stajniaiskra

Lokalizacja na mapie:

Aktualności z naszego ośrodka:

Racjonalne żywienie koni

Racjonalne żywienie koni

W poszukiwaniu najbardziej zbilansowanej diety dla swojego konia błądzimy wśród setek propozycji; różne rodzaje pasz, suplementy i specyfiki dla koni, mają rozwiązać wszelkie problemy Twojego wierzchowca. Nadwaga, niedowaga, matowa sierść, puchnące nogi… to już nie problem. Chce…

czytaj więcej »

Dodaj wpis