Festiwal Sztuki Jeździeckiej - nasz konkurs trwa


Festiwal Sztuki Jeździeckiej - nasz konkurs trwa - gazeta, film, zdjęcia, opinie


Festiwal Sztuki Jeździeckiej już za nami. 22 marca Centrum Olimpijskiego przy warszawskiej Wisłostradzie wypełniło się publicznością spragnioną hippicznych i artystycznych wrażeń. O samej idei imprezy pisaliśmy kilka tygodni temu w naszym  zaproszeniu Impreza niewątpliwie zakończyła się sukcesem. Wielkie gratulacje dla Organizatorów i wielkie podziękowania dla wszystkich którzy odwiedzili wystawę. Nasza relacja już wkrótce


Portal galopuje.pl był partnerem medialnym Festiwalu. Dlatego postanowiliśmy na swój sposób uczcić święto sztuki jeździeckiej i zaproponować Państwu – Użytkownikom i Sympatykom naszej wirtualnej, konnej społeczności - małą zabawę. 


UWAGA KONKURS!!! Wystarczy odwiedzić Festiwal w najbliższą niedzielę i w dowolny sposób, przy pomocy fotoaparatu lub telefonu komórkowego, utrwalić jego przebieg. A następnie „polubić” wpis o Festiwalu Sztuki Jeździeckiej na naszej facebookowej stronie facebook.com/galopuje wstawić to zdjęcie, selfie lub link do niego w komentarzu do wpisu. Wśród Autorów najciekawszych fotek, którzy przyłączą się do naszej zabawy rozlosujemy atrakcyjne nagrody jeździeckie, między innymi profilowaną podkładkę pod siodło. 


Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Na zdjęcia czekamy do piątku 27 marca. Nagrody czekają!!!  


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Festiwal Sztuki Jeździeckiej - nasz konkurs trwa - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł