» » (3)


Giełda koni ogłoszenia, giełda jeździecka, sprzęt jeździecki giełdaGiełda koni ogłoszenia to miejsce, w którym znajdują się aktualne oferty kupna/sprzedaży związane z jeździectwem. Giełda jeździecka online na portalu galopuje.pl pozwala na dodawanie i przeglądanie ogłoszeń związanych z końmi i jeździectwem. Sprawdź koniecznie jaki sprzęt jeździecki giełda portalu galopuje.pl posiada w swojej ofercie. Codziennie nowe ogłoszenia związane z tematyką jeździecką.


 

wakacje-w-siodle-2015-brzeszcze-wakacje-koWAKACJE W SIODLE 2015- Brzeszcze :)

WAKACJE Konno - Rowerowe

Naszą ofertę kierujemy do osób chcących przeżyć niezapomnianą przygodę w siodle , bez względu na wiek czy posiadane umiejętności.
Dla naszych kursantów przygotowaliśmy wiele atrakcji , wszystkie prowadzone przez instruktorkę, animatorkę, wychowawczynię z wieloletnim doświadczeniem
CENA 1 500,00 PLN
kategoria
TURYSTYKA
OBOZY JEŹDZIECKIE

rodzaj
OFERUJĘ
zamieszczono
DZISIAJ
ogłoszenie nr
30632

witam-sprzedam-mieszkanie-w-warszawie-sasiadujaceWitam, sprzedam mieszkanie w Warszawie sąsiadujące ze stadniną PGR Bródno (Osiedle Zielone Zacisze). Dużo zieleni i ścieżek rekreacyjnych.
Mieszkanie 54,1m2 + 7,5m2 balkon, 2pokoje z duża odrębną kuchnią (możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym).
Możliwość dokupienia garażu.
WŁASNOŚĆ GRUNTU (brak opłat za użytkowanie wieczyste).
CENA 390 000,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
NIERUCHOMOŚCI
MIESZKANIA

rodzaj
SPRZEDAM
zamieszczono
DZISIAJ
ogłoszenie nr
30630

sprzedam-dwie-koszulki-damska-w-rozmiarze-m-orazSprzedam dwie koszulki, damską w rozmiarze M oraz męską w rozmiarze L. Koszulki są bawełniane, dobrej jakości, napis wykonany ręcznie. Możliwość wykonania koszulek w innym kolorze i rozmiarze.
kategoria
AKCESORIA DLA JEŹDŹCA
UBRANIA

rodzaj
SPRZEDAM
zamieszczono
DZISIAJ
ogłoszenie nr
30629

dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja galopuje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


polityka prywatności