Konie zaprzęgowe na sprzedaż, sprzedam konia zaprzęgowego, kupię konia do zaprzęgu ogłoszenia - ogłoszenia konie galopuje.pl - allegro

» » (2)

Konie zaprzęgowe na sprzedaż, sprzedam konia zaprzęgowego, kupię konia do zaprzęgu ogłoszeniaKonie zaprzęgowe na sprzedaż to dział ogłoszeń, w których znajdziesz konie przygotowane do konkurencji jeździeckiej jaką jest powożenie. Sprawdź oferty sprzedam konia zaprzęgowego w największym portalu jeździeckim w Polsce i dowiedz się gdzie możesz go nabyć. Osoby zainteresowane kupnem konia do powożenia mogą umieścić tutaj swoje oferty kupię konia do zaprzęgu.


Fraza:

 
 

serdecznie-zapraszamy-na-piknik-country-na-ktorym Serdecznie zapraszamy na piknik country na którym odbędą się amatorskie zawody w powożeniu!

Wiecej w załączniku!

wszelnie informacje pod nr tel. 695 050 958https://www.facebook.com/pages/Agroturystyka-Dworek-Czarny-SadPROPOZYCJE ZAWODÓW
AMATORSKICH W POWOŻENIU
„Dworek” Czarny Sad

Ranga z
kategoria
KURSY I SZKOLENIA
Powożenie

rodzaj
OFERUJĘ
zamieszczono
WCZORAJ
ogłoszenie nr
17323
sprzedam-dwa-kuce-4-lata-110-cm-w-klebiechodzacSprzedam dwa kuce, 4 lata, 110 cm w kłębie,chodzące w zaprzęgu w parze i pojedynku, nie boją się ruchu ulicznego ani innych zwierząt. Spokojne nie gryza nie kopią. Możliwość kupna razem lub osobno oraz z nową uprzężą.
CENA 1 500,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
KONIE
Powożenie

rodzaj
SPRZEDAM
zamieszczono
2014-07-24
ogłoszenie nr
17069
dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja galopuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


polityka prywatności