Konno po mazurskich bezdrożach

/ 10 zdjęć

Konno po mazurskich bezdrożach - konia, jeźdźca, opinie, zdjęcia

Nieograniczona przestrzeń. pokryte śniegiem malownicze pagórki i kręte wąwozy okalające zamarznięte stawy – to wspaniałe warunki do wypoczynku w końskim siodle. Przy gorszej pogodzie proponujemy pełnowymiarową, komfortową, podgrzewaną krytą ujeżdżalnię. Ponad 70 koni hodowanych w zabytkowych stajniach i przepiękne plenery majątku, pozwalają prowadzić szkołę jazdy na każdym poziomie – zajęcia dla początkujących, doskonalenie umiejętności jeździeckich lub fascynujące wycieczki w teren. Zajęcia prowadzą cztery, doskonale przygotowane, przyjazne instruktorki jazdy konnej.


Świetnie odnajdą się tu również najmłodsi adepci jeździectwa. Kucyki szkolone do kontaktu z dziećmi i sympatyczni instruktorzy wprowadzają małych Gości  w świat bezpiecznego kontaktu z koniem i miłości do tego szlachetnego zwierzęcia. 

Zima w Stadninie Koni Galiny to także kuligi, łyżwy, narty biegowe, ruska bania, ogniska i wiele atrakcji na świeżym powietrzu. W gospodzie czeka na nas przepyszne jedzenie i przyjazna załoga.


Pałac i Folwark Galiny

Galiny 110

11-200 Bartoszyce

www.palac-galiny.pl 

tel. +48 89 761 21 67

tel. +48 502 189 879

e-mail: galiny@palac-galiny.pl
 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Konno po mazurskich bezdrożach - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Gorąca piątka