Konik.com.pl otwiera kolejny sklep stacjonarny

/ 4 zdjęć

Konik.com.pl otwiera kolejny sklep stacjonarny - koni, koński, jeździecki, opinie, zdjęcia

Jeden z największych sklepów jeździeckich w Polsce otworzył nowy sklep w okolicy Warszawy.  Na otwarciu sklepu w Milanówku oprócz klientów dostrzec można było znane osoby związane ze światem jeździeckim. 


"Dziękujemy za uświetnienie naszego otwarcia pani Dominice Kraśko-Białek z K.S Centurion, pani Jadwidze Łoś z ośrodka Sław-Horse w Łomiankach i pani Marzenie Tamul z klubu w Rumiance oraz przedstawicielom ośrodków jeździeckich z okolicy. Uroczystość otwarcia sklepu uświetnili również producenci i przedstawiciele znakomitych firm związanych z naszą branżą. Wiele z nich ufundowało nagrody dla klientów dokonujących zakupów. Dziękujemy firmom Torpol pp Hannie i Arkowi Watras oraz p. Marcinowi Nowakowi, którzy wspierają nas we wszystkich naszych przedsięwzięciach, firmie Schockemoechle i pp Małgorzacie i Marcinowi Maruszczak, firmie Bugatti Holding Brinkmann GmbH & Co KG właścicielom marek Pikeur i Eskadron oraz pani Lidii Daszkiewicz, panu dyrektorowi firmy Over Horse Pawłowi Ździeborskiemu, firmie Waldhausen, firmie Busse i pani Magdalenie Flis-Kuc, firmie Kerbl i pani Marcie Prus, panu Jakubowi Stępkowskiemu z wydawnictwa Świadome Jeździectwo. Nie możemy zapomnieć o firmie Inter Api i pp Grażynie i Bogdanie Stremler, którzy ten sklep stworzyli, a teraz nam przekazali wraz z wspaniałą ekipą pracowników i obsługą hurtową" zaznaczył właściciel sklepu.


    Zapytana pracownik sklepu o to co wyróżnia Konika na tle konkurencji odpowiedziała: "Jesteśmy sklepem, który bardzo aktywnie zajmuje się dopasowywaniem siodeł. Troje naszych pracowników posiada certyfikaty firmy Equiscan oraz Wintec i Bates. Dzięki temu jesteśmy największą ekipą saddlefitterów w Polsce. Mamy szeroki wybór modeli dla jeźdźców o różnej budowie anatomicznej i wymaganiach. Naszą dumą jest urządzenie Equiscan Topograph Pro, przy pomocy którego wymierzamy bardzo dokładnie koński grzbiet, przetwarzamy ten pomiar i na podstawie otrzymanych danych, zlecamy producentom ( Kieffer lub Equiline) przygotowanie siodła idealnie pasującej do danego grzbietu. Mamy za sobą wiele powodzeń w tej dziedzinie oraz szerokie grono zadowolonych klientów."


    Klienci, którzy decydują się na wybór Konika do wyboru mają ponad 50 tysięcy artykułów związanych z jeździectwem.  Szeroki wybór akcesoriów daje możliwość dopasowania i znalezienia interesującej rzeczy dla każdego klienta.


    Proszę zwrócić uwagę, że gwarancją jakości produktów oraz sprawnej usługi jest blisko 20 letnie doświadczenie. Warto zaznaczyć, że ekipa Konika to miłośnicy koni i jeździectwa, aktywni zawodnicy dyscyplin jeździeckich, dzięki czemu służą profesjonalnym doradztwem klientowi.


    Sklepy Jeździeckie Konik posiadają sklepy stacjonarne w Toruniu, Gdańsku, Milanówku oraz internetowy sklep, który znajduje się pod adresem www.konik.com.pl . Przedstawicieli sklepu spotkać można także na wszystkich edycjach Cavaliady.  "


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Konik.com.pl otwiera kolejny sklep stacjonarny - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Gorąca piątka