» » Siodła » (2)


Sprzedam siodło, siodła używane na sprzedaż, sprzedaż siodeł, siodło ujeżdżeniowe używaneSprzedam siodło w ogłoszeniach galopuje.pl to miejsce przeznaczone do dodawania ofert sprzedaży tego sprzętu jeździeckiego. Sprawdź atrakcyjne oferty sprzedaż siodeł i wybierz coś dla siebie. Dodanie ogłoszenia siodła używane na sprzedaż na największym portalu jeździeckim w Polsce gwarantuje dotarcie do licznej liczby odbiorców.


 

sprzedam-prawie-nowe-profesjonalne-siodlo-ujezdzenSprzedam prawie nowe profesjonalne siodło ujeżdżeniowe PRESTIGE VENUS K (jednotybinkowe). Rozmiar siedziska 17; rozmiar łęku 33/34. Siodło było używane przez kilka tygodni. Jego stan jest idealny. Siodło było kupione w sklepie EQUISHOP (cena nowego siodła to 10.500 PLN http://www.prestigeitaly.pl/siodla/240/). Siodło ma oryginalny pokrowiec. Zmuszo
CENA 7 000,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
AKCESORIA DLA KONIA
SIODŁA

rodzaj
SIODŁA SPRZEDAM
zamieszczono
2015-03-03
ogłoszenie nr
28175

Witam, mam do sprzedania siodło markowej firmy Kieffer munchen, siodło używane z widocznymi śladami użytkowania ( przetarcia ) co nie przeszkadza w użytkowaniu. Siodło bardzo wygodne.
Kolor brązowy, rozmiar 17,5"
CENA 400,00 PLN
kategoria
AKCESORIA DLA KONIA
SIODŁA

rodzaj
SIODŁA SPRZEDAM
zamieszczono
2015-02-18
ogłoszenie nr
27923

dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja galopuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


polityka prywatności