Pierwszy teren ;D


24 marca ja, Gosia i Ania przyszlysmy do stadniny przed 10. Konie byly na pastwisku, wiec za ten czas dalysmy im do boksów siana i słomy, potem przejechałą Iwona i wpuściłysmy tam konie.
Tak jak sie umowilysmy, pojachalysmy w teren. Mialy jechac dwa huculy i dwa malopolaki. Ze tak powiem mialam mala adrenaline, w dodatku Ania i Gosia wziely huculy, wiec pomyslalam sobie "taak jasne, jak juz zleciec to tak zeby sie polamac - z duzej wysokosci" xD Ale utrzymywało mnie na duchu to, ze mialam jechac na Alcie <3 no to spoko, pojechalysmy, najpierw stęp. iwona była pierwsza, a ze jechala na centurionie wiedziałam kiedy sie schylic, bo jak nie wystajaca gałąź cos innego :d później wyjechalysmy taka łake i jechalysmy klusem, okeej ale troche mnie przerazala wizja galopu xd w dodatku alt taki osioolek masakra, potykał mi ciągle jeszcze jechalismy chcial prawo skrecic było takie lekkie "zejscie" dróżce walnęłam kolanem drzewo -.- mniejsza z tym.
No i potem sruu galopem xD Nie wiem czy przejechalismy 10 m a musialysmy sie aztrzymac bo był jeszcze śnieg, mokry i łątwo było sie poslizgnąc.
I ogółęm było zaaajefajnie, galop świetny :D
mam nadzieje ze niebawem znow pojedziemy w teren :D


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Pierwszy teren ;D - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Gorąca piątka