Warsztaty z fizjoterapii i rehabilitacji koni


Warsztaty z fizjoterapii i rehabilitacji koni - pomoc, fundacja, ochrona, zdjęcia, opinie

Warsztaty Fizjoterapii i Rehabilitacji Koni z JUSTYNĄ KAMIŃSKĄ\r\n(11-12.06.2016)

\r\n\r\n

Jak pomóc w sytuacji gdzie koń\r\njest obolały, ma napięte mięśnie jakiejkolwiek części ciała?

\r\n\r\n

Fizjoterapia to bezinwazyjna\r\npomoc w utrzymaniu prawidłowej kondycji mięśni i uwolnienia konia od bólu i\r\nzapobieganie kontuzjom. Niezbędną wiedzą dla każdego jeźdźca i posiadacza koni\r\njest znajomość anatomii i biomechaniki ruchu. Nasze warsztaty pokażą Ci w\r\nsposób przystępny najważniejsze zagadnienia z fizjoterapii koni.

\r\n\r\n

Warsztaty z Justyną Kamińską\r\nnauczą jak rozpoznawać niepożądane napięcia mięśni, przyczyny a zarazem skutek\r\nkulawizny. Na co musimy zwracać uwagę w treningu by plecy naszego konia oraz\r\ncałe ciało działało w zgodzie z ich naturą.

\r\n\r\n

Nauczysz się rozładowywać\r\nnapięcia mięśniowe u koni, działać w momencie gdy koń potrzebuje Twojej pomocy.\r\n

\r\n\r\n

Będziesz mógł na początkowym\r\netapie rehabilitować swojego konia. Poprzez stosowanie zabiegów\r\nfizjoterapeutycznych jesteśmy w stanie wyleczyć i zapobiegać chorobom związanym\r\nz układem mięśniowo-szkieletowym. Dzięki znajomości podstawowych zasad\r\nfizjoterapii możemy zdiagnozować problem i prawidłowo zareagować.

\r\n\r\n

Dwudniowe warsztaty obejmują 4\r\ngodziny nauki teoretycznej i 5 godzin praktycznego zastosowania zdobytej\r\nwiedzy. Warsztaty poprowadzi Justyna Kamińska –­ dyplomowana rehabilitantka\r\nkoni, technik weterynarii i hodowli koni. Wiedzę zdobywała m.in. w Bedgebury\r\nPark w Londynie, Hipice Alarcon w Hiszpanii oraz u Paul\\\"a Schockemohle w\r\nNiemczech.

\r\n\r\n

Program oraz wszelkie niezbędne\r\ninformacje znajdziesz na http://www.stajniaiskra.pl/art/1023/warsztaty-z-justyna-kaminska-11-12062016.html.\r\nJeśli masz pytania napisz: instruktor@stajniaiskra.pl\r\nlub zadzwoń: 504-311-006.


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Warsztaty z fizjoterapii i rehabilitacji koni - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł