Sprzedajecie konie – dodajcie ogłoszenie z filmikiem

/ 1 komentarzy

Sprzedajecie konie – dodajcie ogłoszenie z filmikiem  - gazeta, film, zdjęcia, opinie

Wiemy jak bardzo przy sprzedaży konia liczy się nie tylko opis, ale również możliwość obejrzenia konia, albo przejazdu z jego udziałem. Dzięki nowej funkcji dodanej do ogłoszeń na galopuje.pl możecie za darmo publikować swoje oferty, umieszczając dodatkowo nagranie, wcześniej wrzucone na Youtube. Taką możliwość ma każdy użytkownik galopuje.pl.


Możliwość dodawania filmików wprowadzonych na Youtube ma za zadanie pełniej zaprezentować naszej społeczności konie, które chcecie sprzedać Oprócz opisu, informacji o rodowodzie oraz zdjęć teraz możecie wrzucić również filmik, który będzie widoczny w ogłoszeniu. Na nim możecie dokładnie zaprezentować konia, jego umiejętności oraz doświadczenie.

Aby dodać ogłoszenie na galopuje wystarczy kliknąć na guzik: dodaj ogłoszenie, znajdujący się pod ogłoszeniami na stronie głównej. Możecie dodać je również bezpośrednio ze swojego profilu. W tym celu po zalogowaniu w oknie logowania należy rozwinąć „Mój panel”, a następnie kliknąć na dodaj przy ogłoszeniach. Aby umieścić przy opisie filmik, wystarczy wkleić wcześniej skopiowaną ścieżkę do filmu umieszczonego na Youtube. Przypominamy, że aby umieścić film należy kliknąć na Youtube na guzik: Udostępnij – umieść znajdujący się pod filmem.

Mamy nadzieję, że tym sposobem Wasze ogłoszenia będą pełniejsze i bardziej atrakcyjne na potencjalnych kupujących, co przełoży się na korzystne transakcje .


Powodzenia!


 

5
Oceń
(1 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Sprzedajecie konie – dodajcie ogłoszenie z filmikiem - opinie i komentarze

malynamalyna (2012-10-07 19:25)
0
gdzie zostało zrobione to zdjęcie? :)

skomentuj ten artykuł