Polacy za granicą

/ 2 komentarzy

Polacy za granicą - jeździecki, zdjęcia, opinie

Jeszcze przed rozpoczęciem weekendu już odnieśliśmy pierwsze sukcesy. Wspaniale w Hiszpanii prezentuje się Aleksandra Lusina, która zajęła pierwsze miejsce podczas Międzynarodowych zawodów młodych koni.  Trzymamy kciuki za zawodników startujących w Lesznie oraz Reprezentantów Polski za granicą.

Poza Aleksandrą Lusiną w Hiszpanii startują także inni Polacy: Sandra Piwowarczyk-Bałuk i Jan Chrzanowski. Oboje startują w turnieju CSI2* wystawiając do cztere konie. Jan Chrzanowski ma też już na swoim koncie pierwsze zwycięstwo podczas konkursu dla koni 7-letnich.

Do Polaków startujących w Ebreichsdorf dołączyła Paulina Koza z dwoma końmi oraz  Banjo Boy i Conika Z oraz Jakub Lis, startujący na Giorgio Armani.
Do tej mocnej grupy dojadą także dwie juniorki: Joanna Marciniak i Julia Doering oraz Wiktoria Lis.

Otrzymaliśmy już oficjalne wyniki z zeszłego weekendu. Kamila Kart – nasza najlepsza zawodniczka w Sportowych Rajdach Konnych wystartowała w prestiżowym Rajdzie „President Cup” w Abu Dabi, rozgrywanym na dystansie 160 km. Nasza zawodniczka zajęła bardzo dobre 21miejsce. Warto dodać, że w rajdzie wystartowało 128 par, a ukończyło jedynie 41.


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Polacy za granicą - opinie i komentarze

patrycja64patrycja64 (2014-02-20 18:13)
0
Trzymam kciuki za naszych zawodników. Niech zajmą najwyższe miejsce! Pozdrawiam z Łodzi wszystkich zawodników Polskich i ich konie.
hankehanke (2014-02-20 18:38)
0
Redakcji jakoś nadzwyczaj łatwo umknął "sukces" Piotra Morsztyna w Grand Prix w Neumuenster (Szlezwik-Holsztyn/Niemcy) w ostatnią niedzielę - 29. miejsce na 34. sklasyfikowanych. Nie ma to jak propaganda sukcesu...

skomentuj ten artykuł

Gorąca piątka