Ośrodek jeździecki TARPAN (Wysoczany)

udostępnij: 
Ośrodek jeździecki TARPAN (Wysoczany) , Ośrodek jeździecki TARPAN ceny, opinie - galopuje.pl Strona internetowa Ośrodek jeździecki TARPAN (Wysoczany) - została wygenerowana przez portal galopuje.pl. Ośrodek jeździecki TARPAN ceny zobacz cennik oraz zapoznaj się z ofertą tego ośrodka . Ośrodek jeździecki TARPAN (Wysoczany) opinie o nim , przeczytaj recenzje ludzi którzy mieli okazję skorzystać z jego usług bądź do niego należą. Przyłącz się do społeczności swojego ośrodka jeździeckiego i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach jeździeckich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą jeździecką z członkami swojego ośrodka jeździeckiego/stadniny na forum.

powiadom znajomego o ośrodku uzupełnij dane ośrodka

Dane Teleadresowe koła

Typ ośrodka: jazda konna szkółka, pensjonat hotel dla koni
Województwo: Podkarpackie Powiat:
Miasto: Wysoczany Kod pocztowy: 38-542
Ulica: Wysoczany
Telefon: 693180074 Faks:
Adres e-mail: awojtowicz88@onet.eu Adres www:
Sport: Rajdy konne Rekreacja konna Skoki przez przeszkody Ujeżdżenie
Otoczenie: Czworobok ujeżdżeniowy, Las lub tereny zielone w pobliżu, Oświetlenie zewnętrzne, Padok
Wyposażenie: Boksy dla koni, Parking dla gości, Stanowisko do mycia konia, Zamykana siodlarnia
Usługi: Hipoterapia, Nauka z instruktorem rekreacji, Pensjonat dla koni
Stawka za naukę jazdy konnej: 30 zł/h
Stawka za pensjonat dla konia: - zł/miesiąc
Uwagi: Ośrodek Jeździecki ”Tarpan” położony jest we wsi Wysoczany gminy Komańcza pośród malowniczej doliny rzeki Osławy, otoczony wielkimi pastwiskami, łąkami i lasami z wytyczonymi szlakami turystycznymi które dają nieograniczone możliwości jeździeckie. Na naszych trasach rajdowych i terenowych można spotkać wiele ciekawych i dzikich mieszkańców Bieszczad np. jelenie, sarny, lisy, zające, czaple siwe, czarnego bociana, myszołowy, jastrzębie a przy odrobinie szczęścia nawet bobra.

Na terenie ośrodka posiadamy 21 koni (od 80 do176cm wysokości w kłębie), głównie rasy szlachetnej półkrwi i małopolskie jak również ślązaki, dwa konie zimno krwiste a dla najmłodszych jeźdźców hucuł i kucyk szetlandzki, każdy jeździec znajdzie coś dla siebie. Nasz obiekt składa się z dwóch stajni otoczonych pastwiskami i wybiegami, z czego jedna służy jako stajnia hodowlana a druga jest przygotowana dla jeźdźców, z łazienką, siodlarnią, myjką dla koni i pokój dla naszych jeźdźców, gdzie odbywają się spotkania w miłej atmosferze przy aromacie kawy. Ponadto posiadamy pełnowymiarową ujeżdżalnie i okólnik z piaszczystym podłożem, całość otoczona jest ogrodem ze stawem i miejscem na ognisko i biesiadę. Przy ośrodku działa również pensjonat dla koni, które mają zapewniony wybieg, pastwiska, opiekę weterynaryjną i obowiązkowe szczepienia.

Prowadzimy zajęcia hipoterapii dla osób wymagających usprawnienia ruchowego oraz dzieciom, którym kontakt z koniem jest w stanie pomóc w schorzeniach, które ich dotknęły.
Noclegi w okolicy: Obiekty w Rzepedzi
Dane wprowadził: czarnykon98

Lokalizacja na mapie:

Aktualności z naszego ośrodka:

Dodaj wpis