Moderator potrzebny od zaraz


Moderator potrzebny od zaraz - gazeta, film, zdjęcia, opinie


Witamy wszystkich Użytkowników społeczności galopuje.pl i ogłaszamy konkurs na moderatorkę lub moderatora forum na naszym portalu!!


Uwielbiasz konie i jazdę konną? Posiadasz konto w galopuje.pl? Masz wiedzę jeździecką, którą chcesz się podzielić z innymi? To właśnie Ciebie szukamy!! 


Potrzebny od zaraz moderator na naszym forum. Ktoś, kto przypilnowałby i ożywił dyskusję na jego łamach. Ktoś, kto spojrzałby na posty Użytkowników pod kątem zgodności z regulaminem i animował forumowe rozmowy. Spróbujesz swoich sił? 


Możesz mieć duży wpływ na to jak wygląda i jak daleko dociera portal galopuje.pl – jeden z największych portali jeździeckich w Polsce. Pomożesz nam tworzyć nasz wspólny koniarski serwis? Czekamy na Ciebie.


Wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie, w którym napiszesz coś o sobie i swej jeździeckiej pasji, dołączysz linki do wybranej aktywności na galopuje.pl, napiszesz co chciałabyś/chciałbyś zmienić w portalu, jak wyobrażasz sobie swoją pracę na jego forum.


Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem e-mail redakcja@galopuje.pl. Napiszcie do nas, dołączcie i zacznijmy wspólnie tworzyć galopuje.pl


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Moderator potrzebny od zaraz - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł