Ludowy Klub Sportowy w Białce SOSK BIAŁKA (Białka)

udostępnij: 
Ludowy Klub Sportowy w Białce SOSK BIAŁKA (Białka) , Ludowy Klub Sportowy w Białce SOSK BIAŁKA ceny, opinie - galopuje.pl Strona internetowa Ludowy Klub Sportowy w Białce SOSK BIAŁKA (Białka) - została wygenerowana przez portal galopuje.pl. Ludowy Klub Sportowy w Białce SOSK BIAŁKA ceny zobacz cennik oraz zapoznaj się z ofertą tego ośrodka . Ludowy Klub Sportowy w Białce SOSK BIAŁKA (Białka) opinie o nim , przeczytaj recenzje ludzi którzy mieli okazję skorzystać z jego usług bądź do niego należą. Przyłącz się do społeczności swojego ośrodka jeździeckiego i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach jeździeckich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą jeździecką z członkami swojego ośrodka jeździeckiego/stadniny na forum.

powiadom znajomego o ośrodku uzupełnij dane ośrodka

Dane Teleadresowe koła

Typ ośrodka: hodowla
Województwo: Lubelskie Powiat: Krasnostawski
Miasto: Białka Kod pocztowy: 22-300
Ulica:
Telefon: 577 12 01 Faks:
Adres e-mail: [email protected] Adres www:
Sport: Rajdy konne Skoki przez przeszkody Ujeżdżenie WKKW Rekreacja konna
Otoczenie:
Wyposażenie:
Usługi:
Stawka za naukę jazdy konnej: zł/h
Stawka za pensjonat dla konia: zł/miesiąc
Uwagi: Piękny krajobraz wyżynny oraz dostęp do terenów leśnych umożliwia miłośnikom koni do spędzenia pięknych i niezapomnianych chwil w siodle podczas rajdów terenowych.
Noclegi w okolicy: Obiekty w Krasnymstawie
Dane wprowadził: Amadeusz

Lokalizacja na mapie:

Aktualności z naszego ośrodka:

WKKW - cz. I  Ujeżdżenie

WKKW - cz. I Ujeżdżenie

Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego (WKKW) jest dyscypliną uważaną za Królową wszystkich dyscyplin jeździeckich ponieważ wymaga od jeźdźca wszechstronnych umiejętności. Jedną z trzech konkurencji w WKKW jest ujeżdżenie. Konkurencja, która charakteryzuje się elegancją, efektownymi ruchami oraz …

czytaj więcej »

Dodaj wpis

Konie z naszego ośrodka/stadniny: