Ranking Łazienki Królewskie Cup

/ 1 komentarzy

Ranking Łazienki Królewskie Cup - zawody jeździeckie konne, zdjęcia, opinie

Druga Eliminacja Łazienki Królewskie Cup w ujeżdżeniu przyniosła spore zmiany w generalnym rankingu rozgrywek. W klasie L w czołówce znalazły się cztery amazonki, które startowały wyłącznie w drugiej eliminacji ŁKC.  Na miejsce lidera wysunęła się Aneta Kotarska z wynikiem 68,637%. Drugie miejsce zajmuje Monika Zamolska, ze stratą 1,705%. Tuż za nią, na trzecim miejscu znalazła się Sonia Matlak tracąca jedynie 0,568% do vice-lidera. Na dalszych miejscach zawodnicy nadal są blisko siebie, a barierę 60% do tej pory przekroczyło 13-tu zawodników.


W klasie P nadal prowadzi Klaudia Niemkiewicz z wynikiem 66,200% i wyprzedza o 2,5% drugą w rankingu Monikę Zamolską. Co ciekawe Monika zarówno w klasie L i P zajmuje drugie miejsce i może śmiało walczyć o zwycięstwo podczas finału. Trzecie miejsce z wynikiem 63,100% wywalczyła Joanna Budzik.


W najbardziej wyrównanej klasie N bez zmian po drugiej eliminacji: na prowadzeniu pozostała Joanna Czapska z wynikiem 65,589%, tuż za nią Klaudia Niemkiewicz (65,515%). O zwycięstwie pomiędzy amazonkami może zadecydować jeden punkt podczas finałowego konkursu.. Trzecie miejsce w klasie N zajmuje Justyna Korc, która do liera traci jedynie 0,883% i nadal liczy się w walce o zwycięstwo.


Klasa C zachowuje status quo. Na prowadzeniu pozostaje Joanna Czapska (66,554%), z przewagą blisko 1,5% nad drugą w rankingu – Kają Dembińską (64,189%). Trzecia w rankingu Maria Pietrusińska traci niecałe 3% do lidera.


W klasie CC jak dotąd startowała jedynie Kaja Dębińska, więc wielu zawodników nadal ma szanse na zdobycie nagrody.


Przypominamy że 21.07 odbędzie się finał w którym wynik mnożony będzie przez współczynnik 1,2!

 

5
Oceń
(1 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Ranking Łazienki Królewskie Cup - opinie i komentarze

julkajulka (2013-06-12 13:41)
0
mam nadzieje że w przyszłym roku będzie kolejna edycja.. może wtedy sie załapię:)

skomentuj ten artykuł