Targi Jeździeckie Partner Pferd w Lipsku 2016 – ze światowym rozmachem


Targi Jeździeckie Partner Pferd w Lipsku 2016 – ze światowym rozmachem - impreza, relacja, zdjęcia, opinie

Targi Partner Pferd w Lipsku (Niemcy) to jedna z największych imprez wystawienniczych związanych z jeździectwem na świecie. Ale nie tylko - to także prestiżowe zawody Pucharu Świata FEI w powożeniu zaprzęgami czterokonnymi oraz w skokach. O jej rozmachu mogą świadczyć liczby - ponad 250 wystawców z całego świata. Targi odbędą się 19 - 22 stycznia 2017 r.


Targi podzielone są na trzy obszary: expo, show i sport. W ramach targów ponad 250 wystawców zaprezentuje najnowsze kolekcje wiodących marek odzieży i sprzętu jeździeckiego, wyposażenia stajni, sprzętu i środków do pielęgnacji koni. Wieczorne pokazy jeździeckie są najpiękniejszą formą prezentacji fascynującego świata koni. Dodatkowo na specjalnej arenie o powierzchni ponad 600 m² odbywać się będzie codziennie szereg różnych atrakcji, od programu edukacyjnego dla dzieci, po naukę sztuczek cyrkowych.

Podczas targów rozgrywane są zawody: Puchar Świata w Skokach, Puchar Świata w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi oraz Puchar Świata w Woltyżerce.

Partner Pferd, to nie tylko impreza handlowa i sportowa, lecz także wydarzenie o charakterze edukacyjnym i artystycznym. Podczas czterech dni jej trwania odwiedzający mogli wziąć udział w wielu szkoleniach poświęconych bezpieczeństwu, zdrowemu żywieniu koni czy metodom treningowym. Wydarzeniu towarzyszyły liczne wystawy obrazów i zdjęć, a także wizualizacje rozwiązań przeznaczonych dla jeździectwa.

Bilety na targi dostępne są online na stronie http://www.partner-pferd.de/de/factsheets/pl/?language=pl

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z przedstawicielstwem organizatora w Polsce: Targi Lipskie Polska Sp. Z o.o. tel. 22 414 44 71, [email protected]


/tekst sponsorowany/ 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Targi Jeździeckie Partner Pferd w Lipsku 2016 – ze światowym rozmachem - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł