Biały teren.

/ 2 komentarzy

Biały teren. - jeździecki, konny, zdjęcia, opinie

27 listopada wybrałam się na konie wraz z przyjaciółką - Patrycją. Na jazdę byłyśmy zapisane na 11, więc ponownie musiałyśmy stać przed 7. Nie byłam z tego powodu zbytnio zadowolona, ale jak się konia koniki to trzeba ;)

W sobotę było bardzo ślisko. Niemalże jechałam na chodniku. xD Dlatego też, autobus miał duże problemy z jechaniem. Kierowca, w pewnym momencie prawie wpadł w poślizg, wiec musieliśmy opuścić pojazd dla własnego bezpieczeństwa, Do stajni zostało nam jeszcze 6 przystanków.! Musiałyśmy iść pieszo ponad 4 km.

W końcu dotarłyśmy do stajni. Ja dostałam Warmię, mojego ulubionego konia a Pati Wiosenkę, jej ulubionego konia. Osiodłałyśmy, okiełznałyśmy i udałyśmy się z instruktorką i trzema innymi jeźdźcami w biały zimny terenik. Od samego początku konie świrowały, pewnie przez ten śnieg. Ciągle chciały galopować. Ja nie miałam nic przeciwko xD Dlatego też, urządziliśmy sobie mini zawody w galopie. Ja zdobyłam 2 miejsce.
Później, musiałyśmy przeskoczyć rowy. Każdy koń bardzo chętnie przeskoczył, za co później dostał ode mnie suchy chlebek.
Niestety, teren dobiegał końca, i trzeba było wracać, jednak jazda na Warmii bardzo mi się podobała, ponieważ jest nawet grzeczna tylko bardzo energiczna xD

Po jeździe, wszystkie koniki nagrodizłam z Pati chlebkiem, a potem porobiłyśmy zdjęcia na padoku z pięknymi konikami. Przyznam że bardzo mi było zimno, ale zdjęcia wyszły bardzo fajnie!

Już chcę przyszły piątek - kolejna jazda!


 

5
Oceń
(4 głosów)

 

Galopuje.pl poleca

 

Biały teren. - opinie i komentarze

KoniczankaKoniczanka (2017-09-14 18:15)
0
Fajnie. Ja jeszcze nigdy nie jeździłam zimą, zazdroszczę Ci :v Gratuluję drugiego miejsca!
KoniczankaKoniczanka (2017-09-14 18:16)
0
Fajnie. Ja jeszcze nigdy nie jeździłam zimą, zazdroszczę Ci :v Gratuluję drugiego miejsca!

skomentuj ten artykuł

Gorąca piątka