» » Siodła » (2)


Sprzedam siodło, siodła używane na sprzedaż, sprzedaż siodeł, siodło ujeżdżeniowe używaneSprzedam siodło w ogłoszeniach galopuje.pl to miejsce przeznaczone do dodawania ofert sprzedaży tego sprzętu jeździeckiego. Sprawdź atrakcyjne oferty sprzedaż siodeł i wybierz coś dla siebie. Dodanie ogłoszenia siodła używane na sprzedaż na największym portalu jeździeckim w Polsce gwarantuje dotarcie do licznej liczby odbiorców.


 

sprzedam-siodlo-wszechstronnerozmiar-17175Sprzedam siodło wszechstronne

Rozmiar: 17/17,5"
Rozstaw łęku: ok.31 cm

Siodło jest bardzo wygodne, nadaje się do rekreacji i do lekkiego sportu, posiada miękkie poduszki kolanowe.Cena jest do negocjacji, oczywiście należy doliczyć koszty dostawy. Sprzedaży nie podlegają strzemiona z puśliskami.


link do większej ilości zdjęć: http://oglo
CENA 450,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
AKCESORIA DLA KONIA
SIODŁA

rodzaj
SIODŁA SPRZEDAM
zamieszczono
2015-01-15
ogłoszenie nr
27081

sprzedam-siodlo-daw-mag-grand-prix-rozmiar-175Sprzedam siodło Daw-Mag Grand Prix, rozmiar 17,5, rozstaw lęku M. PRZEŚLE ZDJĘCIA NA MAILA, PONIEWAŻ TUTAJ MAJĄ ZA DUŻY ROZMIAR. Siodło szyte rok temu, mało używane, ślady używania sa tylko widoczne w miejscu podpinania popręgu. Siodło regularnie czyszczone i przechowywane w odpowiednich warunkach. Siodło zawiera oryginalny pokrowiec i 4-letnią kar
CENA 2 800,00 PLN
kategoria
AKCESORIA DLA KONIA
SIODŁA

rodzaj
SIODŁA SPRZEDAM
zamieszczono
2015-01-13
ogłoszenie nr
27052

dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja galopuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


polityka prywatności