Polacy za granicą

/ 2 komentarzy

Polacy za granicą - jeździecki, zdjęcia, opinie

Ostatnimi dniami uwaga większości kibiców sportowych skupiona jest na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, nie zapominajmy jednak o startach naszych jeźdźców na zagranicznych arenach. Polacy za granicą zaprezentują się bardzo licznie. W trzech europejskich krajach: Austrii, Hiszpanii i Niemczech wystartują polscy skoczkowie, a na innym kontynencie - rajdowcy. W zawodach w austriackim Ebreichsdorf wystartują czterej reprezentanci Polski: Julia Zawada, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza i Grzegorz Faber. W niemieckim Neumunster nasz kraj reprezentować będą Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski. Do dalekiej Hiszpanii wybrało się troje Polaków: Aleksandra Lusina, Sandra Piwowarczyk-Bałuk i Jan Chrzanowski. Duże nadzieje wiążemy ze startem naszych rajdowców w Abu Dhabi. KamilaKart i Beata Dzikowska zaprezentują się podczas trudnej próby rajdu „President Cup” liczącym 160 km.


 

5
Oceń
(1 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Polacy za granicą - opinie i komentarze

hankehanke (2014-02-14 18:06)
0
"W niemieckim Neumunster nasz kraj reprezentować będą Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski. Do dalekiej Hiszpanii wybrało się troje Polaków: Aleksandra Lusina, Sandra Piwowarczyk-Bałuk i Jan Chrzanowski." Zajmą miejsca w ostatniej czy przedostatniej dziesiątce?
hankehanke (2014-02-16 15:49)
0
Piotr Morsztyn bardzo godnie reprezentował nasze barwy w rzeczonych zawodach - na 40 startujących zajął 29. miejsce, a więc ścisła czołówka. Dodajmy, że sklasyfikowanych zostało 34 zawodników (5 zrezygnowało w trakcie przejazdu, a jedna zawodniczka została wyeliminowana za dwukrotną odmowę skoku jej wierzchowca). http://reitturniere-live.de/2014/neumuenster/c10_result_en.html

skomentuj ten artykuł