Dzień z LOTTO na Służewcu (30 czerwca)


Dzień z LOTTO na Służewcu (30 czerwca) - konkurs jeździecki, wyniki, nagrody, zdjęcia, opinie

Okazją do emocjonującego spotkania są urodziny Studia LOTTO oraz inauguracja letniej LOTERIADY. Program „Dnia LOTTO na Służewcu” jest niezwykle bogaty. Zaczniemy w niedzielę o godzinie 15.00. Przyjdźcie z rodzinami i cieszcie się kumulacją atrakcji! Wstęp wolny.


W gorący, nadmorski klimat LOTERIADY wprowadzą prezenterzy Studia LOTTO - Conrado Moreno i Janusz Laskowski. Przybliżą jak wziąć udział w LOTERIADZIE oraz jakie nagrody można wygrać w tegorocznej edycji tej wakacyjnej zabawy. 


Urodziny Studia LOTTO świętowane będą ogromnym tortem. Będzie też niepowtarzalna okazja do poznania ciekawej historii Studia LOTTO, zobaczenia maszyny losującej oraz szansa na wykonanie pamiątkowego zdjęcia z autentycznymi kulkami używanymi w trakcie losowań.


Zgromadzoną publikę ze sceny tanecznie rozkołyszą Anna Głogowska i Rafał Maserak. Zaprezentują najpopularniejsze tańce latynoskie i podejmą próbę nauczenia uczestników kroków, np. podstaw cha-chy.


Dzień z LOTTO to również okazja do spotkania członków LOTTO Team. Będzie można poznać Krzysztofa Hołowczyca, Martina Kaczmarskiego, Jarosława Kazberuka, Robina Szustkowskiego oraz Waldemara i Bartłomieja Marszałków. Prezentowanym sprzętem będzie rajdowa ciężarówka i toyota hilux.


Wśród atrakcji znajdą się animacje dla miłośników zorbingu i wspinaczki. Czeka też wiele zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. O godz. 16.15 oczy gości skierują się na bieżnię wyścigową, gdzie 9 koni stoczy walkę w gonitwie o Nagrodę Prezesa Totalizatora Sportowego z pulą nagród 87 500 zł. Wieczorną część spotkania zakończy koncert supergwiazdy - Kayah.


Na „Dzień z LOTTO na Służewcu” (ul. Puławska 266) można dotrzeć jeżdżącym bezpośrednio pod wejście „wyścigowym” autobusem linii 300. Wstęp jest niebiletowany, a początek imprezy przewidziany jest na godzinę 15.00. Bezpłatny udział w gonitwach jest możliwy od godziny 16.00.Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowych informacji udzieli:
Agnieszka Libor
Kierownik Zespołu PR i Komunikacji
Rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego
tel. : 22 518 23 38
email: agnieszka.libor@totalizator.pl; biuroprasowe@totalizator.pl
http://lotto.pl; http://twitter.com/lotto_pl; http://lotto.blip.pl


 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Dzień z LOTTO na Służewcu (30 czerwca) - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł