Konie gniade

 
 
GniadyKonie gniade, koń gniady charakteryzują się brązową sierścią w różnych odcieniach, od jasnobrązowego do prawie czarnego, jego grzywa i ogon są zawsze czarne, podobnie jak dolne części kończyn. I tu wyróżniamy kilka odcieni:

 • Jasnogniada - konie o jasnobrązowej sierści wręcz z żółtym zabarwieniem, z jeszcze jaśniejszym brzuchem i pachwinami. W tym odcieniu pojawiają się czasem tzw. konie "zielononogie", wyróżniające się szarozielonym zabarwieniem kończyn, a grzywa i ogon są siwe. Grzywa i ogon koni gniadych są ciemne

 • Złotogniada - typowa dla koni o charakterystycznych, czerwonawych włosach. Ich grzywa u ogon są ciemne

 • Ciemnogniada, na którą składa się ciemnobrązowa sierść oraz czarne kończyny, pysk, grzywa i ogon

 • Skarogniada, czyli czarno-brązowa sierść oraz grzywa, ogon i kończyny w czarnym kolorze
 • .  Konie gniade - w naszej bazie

  wyszukaj więcej koni

   

  Konie gniade - ogłoszenia

  eryk-gniady-walach-malopolski-ur-02012003rEryk - gniady wałach małopolski (ur. 02.01.2003r.) po: Paszkwil/Eureka. Koń jest zdrowy, przyjacielski, zrównoważony, chętnie idący do przodu. Grzeczny w obsłudze. Spokojny na lonży. Lubi towarzystwo innych koni. Koń idealny na rajdy, tereny (również samotne) - nie płoszy się, naturalnie czuje się zarówno w ruchu ulicznym jak i w lesie. Od źrebaka
  CENA 5 500,00 PLN
  (do negocjacji)
  kategoria
  KONIE
  KONIE HODOWLANE

  rodzaj
  KONIE HODOWLANE SPRZEDAM
  zamieszczono
  WCZORAJ
  ogłoszenie nr
  30620

  sprzedam-urodziwego-gniadego-walacha-arabskiego-urSprzedam urodziwego gniadego wałacha arabskiego ur.10.01.2012 po Psytadel(US) od Entaga po Ganges.Wzrost 147cm.
  Ujeżdżony, chodzi sam w teren. Spokojny w obejściu, energiczny i żywiołowy na pastwisku, zgodny z innymi końmi, zdrowy, mocne kopyta regularnie werkowane. Szczepiony i odrobaczony. Możliwy tani transport.
  CENA 4 800,00 PLN
  kategoria
  KONIE
  KONIE SPORTOWE

  rodzaj
  KONIE SPORTOWE SPRZEDAM
  zamieszczono
  2015-06-29
  ogłoszenie nr
  30587

  Wydzierżawię 6-letnią gniadą klacz o potencjale sportowym. Koń jest bardzo żywiołowy, temperamentny, strasznie ruchliwy. Z potencjałem do wyszkolenia jej do skoków lub WKKW. Wystarczy tylko włożyć w nią troszkę pracy i wyszkolić do tego. Chcę wydzierżawić gdyż nie mam warunków do wykorzystania jej potencjału. Z przeniesieniem. Tylko poważne oferty.
  kategoria
  KONIE
  KONIE SPORTOWE

  rodzaj
  KONIE SPORTOWE WYNAJMĘ
  zamieszczono
  2015-06-26
  ogłoszenie nr
  30552

  Konie gniade - zobacz pozostałe ogłoszenia »

  Ogłoszenie płatne


  daj ogłoszenie


  polityka prywatności