Jaśkowa Zagroda (Czarnówczyn/Osielsko)

udostępnij: 
Jaśkowa Zagroda (Czarnówczyn/Osielsko) , Jaśkowa Zagroda ceny, opinie - galopuje.pl Strona internetowa Jaśkowa Zagroda (Czarnówczyn/Osielsko) - została wygenerowana przez portal galopuje.pl. Jaśkowa Zagroda ceny zobacz cennik oraz zapoznaj się z ofertą tego ośrodka . Jaśkowa Zagroda (Czarnówczyn/Osielsko) opinie o nim , przeczytaj recenzje ludzi którzy mieli okazję skorzystać z jego usług bądź do niego należą. Przyłącz się do społeczności swojego ośrodka jeździeckiego i bądź na bieżąco. Z tej zakładki dowiesz się min. o zawodach jeździeckich i aktualnościach. Podziel się swoją wiedzą jeździecką z członkami swojego ośrodka jeździeckiego/stadniny na forum.

powiadom znajomego o ośrodku uzupełnij dane ośrodka

Dane Teleadresowe koła

Typ ośrodka: jazda konna szkółka, agroturystyka
Województwo: Kujawsko-Pomorskie Powiat: Bydgoski
Miasto: Czarnówczyn/Osielsko Kod pocztowy: 86-031
Ulica: Na Skarpie 7
Telefon: 602629650 Faks:
Adres e-mail: janusz.kuffel@op.pl Adres www:
Sport: Powożenie Rajdy konne Rekreacja konna Skoki przez przeszkody
Otoczenie: Las lub tereny zielone w pobliżu, Oświetlenie zewnętrzne, Padok
Wyposażenie: Boksy dla koni, Kryta ujeżdżalnia, Parking dla gości
Usługi: Nauka z instruktorem rekreacji
Stawka za naukę jazdy konnej: 30 zł/h
Stawka za pensjonat dla konia: - zł/miesiąc
Uwagi: Jazdy na lonży dla początkujących

Pierwsze lekcje zaczynamy w ujeżdżalni pod czujnym okiem uczącego, który prowadzi konia na lonży, dzięki czemu początkujący jeździec może czuć się bezpiecznie i swobodnie.

Uczymy równowagi i swobodnego dosiadu oraz przyzwyczajamy do wysokości.Następnie uczymy kierowania koniem i używania pomocy oraz dobrego kontaktu koń-jeździec.
Po kilku półgodzinnych lekcjach wychodzimy na padok i tam jest ciekawiej.

Rekreacyjna Jazda Konna

Zapraszamy do udziału w jazdach konnych prowadzonych przez doświadczonego i odpowiedzialnego instruktora. Prowadzimy naukę jazdy konnej dla klientów w każdym wieku i o różnym poziomie zaawansowania

Posiadamy dobrze wyposażony parkur treningowy z przeszkodami oraz końmi przygotowanymi do jazdy.Zajęcia prowadzimy cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych.Ulewny deszcz tylko dla twardzieli.
Noclegi w okolicy: Obiekty w Bydgoszczy
Dane wprowadził: Realisticamente

Lokalizacja na mapie:

Aktualności z naszego ośrodka:

Świeży chleb a dieta konia

Świeży chleb a dieta konia

Totalna głupota! Już kiedyś koleżanka mówiła mi, że przyłapała pewną panią, której córka jeździ konno w jednej z większych stajni w Bydgoszczy, na dawaniu koniom ŚWIEŻEGO chleba. Normalnie ogier męczył się z połową miękkiego bochenka chleba! Podsumujmy fakty. W piątek 13 kwietnia oźrebiła się klacz,…

czytaj więcej »

Dodaj wpis

Konie z naszego ośrodka/stadniny:

zobacz wszystkie konie