Markowy i praktyczny prezent za 50 zł?

/ 5 zdjęć

Markowy i praktyczny prezent za 50 zł?  - konna, jeździecka, do jazdy konnej, opinie, zdjęcia

Jak co roku przed Bożym Narodzeniem, w czasopismach, na portalach internetowych i w newsletterach rozsyłanych przez sklepy pojawia się temat prezentów. Z jednej strony ukrywa się za tym chęć zwrócenia uwagi na produkt lub ofertę ale z drugiej strony…. czy nie zastanawiamy się nad tym co położyc pod choinką lub co sami życzylibyśmy sobie pod nią znaleźć? Dla części z nas, szczególnie tych mocno zabieganych, może to być irytujący czas. Wszyscy atakują nas pomysłami a i tak albo nic nie pasuje albo wszystkie oferty wykraczają poza zaplanowany na prezenty budżet. Część czerpie radość z wyszukiwania prezentów, kupowania, pakowania ich i czekania na usmiech, który pojawi się na twarzy obdarowanego. Radość obdarowującego, będzie niewątpliwie większa, jeśli prezent będzie nie tylko praktyczny ale też niepowstydzimy się jego jakości oraz nie wydamy nie niego majątku.


Wpisując się w przedświąteczny trend, ESKADRON proponuje pięć praktycznych drobiazgów, które przydadzą się każdemu koniarzowi a za każdy zaplacimy od 20 do 60 złotych. 


1.Płyn do prania końskich tekstyliów. Rzecz na której sami najczęściej oszczędzamy ale przydałby się, szczególnie jeśli ktoś nam ją sprezentuje. Właściwości? Płyn zmiękcza koński włos i sprawia, że o wiele łatwiej wypiera się on z czapraków, owijek, kantarów lub ochraniaczy lub oczywiście derek. Cena za 1l ok. 45 zł.


2.Spray do czyszczenia ochraniaczy. Kolejna przydatna rzecz, która uprości nieprzyjemny proceder czyszczenia obklejonych brudem ochraniaczy. Spray zmiękcza zaschnięte zanieczyszczenia, znacznie ułatwia ich usunięcie i doskonale przygotowuje je przed wrzuceniem do pralki. Spray ma jeszcze jedną zaletę: pielęgnuje i chroni przed płowieniem tworzywa z których wykonane są ochraniacze skorupowe. Cena ok. 40 zł.


3.Płyn do czyszcenia skóry.  Nie zawsze mamy czas i ochotę na czyszczenie skór przeprowadzane z dosłownym i przysłowiowym namaszczeniem w gronie koleżanek ze stajni, które zajmuje nam pół dnia. Proponowany spray nie tylko czyści ale i pielęgnuje skórę. Dwa w jednym. Spray and go! Cena ok. 55 zł. 


4.Siateczka do prania ochraniaczy. Za ten prezent zaplacisz jedynie ok 20 złotych. Małe a cieszy. Szczególnie po tym, jak ktoś już zorientował się, że pranie ochraniaczy zapinanych na rzepy bez siatki, kończy się poszarpaniem innych rzeczy pranych razem z nimi. 


5.Teczka na dokumenty przyda się nie tylko tym, którzy startują w zawodach. W każdej szufladzie znajdą się umowy, dokumenty, rachunki czy choćby ulotki, które będzie można w niej przechowywać a w razie potrzeby wygodnie transportować. Cena ok. 45 zł.


Eskadron nie zawsze jest drogi! Mamy nadzieję, że naszymi pomysłami choć części z was umilimy przedświąteczny czas poszukiwania i wybierania prezentów dla najbliższych. A tym, którzy nie chcą zbyt mocno nadszarpnąć mikołajowego budżetu, polecamy podsunąć powyższą listę pod jego czerwony nos. Wesołych Świąt!


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Markowy i praktyczny prezent za 50 zł? - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł