Cavaliada Warszawa 2017


Cavaliada Warszawa 2017 - konkurs jeździecki, wyniki, nagrody, zdjęcia, opinie

Wielkie odliczanie do tegorocznej edycji Cavaliady w Warszawie trwa. Już w czwartek, 23 lutego rozpocznie się szósta już edycja tej największej w stolicy, imprezy jeździeckiej. Przypomnijmy, że Cavaliada w Warszawie zamyka cykl Cavaliada Tour, czyli cykl imprez jeździeckich, które odbywają się jeszcze w Poznaniu i Lublinie. Szykuje się więc moc niezapomnianych emocji, jeździeckiej rywalizacji, pokazów oraz okazji do sprezentowania sobie lub najbliższym sprzętu jeździeckiego oraz wyjątkowych gadżetów. O tym jak dużym powodzeniem cieszą się zmagania na Torwarze może świadczyć fakt, że zainteresowani nie kupią już karnetów oraz biletów na sobotę. Wciąż wolne pozostają jednak miejsca na czwartek, piątek oraz niedzielę. Bilety w przedsprzedaży wahają się w granicach od 39 do 89 złotych, z kolei w kasach zapłacimy od 49 do 99 złotych.  Można je upić w przedsprzedaży przez internet na platformie Tixer, Ticket Pro, w kioskach Ruchu, sklepach Empik, Saturn i MediaMarkt.


W hali warszawskiego Torwaru zawodnicy będą walczyć w konkursach dresażu, WKKW, powożenia, a także w skokach przez przeszkody, które są rozgrywane w randze Finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.  W Warszawie zaprezentują się najlepsi zawodnicy Ligi Europy Centralnej, którzy zdobywali już najwyższe trofea na arenach Cavaliady. Wśród nich m.in. Ales Opatrny, wielokrotny mistrz Czech i laureat nagrody sponsorowanej przez markę luksusowych szwajcarskich zegarków „Rolex One to Watch”, przyznawanej przez Światową Federację Jeździecką za największy awans w rankingu. Opatrny jest zwycięzcą Grand Prix Cavaliady w Lublinie. Na Torwarze będzie też tegoroczny lider z Poznania - reprezentant Luksemburga Marcel Ewen. Skoczek sięgnął po zwycięstwo na ogierze ze stajni Prezydenta Azerbejdżanu Elchin’a Guliyev’a. Nie zabraknie Jarosława Skrzyczyńskiego, obecnie najlepszego polskiego zawodnika według rankingu FEI, który podczas zeszłorocznej Cavaliady w Warszawie zdobył Grand Prix i tytuł najlepszego zawodnika Cavaliady Tour. 


Zgodnie z tradycją imprezy zmaganiom towarzyszyć będzie kiermasz.  T ematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku, a zatem wśród prezentowanych produktów nie zabraknie odzieży i sprzętu jeździeckiego, wyposażenia stajni, sprzętu i środków do pielęgnacji koni, witamin, pasz, pamiątek, wydawnictw branżowych i usług.


A zatem do zobaczenia na Torwarze!

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Cavaliada Warszawa 2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł