» » (3)


Konie zaprzęgowe na sprzedaż, sprzedam konia zaprzęgowego, kupię konia do zaprzęgu ogłoszeniaKonie zaprzęgowe na sprzedaż to dział ogłoszeń, w których znajdziesz konie przygotowane do konkurencji jeździeckiej jaką jest powożenie. Sprawdź oferty sprzedam konia zaprzęgowego w największym portalu jeździeckim w Polsce i dowiedz się gdzie możesz go nabyć. Osoby zainteresowane kupnem konia do powożenia mogą umieścić tutaj swoje oferty kupię konia do zaprzęgu.


 

puszorki-2-pojedyncze-na-konia-czarny-nowy-z-fiPuszorki 2 pojedyncze na konia. Czarny ,nowy. Z ficowa podszywka i pasami ciagowymi . Obwod ,regulacja 280 cm. Cena 450 zl. I brazowy ,bardzo lekki na mniejszego konia, bez pasow ciagowych. Cena 350 zl.
CENA 450,00 PLN
kategoria
AKCESORIA DLA KONIA
Powożenie

rodzaj
SPRZEDAM
zamieszczono
2014-12-16
ogłoszenie nr
26362

mam-na-sprzedaz-nowa-bryczke-vis-a-vis-nie-uzywaMam na sprzedaż nową bryczkę vis a vis , nie używana, zrobiona na zamówienie. więcej informacji pod nr tel lub meilowo.
CENA 17 000,00 PLN
kategoria
POWOZY
Powożenie

rodzaj
SPRZEDAM
zamieszczono
2014-12-15
ogłoszenie nr
26314

witam-specjalne-jestes-zarejestrowany-bank-z

Witam specjalne, jesteś zarejestrowany, Bank zakazane i nie masz przychylność banków, lub lepiej projekt i potrzebujesz finansowania, plik złych kredytów lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, wynajem, fundusze do inwestowania w przedsiębiorstwa. Następnie jeśli potrzebujesz pożyczki pieniędzy, nie wahaj się skontaktować się ze mną, a
CENA 1,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
USŁUGI
Powożenie

rodzaj
OFERUJĘ
zamieszczono
2014-12-14
ogłoszenie nr
26279

dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja galopuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


polityka prywatności