» » Kuce » (3)


Sprzedam kucyka, kucyki na sprzedaż, kuc do sprzedaniaSprzedam kucyka w bazie ogłoszeń portalu galopuje.pl to miejsce, w którym możesz zamieścić ogłoszenia sprzedaży tego zwierzęcia. Tutaj znajdziesz kucyki na sprzedaż pochodzące z hodowli bądź od osób prywatnych. Ogłoszenia kuc do sprzedania pozwolą Ci znaleźć interesujące oferty kupna kucyka.


 

rondos-black-boy-kuc-walijskisprzedam-ogieraRondo's Black Boy-Kuc Walijski

Sprzedam ogiera rasy kuc walijski z licencją. Jest zdrowym , szczepionym i werkowanym kucem . Nie gryzie , nie kopie. Nadaje się dla dzieci. Chodzi w tereny i nie płoszy się. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.
CENA 16 000,00 PLN
kategoria
KONIE
KUCE

rodzaj
KUCE SPRZEDAM
zamieszczono
2015-11-12
ogłoszenie nr
32141

sprzedam-wydzierzawie-14letniego-walacha-rasy-kucSprzedam/ wydzierżawię 14letniego wałacha rasy kuc. Nadaje się do zaawansowanych lub średniozaawansowanych jeźdźców. Nadaję się do ujeżdżenia, skoków. Kiedyś chodził w WKKW. Jest spokojny,ułożony, bardzo wygodny do jazdy, raczej niekłopotliwy. Niestety lubi łykać i czasem jest płochliwy. Jest także po kontuzji ścięgna, które nie mają efektów w tera
CENA 3 000,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
KONIE
KUCE

rodzaj
KUCE SPRZEDAM
zamieszczono
2015-11-21
ogłoszenie nr
32241

bolero-kuc-walijskibolero-7letni-walaszek-posiBolero-Kuc Walijski

Bolero 7letni Wałaszek Posiada pełną dokumentację.Wałaszek ma bardzo wyjątkową i niepowtarzalną urodę oraz rewelacyjny rodowód.

Nadaje się dla dzieci, profesjonalistów i amatorów. Jest bardzo delikatny " w pysku", delikatnie reaguje na łydki nadaje się dla dzieci . Bardzo spokojny, rodzinny i przyjacielski.

BOLERO
616
CENA 10 000,00 PLN
kategoria
KONIE
KUCE

rodzaj
KUCE SPRZEDAM
zamieszczono
2015-11-12
ogłoszenie nr
32142

dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja galopuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


echo "

polityka prywatności