JKS Szwadron Elterm (Grubno)

udostępnij: 
JKS Szwadron Elterm  (Grubno) , JKS Szwadron Elterm  ceny, opinie - galopuje.pl Strona internetowa JKS Szwadron Elterm (Grubno) - została wygenerowana przez portal galopuje.pl. JKS Szwadron Elterm ceny zobacz cennik oraz zapoznaj się z ofertą tego ośrodka . JKS Szwadron Elterm (Grubno) opinie o nim , przeczytaj recenzje ludzi którzy mieli okazję skorzystać z jego usług bądź do niego należą. Przyłącz się do społeczności swojego ośrodka jeździeckiego i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach jeździeckich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą jeździecką z członkami swojego ośrodka jeździeckiego/stadniny na forum.

powiadom znajomego o ośrodku uzupełnij dane ośrodka

Dane Teleadresowe koła

Typ ośrodka: jazda konna szkółka
Województwo: Kujawsko-Pomorskie Powiat: Chełmiński
Miasto: Grubno Kod pocztowy:
Ulica:
Telefon: Faks:
Adres e-mail: Adres www:
Sport: Rajdy konne Skoki przez przeszkody Western
Otoczenie:
Wyposażenie:
Usługi:
Stawka za naukę jazdy konnej: zł/h
Stawka za pensjonat dla konia: zł/miesiąc
Noclegi w okolicy: Obiekty w Chełmnie
Dane wprowadził: blackhorse93

Aktualności z naszego ośrodka:

Rajd wakacyjny 2010r

Rajd wakacyjny 2010r

W wakacje odbyl się dwu dniowy Rajd z Chełmna do Bienkówki. Wszyscy się zbieraliśmy w Grubnie i jechaliśmy przez miasto. P.Wojtek przydzielił mi żebym pisała w zeszycie co przerwe w jeździe co robimy godzinę oraz datę. Więc wyjechaliśmy. Jechaliśmy przez dworzec i ulicami. Następnie był przystanek n…

czytaj więcej »

Bryk Tien-Szan'a

Bryk Tien-Szan'a

Tydzień temu Mój tata dał jeść najpierw innym koniom a na koniec Tien-Szan"owi. Gdzie zawsze on dostawał pierwszy. Zaczął być nie spokojny i kopać w ściane boksu. I strzelił baranka tak ze zbił kopytem małe okienko w boksie. Na szczęście nic mu sie poważnego nie stało.

czytaj więcej »

Dodaj wpis

Konie z naszego ośrodka/stadniny:

zobacz wszystkie konie