Jak się zalogować?

Logowanie do portalu galopuje.pl jest bardzo proste:

 Najpierw należy kliknąć w przycisk "Dołącz do nas" widoczny na górze prawej kolumny portalu.


 Pojawi się specjalny formularz do wypełnienia. Kolejno od góry wpisujemy imię i nazwisko.
 Następnie wymyślamy i wpisujemy tzw. nick - czyli pseudonim, którym będziemy się posługiwać w portalu. Tym pseudonimem będą podpisane wszystkie wiadomości, wpisy, komentarze jakie wpiszemy w portalu po zalogowaniu, dlatego warto, aby kojarzył się on z nami bezpośrednio - może to być np. nasze imię lub ksywa używana wśród znajomych.
 Kolejnym krokiem jest wpisanie hasła którego będziemy używali przy logowaniu oraz aktualnego adresu e-mail - to ważne, ponieważ na ten adres otrzymamy maila z potwierdzeniem założenia wizytówki. Hasło będziemy mogli dowolnie zmieniać w każdej chwili po zalogowaniu.

 Następnie należy wybrać miejsce naszego zamieszkania - województwo oraz powiat.
 Możemy również wybrać kategorie tematyczne, w których chcemy być powiadamiani mailowo o nowych informacjach. Kategorie te można modyfikować po zalogowaniu.
 Teraz możemy napisać coś o sobie, naszych sukcesach, ulubionej dyscyplinie jeździeckiej, tak aby inni miłośnicy koni mogli się czegoś o nas dowiedzieć. To pole będziemy mogli dowolnie zmieniać za każdym razem kiedy zalogujemy się w portalu galopuje.pl. A więc jeśli nauczymy się czegoś nowego, bądź osiągniemy sukces na zawodach, warto pochwalić się tym innym jeźdźcom! Na koniec zaznaczamy, że akceptujemy regulamin portalu. Jego akceptacja jest warunkiem założenia naszej wizytówki i możliwości logowania. Przed zaakceptowaniem warto zapoznać się z regulaminem, który jest dostępny pod tym linkiem: Regulamin portalu Teraz pojawi się nowa strona potwierdzająca, że operacja dodania naszej wizytówki została zakończona. Możemy zalogować się do naszej skrzynki e-mail, której adres podaliśmy w formularzu i kliknąć link jaki otrzymaliśmy z systemu rejestrującego. To ważne - bez kliknięcia w ten link nasze konto na portalu, a tym samym możliwość do zalogowania, jeszcze nie są aktywne.

Jeśli mimo to pojawiły się problemy z zalogowaniem w portalu lub coś jest niezrozumiałe napisz do nas klikając tutaj a my Ci pomożemy!

Zobacz też inne tematy pomocy:
Jak założyć bloga?