» » Siodła » (3)


Sprzedam siodło, siodła używane na sprzedaż, sprzedaż siodeł, siodło ujeżdżeniowe używaneSprzedam siodło w ogłoszeniach galopuje.pl to miejsce przeznaczone do dodawania ofert sprzedaży tego sprzętu jeździeckiego. Sprawdź atrakcyjne oferty sprzedaż siodeł i wybierz coś dla siebie. Dodanie ogłoszenia siodła używane na sprzedaż na największym portalu jeździeckim w Polsce gwarantuje dotarcie do licznej liczby odbiorców.


 

mam-do-sprzedania-siodlo-skokowe-prestige-arezzo-rMam do sprzedania siodło skokowe Prestige Arezzo rozmiar 18 łęku 34,5 ( możliwość dowolnego zmniejszenia lub zwiększenia rozmiaru łęku ) Siodło zostało zakupione rok temu w sklepie Equishop. Siodło posiada jeszcze rok gwarancji na skórę oraz dożywotnia gwarancję na terlicę. Siodło w stanie doskonałym, zadbane regularnie konserwowane. Panele wypełni
CENA 4 300,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
AKCESORIA DLA KONIA
SIODŁA

rodzaj
SIODŁA SPRZEDAM
zamieszczono
2015-10-01
ogłoszenie nr
31725

sprzedam siodło ujeżdżeniowe w starym typie/ wszechstronne/ stubben 3 krótkie przystuły, dość płaskie, nie ortopedyczne. Firma stubben, po gruntownym remoncie, wymianie skóry i podbicia wygląda jak nowe. rozm 17,5/ łęk M (29)
Cena 900zł lub zamiana na skokowe/ wszechstronne skórzane, nie stubben i z szerszym łękiem.
zdjęcia https://www.facebook.
CENA 900,00 PLN
kategoria
AKCESORIA DLA KONIA
SIODŁA

rodzaj
SIODŁA SPRZEDAM
zamieszczono
2015-09-29
ogłoszenie nr
31703

witam-sprzedam-siodlo-henri-de-rivel-rozmiar-17Witam, sprzedam siodło Henri de Rivel. Rozmiar 17,5, użytkowane około pół roku. Stan bardzo dobry. Siodło jest zadbane, lekkie i wygodne. Nie pasuje na bardzo wykłębione konie. Lekkie przebarwienia skóry niewidoczne na zdjęciach.
Cena do lekkie negocjacji.
W razie dodatkowych pytań proszę dzwonić.
Więcej zdjęć mogę wysłać na email.
Polecam
CENA 1 900,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
AKCESORIA DLA KONIA
SIODŁA

rodzaj
SIODŁA SPRZEDAM
zamieszczono
2015-09-19
ogłoszenie nr
31566

dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja galopuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


echo "

polityka prywatności