Pensjonat dla Koni Lando w Ptakowicach


Ośrodek Jeździecki Lando położony jest w malowniczej okolicy na obszarze 25 hektarów. Zarówno jego duża powierzchnia jak i otoczenie pięknej przyrody sprzyjają uprawianiu sportów konnych.

Ośrodek powstał w 2016 roku i budowany był zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. W ramach funkcjonowania ośrodka jeździeckiego prowadzony jest Pensjonat dla Koni, który może poszczycić się bardzo bogatą infrastrukturą. Dla wszystkich członków klubu dostępne są przestronne boksy, nowoczesne myjki wewnętrzne i zewnętrzne, solarium, profesjonalnie przygotowana, zadaszona karuzela z miękkim podłożem oraz lonżownik.

Przede wszystkim jednak na terenie ośrodka zlokalizowane są dwa duże i nowoczesne place kwarcowe wykonane w systemie „Ebbe Und Flut” o wymiarach 110x55m, 60x40m, oraz ogrzewana hala o wymiarach 100x30m również o podłożu kwarcowym wykonanym w systemie „Ebbe Und Flut”

Niezaprzeczalnym atutem ośrodka, na co położony został szczególny nacisk, jest bogate zaplecze socjalne, na które składają się przestronne siodlarnie, szatnie oraz prysznice.

Ośrodek czynny jest 7 dni w tygodniu w godzinach od  7:00 – 22:00


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Pensjonat dla Koni Lando w Ptakowicach - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Gorąca piątka