Gry o koniach. - jeździeckie, koni, zdjęcia, opinie

» » » a a a

Gry o koniach.

dodany: 2012-09-26, godz. 20:26

Chciałabym polecić wam gry o koniach.
1. Stajnia Marzeń(ang.Star Stable) -występują 4 wersje wiosenna,letnia,jesienna i zimowa. W tej grze zdobywamy poziomy, doświadczenie i pieniądze za które możemy kupić konia,wiadro,szczotkę,siano,ubranie i sprzęt dla konia który podnosi twoje i jego umiejętności. Możesz uczestniczyć w zawodach,wypełniać zadania i zdobywać odznaki. przy zakupie konia masz okazję przeczytać informacje na temat różnych ras dostępnych w sprzedaży.
Są w wersji na PC.

2. Bella Sara - do tej strony internetowej możesz zdobywać kody ze specjalnych kart dostępnych w sklepach i magazynach pod tą samą nazwą(Bella Sara). Można tam grac w mini gry za które dostaje się złote podkowy(waluta na tej stronie) za które kupimy opowieści i ozdoby do swojego er-domku. Wpisując kody dostajemy magiczne konie, pieniądze i zabawki.
Jest to gra online.

3. Howrse - gra która rozkochuje(jeżeli tak to można ująć) w sobie miliony graczy już od 6.10."10 roku. Można tam hodować i trenować konie,jednorożce i pegazy różnych ras. Jest tam Czarny Rynek na którym można kupić bonusy o nazwach częściowo pochodzących z mitologii. Jeżeli jesteś dobrym trenerem i graczem z pewnością osiągniesz szczyty rankingów i wysokie miejsce na Grand Prix.
Jest to gra przeglądarkowa która wciągnęła również i mnie. W howrse gram pod nazwą nikolex2.Średnia: 0/5 | Ocen: 0


Reklama

OFICERKI PETRIE PERFECT

OFICERKI PETRIE PERFECT - cena opinie sklep.wedkuje.pl align

Opis:Wykonane z wysokiej jakości skóry wołowej, podszycie ze skóry cielęcej.Gumowa, szyta podeszwa.Różnica wysokości 4cm.Model wszechstronny.

cena: 1 060,00 PLNGry o koniach. opinie (0)


Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu. Chcesz być pierwszy?
0 komentarzy - Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.
Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane tagi


74 jeźdźców
92 wątków

subskrybuj:22 jeźdźców
25 wątków

subskrybuj:17 jeźdźców
10 wątków

subskrybuj:15 jeźdźców
9 wątków

subskrybuj:polityka prywatności