Pomoc w stajni

/ 2 komentarzy

Pomoc w stajni - jeździecki, konny, zdjęcia, opinie

Każdy wie jak dużo radości dostarcza samo przebywanie w stajni, a co dopiero pomoc przy oprządku koni, bądź przy zezwoleniu właściciela lub instruktora pomoc przy koniach. Jesteśmy wniebowzięci. Przebywamy w stajni nie tylko w czasie własnej nauki jazdy konno, ale i do późnych godzin wieczornych. Każda chwila spędzona w stajni jest w pełni wykorzystana. Poznajemy nowe osoby, zaprzyjaźniamy się.

Pomagamy przy czyszczeniu sprzętu jeździeckiego, pielęgnacji koni przed, jak i po jeździe, staramy się pomagać jak tylko możemy. A co z jazdami? Instruktorzy pozwalają na pomoc przy lonży, oprowadzkach. Czy właściwie postępują? Przecież to instruktor ma kwalifikacje do nauk jazd konnych. Zgadza się! Lecz przy minimalnym rozsądku wszystko da się pogodzić. Praca przy koniach wymaga dużo odpowiedzialności, cierpliwości, jak i poświęcenia. Wystarczy znać pewną granicę.


Każdy instruktor postępuje inaczej, liczy się świadomość ryzyka płynącego z pomocy innych osób, a czasem umiejętność jego zapobiegania. Daria W. Hejnowska


 

3.6
Oceń
(8 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Pomoc w stajni - opinie i komentarze

NigtmareNigtmare (2013-08-12 11:12)
0
Zgadza się! Sam pomagam od połowy lipca na Ranczu.. Przynosi mi to wiele radości i poczucia odpowiedzialności zarówno za konie jak i osoby w ich otoczeniu gdy z nimi pracuję! Pozdrawiam i zapraszam do Rancza Podkówka ! :) http://www.podkowka.galopuje.pl/media/index.php?MediumID=693
patrycja64patrycja64 (2013-08-27 09:23)
0
Zgadza się ja pomagam w stajni jak i przy koniach sprawia to tyle radości ze czas płynie szybciej.Niektórzy twierdzą że w stajni " Śmierdzi" a ja uważam że pachnie.Konie to moja pasja i moim marzeniem jest mieć w przyszłości własnego wierzchowca :D.

skomentuj ten artykuł