» » (3)


Giełda koni ogłoszenia, giełda jeździecka, sprzęt jeździecki giełdaGiełda koni ogłoszenia to miejsce, w którym znajdują się aktualne oferty kupna/sprzedaży związane z jeździectwem. Giełda jeździecka online na portalu galopuje.pl pozwala na dodawanie i przeglądanie ogłoszeń związanych z końmi i jeździectwem. Sprawdź koniecznie jaki sprzęt jeździecki giełda portalu galopuje.pl posiada w swojej ofercie. Codziennie nowe ogłoszenia związane z tematyką jeździecką.


 

sprzedam-buty-do-konnej-jazdyszyte-na-miareczarSprzedam buty do konnej jazdy,szyte "na miarę"czarne męskie "oficerki"wraz z drewnianymi prawidłami.niewiele używane bo są moim zdaniem zbyt eleganckie na zwykłe, codzienne jazdy.rozmiar pośredni 41-42 łydka -39 cm.podbicie -38 cm,"szklanka"-ponad 8cm.zainteresowanym odpowiem także telefonicznie - po podaniu nr.telefonu na meila.
kategoria
AKCESORIA DLA JEŹDŹCA
BUTY

rodzaj
SPRZEDAM
zamieszczono
DZISIAJ
ogłoszenie nr
29280

Husaria-kameralna stajnia nad morzem szuka pełnoletnich osób lub młodzież uczącą się, która chce jeździć konno bez ograniczeń i dodatkowo zarobić w zamian za opiekę nad końmi, pracę z ziemi, oprowadzanie dzieci na kucach i na lonży, naukę podstaw jazdy dla turystów, wyjazdy w teren nad morze-galop po piaszczystej plaży Sarbinowa
Oferujemy:Wypłatę
kategoria
PRACA
PRACA ZA JAZDĘ

rodzaj
OFERUJĘ
zamieszczono
DZISIAJ
ogłoszenie nr
29269

Agroturystyka szuka instruktora do jazdy konnej z uprawnieniami, również z papierami wychowawcy kolonijnego. Ośrodek pod Warszawą.
kategoria
PRACA
INSTRUKTOR

rodzaj
SZUKAM
zamieszczono
DZISIAJ
ogłoszenie nr
29267

dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja galopuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


polityka prywatności