» » Kuce » (2)


Sprzedam kucyka, kucyki na sprzedaż, kuc do sprzedaniaSprzedam kucyka w bazie ogłoszeń portalu galopuje.pl to miejsce, w którym możesz zamieścić ogłoszenia sprzedaży tego zwierzęcia. Tutaj znajdziesz kucyki na sprzedaż pochodzące z hodowli bądź od osób prywatnych. Ogłoszenia kuc do sprzedania pozwolą Ci znaleźć interesujące oferty kupna kucyka.


 

stadnina-koni-huculskich-skarbiec-sprzeda-ogierkaStadnina Koni Huculskich SKARBIEC sprzeda ogierka huculskiego W- CYNAMON z pełnym pochodzeniem, z hodowli bezstajennej, grzeczny, zdrowy, ze stada objętego programem ochrony rezerw genetycznych. Na życzenie może być wałachem. W stadninie jest możliwość szkoleń z zakresu obserwowanie i nauka naturalnych zachowań stada koni na wolności.
CENA 2 800,00 PLN
kategoria
KONIE
KUCE

rodzaj
KUCE SPRZEDAM
zamieszczono
2015-03-27
ogłoszenie nr
28651

Witam
Dziś przedstawiam Państwu w ogłoszeniu na sprzedaż pieknego ogierka rasy huculskiej. Ogierek ma aktualnie 8 miesiecy. Został odstawiony od matki 2 miesiące temu. Ma na imie Filipek (w dokumentach Senator). Koń ten ma tak spokojny charakter że idealnie nadawac sie bedzie pod hipoterapie jak i pod rekreacje czy zaprzeg.
Podaje bez problemu ws
CENA 1 500,00 PLN
kategoria
KONIE
KUCE

rodzaj
KUCE SPRZEDAM
zamieszczono
2015-03-16
ogłoszenie nr
28450

dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja galopuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


polityka prywatności