II Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Extreme Trailu

/ 2 zdjęć

II Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Extreme Trailu - Rajdy konne

FESTIWAL W SIODLE W LEGNICKIM POLU 


Fundacja Ochrony Przyrody i rozwoju Turystyki FOPiT GOBI, Polskie Stowarzyszenie Łucznictwa Konnego, Extreme Horse Riders oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają na unikalne wydarzenie jeździeckie - Festiwal w siodle 2015. 


W ramach imprezy odbędą się IV Międzynarodowe Zawody Łucznictwa Konnego „Powrót Czyngis-Chana (4,5 lipca w Legnickim Polu) oraz II Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Extreme Trailu (12 lipca w Raczkowej k. Legnickiego Pola). 


Polscy łucznicy konni należą do czołówki światowej. Warto więc skorzystać z okazji i zobaczyć oraz dopingować na arenie sportowej w Legnickim Polu łuczników z Polski i zaproszonych przez nich zawodników zagranicznych. Można będzie podziwiać 30 zgłoszonych już par w konkurencji węgierskiej i koreańskiej. Miejsce do zmagań łuczniczych jak najbardziej odpowiednie, gdyż to tutaj w 1241 roku miała miejsce sławna bitwa pod Legnicą. Organizatorzy zapraszają także na bitwę łuczników spieszonych (jurty mongolskie w Raczkowej). 


Extreme Trail to konkurencja jeździecka promowana od 2014 roku przez Polską Ligę Western i Rodeo, która jest patronem zawodów. ET kierowany jest do wszystkich jeźdźców, niezależnie od stylu, który uprawiają na co dzień i polega na zaprezentowaniu konia podczas przejazdu przez tor przeszkód naturalnych lub imitujących naturalne tworzących tzw. Extreme Horse Park. Oprócz Extreme Traila zostanie rozegrana konkurencja westernowa Cowboy Race pokazująca wartość konia i jeźdźca w pokonaniu schematu składającego się z rozmaitych zadań sprawnościowych (slalomy, skoki, przenoszenie przedmiotów, rzuty lassem itp.) Serdecznie zapraszamy 


Więcej na: https://www.facebook.com/pages/FOPiT-GOBI/259786664101047 

http://pslk.org/ 

http://www.plwir.pl/


 

Informacje dodatkowe

  • Organizator: Fundacja Ochrony Przyrody i rozwoju Turystyki FOPiT GOBI oraz Extreme Horse Riders
  • Nagrody: zeczowe, flo, puchary
  • Opłaty: wpisowe - 60 lub 70 zł, startowe - 40 zł / konkurencja
  • Zgłoszenia: do 08.12.2015 Przyjmowanie zgłoszeń i kontakt: ehr@o2.pl, Kapla Adrianna 739051292
  • Noclegi w pobliżu: Legnica / meteor
  • Sponsor:

0
Oceń
(0 głosów)

 

Lokalizacja wydarzenia

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

Dokumenty (1)

Galopuje.pl poleca

 

II Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Extreme Trailu - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł