PZHK czeka na zdjęcia – wystawa foto na Służewcu

/ 2 zdjęć

PZHK czeka na zdjęcia – wystawa foto na Służewcu - konkurs jeździecki, wyniki, nagrody, zdjęcia, opinie

Polski Związek Hodowców Koni we współpracy z Totalizatorem Sportowym i kwartalnikiem Hodowca i Jeździec od kilku lat organizuje wielkie wystawy zdjęć prezentowanych podczas sezonu wyścigowego w formie banerów na terenie Toru Służewiec Tegoroczny temat to „Końskie profesje”.

Niezwykle nas cieszy duże zainteresowanie wystawą, w ciągu miesiąca otrzymaliśmy blisko 70 zgłoszeń! Sądzę, że wiele osób miało okazję zobaczyć zdjęcia z poprzednich edycji wystawy na Służewcu i w Pawilonie Polskiej Hodowli podczas grudniowej Cavaliady MTP, stąd ogólny entuzjazm. Część zawodów oczywiście się powtarza, najpopularniejszy jest chyba kowal, natomiast dziwię się, że jak na razie nikt nie przysłał zdjęcia profesjonalnego sportowca. Z myślą o wzbogaceniu galerii zdecydowaliśmy się wydłużyć termin przyjmowania zdjęć do niedzieli 17 marca. Jesteśmy ciekawi, czym jeszcze autorzy nas zaskoczą – chętnie zobaczylibyśmy fotografie przedstawiające hipoterapeutów, których praca jest tak bardzo ważna dla społeczeństwa. Jest też wiele profesji, które nie zawsze kojarzą się bezpośrednio z końmi, a w rzeczywistości są z nimi ściśle powiązane – właściciel lub pracownik sklepu jeździeckiego, producent rozetek, kierowca koniowozu, laborant w firmie paszowej, nawet policjant czy strażnik miejski. Z tych bardziej oczywistych pozostają na przykład lekarz weterynarii, sędzia sportowy, masażysta, rymarz, długo można by tak wymieniać. Wierzymy, że warto przypominać ludziom, że konie generują miejsca pracy, stąd pomysł na taki temat wystawy – mówi Agnieszka Wróblewska-Tondera z biura Polskiego Związku Hodowców Koni.
Fotografie powinny przedstawiać ludzi w sytuacjach związanych z pracą w szeroko rozumianym przemyśle końskim. Przyjmowane są zdjęcia wyłącznie w poziomie, kadr zostanie zbliżony do proporcji 2:3. Autorzy prac, które zostaną wytypowane do ekspozycji, otrzymają w podziękowaniu roczną prenumeratę kwartalnika „Hodowca i Jeździec”, który objął wystawę patronatem medialnym. Zainteresowani proszeni są o nadsyłanie maksymalnie trzech fotografii o wysokiej rozdzielczości (300 dpi) wraz z imieniem i nazwiskiem autora, danymi teleadresowymi oraz krótkim opisem zdjęcia na adres tondera@pzhk.pl.
Nadesłanie zdjęć jest deklaracją, że osoba zgłaszająca:
jest autorem załączonych zdjęć,
posiada zgodę osób rozpoznawalnych na zdjęciach na ich publikowanie,
wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883),
wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Polski Związek Hodowców Koni nadesłanych zdjęć, w dowolnym czasie i formie, dla celów promocji przemysłu końskiego


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

PZHK czeka na zdjęcia – wystawa foto na Służewcu - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł