Ganasz – sklep, który powstał z rodzinnej miłości do koni

/ 1 komentarzy

Ganasz – sklep, który powstał z rodzinnej miłości do koni - konna, jeździecka, do jazdy konnej, opinie, zdjęcia

Był schyłek XIX wieku, gdy w rodzinie Redmann pojawiły się konie jako piękne i przyjazne człowiekowi zwierzęta. To zamiłowanie rozkwitło w latach 20. I 30. XX wieku w hodowlę koni w malowniczej miejscowości Kruszyniec położonej w Dolinie Nadnoteckiej, którą prowadził pradziadek Julity. Kolejne pokolenia pielęgnowały tę miłość, aż ta wydała owoc w postaci sklepu Ganasz. Julita wierzy, że wieloletnia tradycja rodzinna, a z nią ogromne doświadczenie w dziedzinie jeździectwa przełożą się i na wyjątkowość sklepu, i na zadowolenie jego klientów.


Pradziadek Julity zaraził się konną pasją od swojego ojca. Konie hodował głównie na potrzeby wojska. Jego syn, Tadeusz, również odziedziczył tę miłość, hodowane przez niego wspólnie z małżonką Krystyną konie, pomagały w pracach polowych. Ich córka, Róża, mama Julity, kontynuowała rodzinną tradycję, przy czym jej konie hodowane były „pod siodło”. Tak w rodzinie Redmann powstała pierwsza prywatna szkółka jeździecka, którą Róża wspólnie z mężem Romualdem rozwinęła w profesjonalną hodowlę koni.

Ku radości rodziców, ich córeczka Julita kochała konie od wczesnego dzieciństwa. Mama nauczyła ją jazdy konnej na grzbiecie doświadczonej klaczy Nera, rasy konik polski. Później Julita uczyła się już pod okiem doświadczonych trenerów, aż mogła zacząć brać udział w zawodach jeździeckich.

Sklep „Ganasz” Akcesoria Jeździeckie jest owocem tej długiej historii miłości rodziny Redmann do koni. Julita ma nadzieję, że dzięki decyzji o jego otwarciu, przygoda jej rodziny z końmi wzbogaci się o nowe, dobre doświadczenie.

I tak powinno się stać, gdyż internetowy sklep „Ganasz” oferuje szeroki asortyment sprawdzonych akcesoriów jeździeckich. Znajdą tu Państwo wszystko, czego potrzeba dla konia, dla jeźdźca i do stajni, w ofercie wiele znanych marek i wyszukanych produktów. Outlet gwarantuje możliwość atrakcyjnych cenowo zakupów. Właściciele sklepu są otwarci na opinie i potrzeby klientów.

Zapraszamy!

https://www.facebook.com/ganasz.sklep/

http://ganasz.sklep.pl/


/tekst promocyjny/


 

5
Oceń
(1 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Ganasz – sklep, który powstał z rodzinnej miłości do koni - opinie i komentarze

katarzyna-sobocinskakatarzyna-sobocinska (2016-12-05 19:26)
0
Super sklep, miła obsługa, szybka wysyłka! Serdecznie polecam

skomentuj ten artykuł