Gry o koniach.


Chciałabym polecić wam gry o koniach
1. Stajnia Marzeń(ang.Star Stable) -występują 4 wersje wiosenna,letnia,jesienna i zimowa. W tej grze zdobywamy poziomy, doświadczenie i pieniądze za które możemy kupić konia,wiadro,szczotkę,siano,ubranie i sprzęt dla konia który podnosi twoje i jego umiejętności. Możesz uczestniczyć w zawodach,wypełniać zadania i zdobywać odznaki. przy zakupie konia masz okazję przeczytać informacje na temat różnych ras dostępnych w sprzedaży.
Są w wersji na PC.

2. Bella Sara - do tej strony internetowej możesz zdobywać kody ze specjalnych kart dostępnych w sklepach i magazynach pod tą samą nazwą(Bella Sara). Można tam grac w mini gry za które dostaje się złote podkowy(waluta na tej stronie) za które kupimy opowieści i ozdoby do swojego er-domku. Wpisując kody dostajemy magiczne konie, pieniądze i zabawki.
Jest to gra online.

3. Howrse - gra która rozkochuje(jeżeli tak to można ująć) w sobie miliony graczy już od 6.10."10 roku. Można tam hodować i trenować konie,jednorożce i pegazy różnych ras. Jest tam Czarny Rynek na którym można kupić bonusy o nazwach częściowo pochodzących z mitologii. Jeżeli jesteś dobrym trenerem i graczem z pewnością osiągniesz szczyty rankingów i wysokie miejsce na Grand Prix.
Jest to gra przeglądarkowa która wciągnęła również i mnie. W howrse gram pod nazwą nikolex2.


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Gry o koniach. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Gorąca piątka