Grupy tematyczne w portalu galopuje.pl

 
 

Fani koni, luźne rozmowy na temat jeździectwa i hobby, jakim jest jazda konna. Zapraszamy do dyskusji, rozmowy o koniach na poważnie i wesoło. W tym dziale podejmujemy zarówno tematy jeździeckie, jak i sprawy nie związane z jazdą konną. Sprawdź, czym żyje nasza społeczność. Jeźdźcy na forum kameralnych rozmów.

Zapraszam wszystkich fanów gry Howrse. Tu będziemy pisać na jakim etapie jesteśmy, jakie mamy problemy i wątpliwości i dlaczego tak bardzo kochamy Howrse :) »

150 użytkowników
75 wątków

Niektóre są typowe, inne zabawne, a jeszcze innych za nic nie możemy zapamiętać, czyli magia końskich imion. Zapraszam do nowej grupy poświęconej imionom dla koni :) »

93 użytkowników
24 wątków

Czy ten sklep jest dobry, czy ta stajnia jest fajna, kiedy zacząć naukę? itp. Wiele z nas zadaje sobie takie pytania dlatego założyłam tą grupę.Sklepy jeździeckie opinie, ośrodki jeździeckie w Polsce naszym zdaniem. Jakie miejsca polecamy do nauki i zakupów, a które odradzamy. Dużo cennych rad. »

91 użytkowników
151 wątków

Ochrona zwierząt powinna być istotnym tematem nie tylko dla posiadaczy zwierząt, ale każdego obywatela. Zapraszamy do dyskusji i dzielenia się informacjami na temat ochrony zwierząt w Polsce i akcjach organizowanych na ich rzecz. »

84 użytkowników
22 wątków

Do tej grupy serdecznie zapraszam osoby,które kochają galopować.! Uwielbiają czuć wiatr we włosach... i czasami rozbijające się o czoło owady.! ;D Serdecznie zapraszam.! »

74 użytkowników
21 wątków

Tutaj możemy rozmawiać o sobie bez żadnych ograniczeń wiekowych, pomagać sobie oraz opowiadać o przeżyciach! Przecież każdy z nas czasami ma jakieś problemy i chciałby porozmawiać o nich. Jeśli dla kogoś ważne jest, aby rozmawiał z osobą w swoim wieku, to przed rozpoczęciem wątka pisze, ile ma lat. Jeżeli jednak komuś jest to bez znaczenia, to wszystko pisze normalnie. Zapraszam do tej grupy wszys… »

68 użytkowników
69 wątków

Planujesz wyjazd na obóz w siodle podczas zbliżających się ferii zimowych - sprawdź jakie ferie w siodle, zimowe ferie jeździeckie, ferie konne poleca społeczność galopuje.pl w tym roku. Zobacz dyskusje na temat dostępnych ofert różnych ośrodków oraz opinie tych, którzy mieli okazję już tam wypoczywać. »

56 użytkowników
69 wątków

Zapraszamy do grupy fotografia. Jeśli oprócz jazdy lubisz również fotografować konie to ta grupa jest dla Ciebie. »

54 użytkowników
3 wątki

Filmy o jeździe konnej zapraszamy do dyskusji na temat filmów instruktażowych oraz amatorskich filmików prezentujących naszą jazdę konną. Które z nich polecacie jako element nauki jazdy konnej? Które lubicie najbardziej, a które są Waszym zdaniem błędne. Filmy instruktażowe oraz zwykłe filmy z jeździectwem w tle. »

52 użytkowników
36 wątków

Tutaj możecie dzielić się opiniami na temat książek o koniach polecane książki o koniach. Dzięki temu, jeźdźcy, którzy chcieliby znaleźć książkę, np. o rasach koni, mogą zajrzeć na Wasze wątki. Tym sposobem, każdemu z Was będzie łatwiej ze znalezieniem ulubionej książki... »

45 użytkowników
11 wątków

Praca przy koniach to grupa, w której można prowadzić rozmowy związane z tematem jazda za pracę. Poruszamy wszelkie tematy dotyczące jazdy konnej za pracę. Na forum grupy można również rozmawiać o wolontariat konie. »

35 użytkowników
27 wątków

Koń polski to jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych tytułów w prasie jeździeckiej w Polsce. Zapraszamy do dyskusji na temat pisma, poszczególnych artykułów nie tylko fanów gazety. »

31 użytkowników
152 wątków

Świat Koni, to jeden z najbardziej prestiżowych i uznanych w branży czasopism traktujących o jeździectwie. Zapraszamy do dyskusji czytelników gazety. Tu komentujemy artykuły i wymieniamy się opiniami. »

28 użytkowników
8 wątków

Jeździectwo Warszawa, forum, konie, ośrodki, stadniny, stajnie, okolice. Zapraszamy do grupy wszystkich jeźdźców z Warszawy i okolic. Tu wymieniamy się doświadczeniami na temat ośrodków, dobrych miejsc do nauki i jazdy, umawiamy się na wspólne przejażdżki i nie tylko. »

26 użytkowników
30 wątków