Zza kulis Pikeura

/ 3 komentarzy

Zza kulis Pikeura - konkurs jeździecki, wyniki, nagrody, zdjęcia, opinie

Tym razem zza kulis Pikeur . Myślę że dobrze jest wiedzieć, kto kryje się za produktem, który kupujemy, dlatego chciałam pochwalić się faktem, że na samym czele Pikeura stoją ludzie tak bardzo zaangażowani w sport jeździecki. Pikeur i Eskadron należą do grupy Brinkmann, prowadzonej właśnie przez braci Brinkmann. Z domu Brinkmann pochodzi także marka odzieżowa Bugatti. 


Obaj panowie są nie tylko od wielu lat czynnymi jeźdźcami – Wolfgang Brinkmann w roku 1988 zdobył drużynowe złoto w skokach przez przeszkody na Olimpiadzie w Seulu – ale też działają aktywnie w przeróżnych organizacjach. Klaus Brinkmann jest od 2007 prezydentem amatorskiego klubu skoczków a Wolfgang Brinkmann od 1990 prezydentem Niemieckiego Zrzeszenia Jeźdźców i Powożących. Ich wieloletnia działalność na tym polu została doceniona przez Prezydenta Niemiec Joachima Gaucka, który niedawno przekazał na ręce braci Brinkmann Ordery Zasługi RFN. 


Pikeur to więc nie tylko wieloletnie doświadczenie w produkcji tekstyliów ale przede wszystkim lata spędzone w siodle. Większość z pracowników firmy jest mniej lub bardziej czynnym jeźdźcem i zna wszystkie produkty nie tylko z półki wystawowej ale z własnego doświaczenia, co pozwala wspólnie je ulepszać.


 

4.5
Oceń
(2 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Zza kulis Pikeura - opinie i komentarze

strzala80strzala80 (2013-06-07 17:12)
0
Pikeur - hmmmm dobra marka, szkoda że droga. Z drugiej strony pewnie też dlatego taka fajna;)
EdiEdi (2013-06-11 14:11)
0
strzala80 zgadzam się z Tobą :) To bardzo dobra marka, tylko strasznie droga :( i to jest ich jedyny minus :)
EdiEdi (2013-06-11 14:12)
0
strzala80 zgadzam się z Tobą :) To bardzo dobra marka, tylko strasznie droga :( i to jest ich jedyny minus :)

skomentuj ten artykuł