Karino (Berezka)

udostępnij: 
Karino (Berezka) , Karino ceny, opinie - galopuje.pl Strona internetowa Karino (Berezka) - została wygenerowana przez portal galopuje.pl. Karino ceny zobacz cennik oraz zapoznaj się z ofertą tego ośrodka . Karino (Berezka) opinie o nim , przeczytaj recenzje ludzi którzy mieli okazję skorzystać z jego usług bądź do niego należą. Przyłącz się do społeczności swojego ośrodka jeździeckiego i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach jeździeckich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą jeździecką z członkami swojego ośrodka jeździeckiego/stadniny na forum.

powiadom znajomego o ośrodku uzupełnij dane ośrodka

Dane Teleadresowe koła

Typ ośrodka: jazda konna szkółka, pensjonat hotel dla koni , agroturystyka
Województwo: Podkarpackie Powiat: Leski
Miasto: Berezka Kod pocztowy: 38-610
Ulica: Berezka 30 B
Telefon: 697727624 Faks:
Adres e-mail: Adres www:
Sport:
Otoczenie:
Wyposażenie:
Usługi:
Stawka za naukę jazdy konnej: 40 zł/h
Stawka za pensjonat dla konia: 500 zł/miesiąc
Uwagi: Nie ma większej tajemnicy niż magiczna więź łącząca jeźdźca z koniem …
Historia Bieszczadów od zawsze przeplatała się losami koni. Koń był przyjacielem bieszczadzkich zakapiorów, którzy dzielili z nim swoją gorszą bądź lepszą dolę. Razem włóczyli się bez celu po górach, przemierzając najpiękniejsze zakamarki tych regionów.
Dzisiaj większość tubylców zamieniła konia na samochód. Jednak u nas wciąż można poczuć ten smak sprzed wielu lat i powrócić w świat tajemniczej natury. Możemy razem założyć kapelusz, dosiąść konia i ruszyć przed siebie, galopując po bieszczadzkich wzgórzach…
Zapraszamy pasjonatów jazdy konnej oraz tych, którzy przygodę z jeździectwem chcą dopiero rozpocząć.

Nauka jazdy konnej
Jeżeli nie potrafisz dobrze jeździć konno lub jeszcze nigdy nie próbowałeś, zapraszamy serdecznie do naszej stadniny. Tutaj pod czujnym okiem instruktora można doskonalić technikę jazdy konnej lub nauczyć się jej od podstaw. Spokojne konie i cierpliwy instruktor to znakomity zestaw startowy dla początkujących.
Każde spotkanie trwa 45min. Istnieje możliwość kupienia karnetów.
U nas można zdobyć jeździecką Odznakę Turystyki Górskiej PTTK. Hotel*** Karino jest Ośrodkiem Górskiej Turystyki Jeździeckiej afiliowanym przez PTTK.

Oprowadzanie
Najmłodszych pasjonatów koni zapraszamy na ćwiczenia, podczas których nauczymy się utrzymać równowagę w siodle, dosiadu, łapania strzemion oraz osiągania pewności siebie na grzbiecie.

Siedząc w siodle wykonujemy różne ćwiczenia polegające na rozgrzaniu mięśni np. krążenie głową, skręty tułowia , unoszenie ramion i nóg, wyjmowanie nóg ze strzemion itp.

Wyprawy w teren i rajdy
Dla tych, którzy pewnie czują się w siodle proponujemy jednodniowe wyjazdy w teren. Wyprawa taka, to znakomita możliwość by zwiedzić okolicę, patrząc na świat z grzbietu konia. Podczas wspólnych, wielogodzinnych przejazdów tworzy się niesamowita więź między koniem a jeźdźcem. Dopiero wtedy można poczuć tą magiczną przyjaźni, która rozbudza w nas zupełnie inne spojrzenie na świat.
Szczegóły wyjazdów ustalamy indywidualnie z klientem. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Ta wyprawa ma być przyjemnością zarówno dla Państwa jak i dla koni!

Traperska wyprawa z ogniskiem i sekretnym grzańcem
Niezapomniana przejażdżka wozami pośród lasów, między bieszczadzkimi wzniesieniami połączona z pieczeniem kiełbasek w ognisku. Podczas przejazdu niezwykły trunek tajemniczego bieszczadnika rozweseli i poprawi humor największej marudzie!

Kulig
„Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki…” Mróz, śnieg i mnóstwo śmiechu! Daj się porwać w niezwykłą, zimową podróż. Zabierzemy Was piękną, ośnieżoną trasą, gdzie pośród białych wzgórz i baśniowych lasów oderwiecie się od codziennych trosk i pozwolicie się ponieść entuzjastycznej atmosferze! Szczegóły do ustalenia indywidualnie.

Cennik

Przejażdżka 10 minut/20 zł
Nauka jazdy konnej
Karnet na 5 lekcji (45 min)
Karnet na 10 lekcji (45 min)
40 zł/45 minut
180 zł
360 zł
Wyjazd w terenKarnet na 5 wyjazdów w teren 50 zł/godz.220 zł
Przejażdżka wiejskim wozem konnym 20 zł/os.
Kulig 20 zł/os.
Pensjonat dla koni 500zł/miesiąc
Noclegi w okolicy: Obiekty w Berezce
Dane wprowadził: czarnykon98

Lokalizacja na mapie:

Aktualności z naszego ośrodka:

Dodaj wpis

Konie z naszego ośrodka/stadniny:

zobacz wszystkie konie