Jak dodać wpis na blogu?

Aby dodać wpis do bloga należy:

 W pierwszej kolejności - jeśli nie posiadasz statusu blogera, musisz założyć sobie bloga - jak to zrobić możesz sprawdzić tu
 Jeśli posiadasz już status blogera, wystarczy zalogować się w portalu i kliknąć na guzik "dodaj" w wierszu wpisy w panelu użytkownika.

 Pojawi się specjalny formularz edycji wpisu, w którym należy wybrać grupę oraz kategorię, której dotyczy news, nadać mu tytuł oraz ewentualnie zaznaczyć rodzaj sportu jeździeckiego, jeśli materiał któregoś z nich dotyczy. Następny krok, to wklejenie treści wpisu w pole znajdujące się poniżej. Aby uniknąć utraty treści, warto wcześniej przygotować ją np. w wordzie, a następnie jedynie wkleić w pole "treść wpisu".


Warto dołączyć do wpisu zdjęcia - będzie on wtedy ciekawszy dla społeczności. Zdjęcia zamieszczamy za pomocą guzika "dołącz zdjęcie", widocznego pod polem, w którym znajduje się treść wpisu. Jeśli wymaga tego wiadomość - dotyczy ona np. zestawienia wyników z zawodów, warto dołączyć do wiadomości plik z wynikami lub innymi danymi - czynimy to za pomocą guzika "dołącz dokument", również widocznego pod polem "treść wpisu".

Ostatni krok, to wciśnięcie guzika "Zapisz zmiany", w przeciwnym wypadku stracimy wszystkie zgromadzone w tym formularzu materiały i procedurę trzeba będzie powtarzać od początku!
 
W ten sposób materiał trafia do akceptacji do redakcji, która czyta tekst i decyduje o jego publikacji na głównej stronie portalu.

W każdej chwili możemy edytować wprowadzone przez siebie wpisy - ich wykaz pojawi się po kliknięciu w przycisk "edytuj" w wiersz Wpisy. Klikając w niego zobaczymy spis wszystkich swoich materiałów, a obok nich guziki do edycji. Nad tabelką z newsami widnieje również guzik "dodaj nowy wpis", dzięki któremu z tego poziomu także możemy zamieszczać nowe wiadomości.